• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko holky ja ted vstavala a je tam fakt spaci počasi :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
ali no jasně..jsem teď koukla že se mě zase otočili písmenka :grinning:

ardi tak si užji v ústí..a opatrně na cestě :slight_smile:

medi závidím že jsi až teď vstávala......
manžel jel dneska do Brna na veletr tak odjížděl už v pět..tak jsem ho litovala...
17. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
no tak konečně tady neplatím za největšího spáče já :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
no musí se to pěkně prostřídat :slight_smile:))..v sobotu budu já vyspávat :grinning:
17. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
ali máš tady jednu skoro spolujmenovkyni...má přezdívku alienka22.....já si vždycky myslím že jsi to ty :grinning: jsem si říkala proč píšeš do tématu IUI.... :grinning:
17. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
fakt? to ani nevim :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
no :slight_smile: je to nějaká holčina z Bratislavy :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
semy no sice sem vstavala tak pozde ale celnou noc ne a ne pořádne zabrat...asi začinam citit pohyby ale od včera nic a tak sem se pořád celou noc převalovala a nic :frowning2: snad je maly v pořádku a ono ty pohyby jeste nemusi byt tak pravidelne a ke všemu ten dest tak jsem nejaka otrávena :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
holkyyyy....můžu vás zase poprosit o jedno hlasování????...pokud se vám teda budou líbit moje fotky :slight_smile:

tady na stránkách

http://www.nikon-kalendar.cz/galerie/?id=&x=0&y=0&filter=semy.cz

je to soutěž Nikonu a výtězné fotografie budou v kalendáři....

mám tam ty tři fotky, na každou fotku jde dát jeden hlas, tím že kliknete na hlasuj a zadáte svůj email, tam vámpak přijde potvrzení které musíte povrdit.
Předem mooooooc děkuju za každý hlasík :slight_smile:)))..
17. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
medi neboj :slight_smile: co by nebyl v pořádku :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
semy a to jsi fotila sama??moooc pěkne!!!hlasiky už maš poslane a děkuju za podporu!!! :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
moc díky medi :slight_smile: jj to jsou moje fotky :slight_smile:

a nemáš zač :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
to nechapu jak toto muže nekdo takto vyfotit a zachytit!!! :confused: :sweat_smile: moooooooc pěkne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
máš to tam :slight_smile:
mě se dneska nic nechce holky, mám krapet depku :frowning2:
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
ali tak to jsme na tom stejně!! :frowning2: take se mi nic nechce bloumam po baraku měla bych vynest třideny odpad vyluxovat ale absoutne nic :frowning2: jakto že maš depku??
joo a naš pes je otravnej jak vřed na prdeli :slight_smile: to je hrozne věčne za mnou leze!!
joo a jestě bych měla delat obed až manžel přide dom aby mel navařeno a vymyslela sem si obalovaný kvetak ale take se mi do toho nechce!
17. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
tak nějak zjištuju že kamarádky o kterých jsem si myslela že jsou kamarádky nestojí za nic, taková krutá realita kterou jsem hodně dlouho přehlížela
17. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
medi no focení mě moc baví....a moc díky za pochvalu :slight_smile:

ali z čeho máš depku?..nebo jen tak všeobecně z počasí?..dneska je fakt hnusně sychravý počasí..opravdu zalézt do postele....

medi nedělej mě chutě s květákem nebo si ho dám zase k obědu :D jsem ho měla od pondělka každý den :D
17. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ali co na to řici to je jak pišeš holt relita a v nouzi nebo tak nejak se teprve poznaji praví kamaradi :frowning2: a to je bohužel už malo lidiček :frowning2:
semy každy den??no ja na nej mela chut včera jenže sem ho nestihla udelat a dnes na nej nemam už takovou chut ale zase nechci aby se zkazil :frowning2: tak ho budu muset udělat :slight_smile: pže ořez vikend nebudem doma..
17. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
no já jsem na květák totálně ujetá už od malička :slight_smile: můžu ho každý den....:slight_smile: a v tý nový restauračce tady ho mají fakt výborný :slight_smile: a dneska ho mají pořád na jídeláku...tak nevím :grinning:

ali to mě mrzí...bohužel s tím mám taky zkušenosti...to je život no... :unamused:
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
no semy ja si ho dam dnes a budu mit zase na chvilu vystarano :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
chjo fakt je mi z toho akorát smutno
17. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
ali to věřím....:frowning2:
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
ali a ty jsi dnes doma??věřim že je to naprd a to počasi tomu nepřida...
holky mi mame jet na ten vikend na ty masaže čokoladou apod a ja se dočetla že by se v těhu ty masaže čokoladou nemely tak nevim jaky na to mate nazor vy??ja si myslim že to snaad nemuže ubližit ne??
17. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
hele medi fakt nevím
17. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
medi to máš pravdu, píšou to všude kde to nabízejí že v těhotenství by se to nemělo...ono asi proto že je ta čokoláda teplá si myslím...že to není dobrý...jinak fakt nevím proč....já bych to teda neriskovala když to všude píšou že to nedoporučujou....ale je to na tobě..
17. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
no já to vím s medem že by se nemělo
17. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
hm??nevim no asi si necham jen nejakou jinou masaž..ale ja psala na takovej portál kde radi gynekolog a mužete se ho tam ptat a on mi odepsal že se to muže tak nevim jestli nemam zavolat radši i svemu gyndaři a nebo myslite že bymi poradili zitra v gennetu??
17. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
já myslím že ti to zodpoví přímo na místě, masér sám nejlíp ví co může a co ne
17. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
take sem si právě myslela no uvidim :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak jsem uvařila květak jeste ho obalit a byla jsem na prochazce se psem,zalila kytky a jeste vyluxovat :frowning2:
17. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.