• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no a kravaty jsou taky pěkný :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
huráááá tak já mám padla za 5 minut :sunglasses: jupííííííííííííí
13. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ali, to je pořád ok cena :slight_smile: A mam radost, protože asi budu od října dělat audity coca cola a tam mam jen na cesťáku po odečtění benzínu cca 8000 Kč měsíčně navíc, to se bude hodit jako blázen.. Jen ten kočárek celá sada nás vyjde na 25000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
ali tak třeba toho koupíme vícero :slight_smile: dárečky jsou to super :slight_smile:)

tak jsi se dočkala viď :slight_smile: tak papa..
my se jdeme natáhnout a ještě si asi zapneme film..tak papá a doboru noc :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
ty jo ardi to je super džob :slight_smile:))
13. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak to je prima ardi... no já s těma cenama prostě ještě nevím, záleží i na tom koli času u toho strávím ale jak říkám u deštníku pod 800 jít nemůžu no
tak papapapa
13. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Semy, to jo, nevim proč to nedělám dávno :slight_smile: Hlavně možná ten výdělek bude ještě víc, protože když tam pojedu na ochutnávku, tak udělám rovnou audit a km si napíšu dvakrát :grinning: Je to 80 prodejen každý měsíc, což je tam 10 celých dní, ale aspoň se nebudu nudit a je to jen na 4 měsíce..
13. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
ardi ajak jsi našla tuhle práci? mě by se taky líbil takový přivýdělek :grinning:
13. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
No to je přímo v mojí práci, jen to dělá kamarád, protože když to začínalo měla jsem hrozně práce a nestíhala bych to.. Ale zítra zavolám kolegyni, že to chci dělat, myslim, že mi to dá, protože mi nebudou platit mzdu, když mam fix, ale jen km a i na těch je takovej výdělek.. Bohužel takových akcí moc není, ale hlídej brigády na jobs, párkrát jsem tam nabídku nějakých auditů viděla.. jen teda psali 3 Kč/km, což je hrozně málo, když jen amortizace je ze zákona je 3,90 Kč, já mam 6 Kč/km..
13. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak ju, díky :slight_smile:
no budeš to mít super..aspoň budeš moct v klidu nakoupit výbavičku a tak viď :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak už jdeme hají :slight_smile: tak papá a krásnou dobrou noc :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: mě se chce táááák spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko, jsem jen na skok, letím na poštu tak pak napíšu
14. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky ali :slight_smile: tak dobře pořiď na poště :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojik holky tak sem vaas jen tak okrajove docetla nejak sem včera nemela časek na netik :slight_smile:
Ardi koukala sem kolik te vyjde kočár mi jsme na tom podobne ale ted me zarazilo ty studie na kočárky na vadnost atd koukala jsi na to nebo slyšela jsi to v telce??
14. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj medi :slight_smile:

já už kočár mám taky vybraný :grinning: :grinning: sice trošku napřed ale to neva..a vyjde nás se vším všudy cca na 14 tis...
X-lander 2009 :slight_smile: mám ho i v albíčku :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska trochu zaspala a na krev nejela, ale zítra to bude stačit :slight_smile:
Medi, ten test jsem viděla a zrovna ten náš tam vyšel dobře a ve všech testech vychází jako jeden z nejlepších.. Sice vzhledově se mi víc líbí jiný, ale kvalita a bezpečnost je důležitější, že..
Semy, o tom xlanderu jsme původně uvažovali, ale mají ho kamarádi a když jsme ho vyzkoušeli, tak nám nevyhovoval.. Ale jinak ho tady má skoro každý a nestěžují si..
14. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojky ardi...ty se máš že jsi si pospala :slight_smile:)
mě se dneska strašně nechtělo vstávat..navíc byla ještě tma když jsem vstávala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo koukala jsem že je hodně rozšířený :slight_smile: a s kým mluvím tak ho chválí :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
zase sice ho má okolo hodně lidí, ale jak jsem zjistila tak tu barevnou kombinaci oranžová-šedivá skoro nevidím :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Oranžovou jsem taky neviděla, tady mají všichni zelenou.. Já se nějak nemůžu dokopat k práci, ale musim, mam toho mooooc
14. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
jj, těch zelených jsem taky viděla plno :slight_smile:

mě se taky nechce nějak extra dělat....prolízám tu zase inzertní servry s brigádama.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak nemakám, řekla jsem si až po obědě :grinning: Dala jsem do alba fotky ze sobotních nákupů, jen koukám, že to vypadá hrozně na tom zmuchlaným prostěradle.. Ta vínová tunika teda není nová, tu jsem měla na promoci, tak snad jí teď využiju, ale nevim nevim v zimě..
14. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
ardi ta bílá soupravička je bombácká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
No jo, ušatý věci na Pů, na to asi budu ujížděť :grinning: Overálek s půem bude doma za pár dní a pak končim, až po screeningu..
14. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
tak ušatý věci s emě taky líbí :slight_smile:

taky už máme :slight_smile: ručník a ušatý sobí dupačky :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
aha, tak koulám do albíčka, tak ručník nemáme ušatý..:D ale vím že jsme na něj koukali že se nám mooc líbí :slight_smile: takže pak určitě taky pořídíme :slight_smile:

mě přijde jak kdyby mě nějak ubylo fotek v albíčku....
14. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Jé, ten sobík je super :slight_smile: A ten pidižupánek jůůů :grinning: Už obědvám a pak se pustim do práce. A u toho od rána peru a konečně vytřu, to pořád odkládám..
14. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
no my jsme takový sobí..tak kdyžý jsme ho viděli na aukru tak jsme neodolali :slight_smile: a nejlépe kdyby mímo vyšlo aby mu ty dupačky byli až pojedeme na SAAB slet :grinning: :grinning: no příští rok už to nestihneme....ale třeba další rok :grinning:
14. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Já jsem zas úchyl na půa, ale to mě bude Honza brzdit.. Spíš bych potřebovala sehnat betmení obleček :grinning:
14. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.