• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
mě ali taky :frowning2:((..takže teď jen doufat že ta operace dopadne dobře a pomůže to ...:frowning2:
15. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
no myslím že by stejně bylo lepší aby na to šel, no tak zas alespon máte diagnozu a víte na čem jste
15. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
no to je ta lepší stránka, že aspoň víme čím je to způsobené....a přitom k tomu stačil jen udělat ultrazvuk....

jako kdybych byla těhotná tak by nejspíš nešel..že to právě říkal doktor že se to normálně neoperuje když to něčemu nebrání....
15. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
no tak uvidíš, třeba se zadařilo :slight_smile: no a přeci jen na ivf tam nějaký ty spermoníci jsou který by na to měli stačit :slight_smile: ale třeba zas když půjde na operaci tak to bude ok a vy ani na ivf jít nebudete muset, což je taky pozitivní ne?
15. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
no na ivf s tímhle určitě teď nepůjdeme..pokud těhotná nebudu tak půjde na operaci a pak to budeme zkoušet přirozeně...
15. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
no vida.... myslím že to nakonec tak strašná diagnoza není a hlavně i ta operace bude v pohodě a můžete si v klidu pak užívat doma :wink: :wink: hlavu vzhůru, myslím že tohle je lepší než kdyby na nic nepřišli a nevědělo se proč to nejde
15. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
no tak to jako je...jsem ráda že se konečně na něco přišlo....
15. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
přesně tak, člověk je pokaždý nerad když zjistí že mu něco je je, ale na druhou stranu ta nevědomost je mnohem horší, takže to doma v klidu proberte a zjistíte že to nakonec vlastně strašný není a hlavně že to má řešení :wink:
15. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
no já už k tomu začínám docházet že to nebude tak strašný...hlavně aby ta operace dopadla dobře a pak už to snad půjde :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
určitě jo uvidíš :slight_smile: a nakonec si mimíska vymilujete v posteli :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
a nejlepší by bylo kdybych už byla v tom :grinning:
15. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jé, semy to mě mrzí.. Ale hlavně, že se s tím dá něco dělat a že víte co se děje.. Jdu venčit psice
15. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
semy co to tu čtu neboj sice me to mrzi ale fakt to neni zavažna operace a manžel by na to mel jit...aspon se to vyřeši cele ty problemy a nervy a budete moci neormálne pak zkoušet sice je to blba operace a u tech chlapu dost choulostiva po operaci myslim ale neboj da se to zvladnout!!!!a neresila bych a sla n´bejt na jeho miste do toho!!!držim pěsti!!!!
15. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
medi určitě půjde na tu operaci...to je jasný...
más s ní nějaký zkušenosti z práce?
15. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
děkuju holky :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
semy právě že mam je to bežna operace...jako normalni kyla třeba u chlapa v třisle....ale proto řikam že utěch chlapu je to choulostive s tim že jim to tam dole pak cele oteče a je to i bolestive a modre :frowning2: ale co pomuže je ledovat a nocit pevne slipy po operaci a hlavne žadna namaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale da se to přežit je to klasicka laparoskopická operace dnes běžne dělana:slight_smile: tak se neboj
15. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
jo tak děkuju za informace...a nevíš jak dlouho se to pak hojí?...
15. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
hele je to individualni ...to se neda řici ale tak max tyden a do 14 dnu vyndat stehy po laparoskopii vic ne...ale zaleži na doktorovi apod a hlavne na manželovi jak se bude citit!
15. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
tak pročítám ještě různý články k tomua dočetla jsem se tohle:

Efekt léčby se může někdy projevit až po dvanácti měsících, proto je nutno brát ohled na věk partnerky a léčbu zbytečně neoddalovat. Zlepšení parametrů spermiogramů po operaci varikokély prokázalo několik studií, v jedné studii došlo ke zlepšení spermiogramu u šedesáti až osmdesáti procent mužů.

těch 12 měsíců mě teda děsí :confounded: :cry: :cry: :cry:
15. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
no vidiš je tam zlepšeni spermia a to už je pokrok...a tech 12 měsicu!!!semy kolikrát se toho napiše a je to jinak!!hlavne aby manža dodržel co mu řeknou po op a byl v klidu nic nedělal a vše dodržel a biude to ok neboj...
15. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
semy....to ale není na 100% že až po dvanácti měsících a přeci jen ten rok zas tak dlouhá doba není
15. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
ali maš pravdu ...a take si myslim že to chce nechat zahojit a nejak nespechat jak pises že se to muže vracet tak ale spiše tim že se nedodrží pooperačni postup!!
15. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
ali bohužel pro mě je v tuhle chvíli 12 měsíců úplně nepředstavitelná doba když si to představím chce se mě řvát :cry: :cry: :cry:
15. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
je vím že to nemusí být náš případ....ale už jen ta představa...:frowning2:
15. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
semy....asi je to ted pro tebe těžký jenže čím víc na to budeš tlačit a snažit se to uspěchat o to víc to nepůjde :frowning2:
15. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
já vím ali..tlačit na to nechci...jen na mě zas padá ta práce...představa že bych tu měla být ještě takovou dobu...

asi fakt začnu něco hledat...:frowning2:
15. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
já myslím že by to pro tebe bylo nejlepší :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
asi jo no....zbavila bych se dlouhodobého problému ...jen kdybych věděla jak by mě odtud rychle pustili...
jako teď je to stejně pořád takový mrtvý....ale těžko říct...vím že by to tu zvládli chvíli sami....ale můžou se seknout ...:frowning2:
15. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
no tak to jsou furt jen takový spekulace, uvidíš, zkus to a přeci se vždycky dá nějak domluvit
15. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
já vím no..ale zas dokud nebudu něco mít tak nemá cenu se tu o tom zmiňovat...
15. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.