• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
já měla dneska k obědu obalovanou Nivu :slight_smile:

a už mě to tu neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: za hodinku mám padla...a musím dneska na poštu..přišli mě nový bylinky...jeřáb ptačí a pro manžela kořen masa....:slight_smile:
17. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
kořen MACA :grinning: mě se fakt ty písmenka motají..to je strašný :grinning:
17. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
ahojky, tak mám po kosmetice a jsem v práci
17. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
a jak jsi si užila kosmetiku?..určitě pěkně viď :slight_smile: ty jo já nebyla na kosmetice ani nepamatuju....si vždycky říkám že budu chodit pravidelně ale pak se nedokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
jo bylo to super, trochu mi to i tu depku zahnalo :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
to je dobře :slight_smile:)

tak já pádím dom..tak papááá
17. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Dobré ranko...:slight_smile: tak tu zas nikdo nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
...a není.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
........a nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
dobré ránko semy :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
jé dobré ranko..jsem už ani nečekala že se tu někdo ukáže :grinning:
máš dneska volno?..jak se těšíš na oslavu?
18. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
nene mám ranní, no mám takový smíšený pocity takže nevím :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj, tak aby tu někdo byl, tak se taky hlásim.. Ale jen na chvíli z Ústí..
Ali, já když mam smíšený pocity a vysloveně se netěšim, tak je ti super.. Když se hodně těšim, tak nic moc..
18. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
proč máš smíšený pocity?...kvůli tomu co jsi psala včera? to "kamarádství"...nebo tě trápí něco jiného?
18. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
no tak bojim se aby se něco nepokazilo, aby přišli všichni, nikdo se nepohádal a tak :unamused: a kvůli tomu včerejšku je to taky krapet
18. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
ali je to tvůj den, tak si ho nenech zkazit....a užij si ho :slight_smile:))
18. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
semy...no ono to občas neovlivníš, ale snad se to povede :wink: tak sem si byla koupit ještě tričko :grinning: :grinning: na večer :sunglasses:
18. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
já vím, mě je to jasný...:slight_smile: tak ti přeju ať se určitě všecko vydaří :slight_smile:))
18. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem byla naUZ a jsme v pořádku :slight_smile: tak mam velkou radost ..jinak tu cely vikend nebudu jedem za chvili do toho Harrachova tak se tu mejte krásne a ja se ozvu až přijedu dom papa
18. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
medi tak to dobře že jste v pořádku :slight_smile:)
tak si užij víkend..papa
18. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
ali užij si krásně oslavu, a´t se vše vydaří :slight_smile:

všem krásný víkend..papáá
18. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,přeji i já vám všem krásný víkend a ali Tobě krásnou oslavu narozenin,pěkně si to oslav. :slight_smile: Ahoj
18. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Ali přeju ti všecko nej nej nej k tvým dnešním krásným narozeninám, Ať jseš šťastná a daří se ti to, do čeho se pustíš, ať se ti splní tvoje sny :slight_smile:
A tady http://www.kvetyart.sk/files/node_images/oranžová_kytička.jpg kytička :slight_smile:
19. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
19. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak si musíš zkopírovat celou tu adresu..nechce to vložit celý :slight_smile:
19. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojik holky tak jsem zpšt z vyletu z Harrachova,...bylo to pěkne ale sem jeste vice dolamana než když jsem tam jela..no ale to se snad zpravi...Ali dodatečně vše nej nej nej k narozeninam doufam že se oslava vyvedla a pořádně jsi to oslavila :slight_smile:
20. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj medi, taky jsem zrovna přijela z Harrachova, ale nebyl to moc výlet, jela jsem tam pro tetu, s ní do Liberce na zubní pohotovost a pak zpátky, blíž nic není.. Co ty si tam dělala? No vstávala jsem v 8, na to nejsem zvyklá, tak si jdu nachvíli lehnout..
20. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky, tak už sem snad uspěšně dooslavila ty moje narozeniny, právě jsme vyprovodili maminu a tchánovce takže už snad budeme jen odpočívat :slight_smile:
20. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
ardi mi tam byli v hotelu na čokoladovém výkendu :slight_smile: dostali jsme to jako darek od segry :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky holky...Ali tak jak dopadla oslava?..jsme na tebe vzpomínali, jak si užíváš :slight_smile:

My jsme si víkend celkem užili..včera dopoledne jsme byli doma, byl tu obkladač a dodělal vodu, nastoupí zase zítra...ale do konce týdne asi všechno nestihne dodělat....ale hlavně že už se začalo makat :slight_smile:
odpoledne jsme se šli projít se psíkama, tak měli strašnou radost...:slight_smile:
a dneska jsme byli v Liberci v nově otevřeném Bauhasu nakoupit sádrokarton, spárovačku a nějaký lišty...
a pak na obědě v KFC a nakonec jsme si ještě zašli do kina na Jánošíka......
20. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.