• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Semy, výsledky budou zítra, bylo to na štítnou a zítra jdu na kontrolu..
Medi, jj, od 15:00.. Já bych šla, ty bys šla sama nebo z manželem? Honza by musel dřív z práce, tak nevim, jestli ho tahat.. A kde je ta kaple?
Na cvičení ještě ne, ale chystám se.. Jak mi zas bylo zle, tak jsem to nechtěla řešit, dokud mi nebude dobře, ale snad to bylo jednorázové.. Nebo se tam zítra stavit, když jdu k Jedlovské..
15. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ali, koukala jsem, že bude podzimní maraton.. půjdeš?
15. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
ardi..nepůjdu, budu ten víkend v práci a vyměnit si to nemůžu páč ten další víkend potřebuju volno kvůli mamině, bude mít oslavu padesátin
15. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Já taky nepůjdu :grinning:
15. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
to je ale překvapení :slight_smile: no tak snad mi vyjde ten zimní :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
No ten bude aspoň příjemnej, nebude vedro.. I když já doufám, že už ani v říjnu nebude, teď zas strašej, že se má oteplit..
15. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
včera nám na druhé diskuzi kam chodím napsala holčina že se jde rozloučit, že jim zemřelo miminko že jí pustili z nemocnice, a to 10.září nastoupila na matěřskou :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
ardi take se rozmyslim pže by honza musel take jit dřiv z práce jeste se ho na to optam a dam vědit ale i kdyby nesel tak mužem jit spolu ne??
15. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
no já bych oteplení ještě brala, tu hnusnou zimu nechci, tady se to vždycky tak táhne, no hnus, nemám ráda zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
ali to mě mrzi a v kolikatem tt byla??je to hrozne když to čtu ja se modlim aby mi jsme byli v pořádku a Honzik se narodik zdravoučky a živoučky!!!!a modlim se pomalu za to!!!
15. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
nastoupila na mateřskou, takže si to spočítej, bud 8 nebo 6týdnů před porodem
15. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
to je hrozne :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo je, no ale bohužel i tohle se stává :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
já bych taky brala oteplení :slight_smile:))

ty jo chudák holka :frowning2:((
15. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
já nevim, ale já prostě znám už tolik takovejch případů až mi z toho jde mráz po zádech :frowning2: musí to být strašně těžký
no ale nebavme se o tom, stejně na tom nic nezměníme akorát nám bude smutno
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
jj radši se tom nebudeme bavit :frowning2:(( člověku z toho fakt mrazí....
15. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Medi, jasně, můžem jít spolu, domluvíme se
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
jo a včera jsem udělala polštář s kočičkou navrchu :slight_smile: :wink: :sunglasses:
15. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ali a budou nějaký fotky?
15. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
ardi dobře se nejak jeste dohodnem času je dost :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
jj budou, ale musim to ještě zafixovat tak budu fotit až to bude a bude toho víc :slight_smile: a navíc to chce fotit matěj takže ho o to potěšení nemůžu připravit :sunglasses:
15. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
ali a umíš namalovat i podle předlohy?...když bych ti dala fotku tak podle toho?....taky kočičky by to byli..:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
no na papír ti namaluju skoro cokoli ale hedvábí je krapet komplikovanější, musej to bejt prostě jen jednoduchý motivi a linie protože na tom se to děsně rozpíjí víš? no už jsem jednou malovala i tygra na vlajku, ale to byla fakt piplačka
15. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
aha, tak jo..to chápu :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
no ale můžeš mi to pak třeba poslat a já ti řeknu jestli to půjde nebo ne
15. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
tak mám rozmalovaný další dvě věci :slight_smile: zatím je to prima, furt mám plno nápadů :wink:
15. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
to je dobře že máš plno nápadů :slight_smile:
tak já něco vyberu aby to bylo co nejjednodušší a pak ti ukážu jestli to půjde ju :slight_smile:

holky teď jsem mluvila s manželem :frowning2:(( je mě z toho smutno...

urolog mu pod ultrazvukem zjistil že má VARIKOKELU 2.stupně
bude muset jít na laparoskopickou operaci

tohle je hlavní označení co to znamená:
Varikokéla je porucha v cévním zásobení varlete, kdy dochází k městnání krve a vzniku obdoby hemoroidů, či křečových žil na nohách. Do cév přitéká více krve, než odchází a tento nepoměr dává vzniku rozšíření těchto cév. Vznikají tak menší či větší žilní pleteně v šourku, obvykle na levé straně, která je díky anotomii cévního řečiště k této poruše náchylnější.

tady o tom píšou víc
http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005070742-pz--poradna-zdravi-varikokela
15. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
ježiš to je zas komplikovanej popis, no a řekli mu co s tím a dá se to vyléčit a je to to proč má špatný spermio?
15. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
hmm tak jsem si to přečetla a teda nic moc co? chjo to mě mrzí semy :frowning2:
15. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
jojo, způsobuje to právě sníženou funkci až neplodnost, takže je to nejspíš naše příčina...
ono to prý má většina chlapů, ale v takové fázi že to ničemu nevadí...a normálně se to neoperuje..
jen v těhlech případech kdy to brání otěhotnění a nebo vrcholovým sportovcům, kterým s eto právě taky hodně dělá..
je to v podtstaě jak jsem se dočetla z nadměrný zátěže...:frowning2:
manžel už má právě 2 stupeň, takže už je to asi větší...
má žádanku do nemocnice na tu laparoskopickou operaci..
teď tu o tom čtu, že je to téměř bez rozika a není to náročný, dá se odejít po zákroku ještě ten samý den domů nebo druhý den. akorát píšou že se to pak dělá znova...

tak říkal manžel že doufá že jsem těhotná aby to nemusel absolvovat...takže s eteď modlím ještě víc abych fakt byla...
15. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.