• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ali voníš medem? :grinning:
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak ty audity na Colu nebudou :frowning2: Prý je to složité na naučení a než bych se to naučila, šla bych na mateřskou.. Škoda no, ale aspoň budu mít víc klid..
14. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
tak to je škoda ardi..mohl to být super přivýdělek :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
ale jak říkáš, aspoň zas budeš mít víc klidu :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
medem ne, voskem :slight_smile:
no jdu si ohřát polívku a budu malovat na hedvábí :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak dobru chuť :slight_smile:..

copak budeš malovat pěknýho?
14. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
já už to teda balím..tak papá a hezký zbytek dne :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Dobré ranko...tak tady nikdo nebyl....to je teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak nám včera namontovali žaluzie :slight_smile: ještě jsem vymalovala tu stěnu v obýváku kterou stavěli novou s oknama...
a pak na mě padla táááková únava, jsem usnula asi na 2 hodiny a pakjsme museli jen k našim nakrmit psi a kočku a vykoupat se...koukli jsme na Vyprávěj, Víkend a Hause a usnula jsem zase jako špalek a měla jsem problém vstáv v půl osmý na budíka....:frowning2:
Byl tam včera ještě ten obkladač..a že nejspíš dneska odpoledne začne dělat tu vodu ale že to vidí na dva dny, takže to stěží stihne dodělat do příštího čtvrtka kdy odjíždíme na Slovensko...:frowning2: a hlavně to nestihne tak aby se dali v úterý namontovat ty dveře jak jsme měli naplánováno :frowning2: takže se to opět posouvá...:frowning2:
15. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ranko tak jakpak se dnes mate??
Semy teda takove práce hotove zasse ale neboj nejak to dopadne a vše dodělate :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj medi...no zas tolik ne....
hlavně mě sejří že se to všecko pořád posouvá a posouvá...:frowning2: už to samotný mě unavuje...
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
ja vim ale vydrž ono se to dotahne nakonec do konce a pak si oddychnete :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
si nemůžeme normálně omýt, vyčistit zuby, omýt nádobí..na všechno s emusí přenášet voda...všude je prach který nejde pořádně uklidit....
15. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
dobré ránko holky, já teprv vstávala v deset, měla jsem toho po včerejšku dost tak jsem vyspávala
15. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj ali...ježiš to ti závidím..já bych to dneska potřebovala jak sůl jen spát a spát....

tak co jsi včera namalovala?
15. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
no už mám tři polštáře a 4 šály, ještě to musim zažehlit a dopiplat ale povedlo se :slight_smile: a večer jsem byla s kolegyní na vínku a s její m kamarádem a tak mi ten půllitránek krapet vlezl do hlavy tak pak byla ještě vášnivá noc :slight_smile: :grinning: tak jsem musela dlouho spát
15. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
tak to jsi pěkně tvořila :slight_smile: už se těším na fotky :slight_smile:

tak to se nedivím že jsi musela dospávat :grinning:
15. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
no spíš odpočinout :sunglasses:
15. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
jasný chápu :slight_smile:

mě se zavírají oči při práci....to je krize dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
no a jak ti je po utroši a tak nějak vůbec?
15. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
teda ali ty jsi zase řadila jo??a pak jeste zneužila manžela teda teda :grinning:
15. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
řádila? zneužila? no to jsou teda výrazy
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
no ali a máš to spočítaný :grinning: jseš ta co řádí a zneužívá :grinning: :grinning: :grinning:

no ze začátku utroš celkem dobrý..ale únava fakt teď začíná být čím dál horší..asi se to po tom týdnu rozjelo...jinak dobrý...občas mě hlavně navečer a večer bolí podbřiško..jinak nic....
a zakazuju si na cokoliv okolo toho myslet....zas tím jak jsou starosti s bytem a práce až nad hlavu tak to celkem jde..

jinak dneska jde manžel k tomu urologovi..za hodinku..tak jsem zvědavá :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
ali nemyslela sem to nijak špatně :slight_smile: ale vyznělo to tak víš??
15. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj, já dneska taky chrápala dlouho.. do půl 11. Ale byla jsem ráno v Jablonci na krvi, tak to bylo s přestávkou :slight_smile: Já včera konečně pořádně uklidila, vytřela, vyprava, vysála a máme zas jednou pěkně čisto..
Medi, půjdeš 6.10. na Těšíme se na miminko do nemocnice?
15. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
no tak dnešnímu dni bude vévodit měděná barva, tak doufám že to nebudu mít i ve vlasech :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
ali a vadí?..by jsi měla pěkný nový přeliv :slight_smile:))

ahoj ardi...a kdy budeš mít výsledky z krve?
15. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
ardi to je 6.10. v kapli že??no přemyslela sem o tom asi pujdu a ty??volala jsi už na to cvičeni??
15. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
no mě to nevadí, ale ono by se asi nehodilo jít do práce samá šmouha :slight_smile: :grinning:
15. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
ali ty jdes zase odpol do práce??a co budeš dnes vyrábet že vevodi měděna??
15. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
jj jdu na čtvrtou dneska, a už mám hotovo, ted čekám než to uschne, dodělávala jsem jednu šálu
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.