• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medi, aha, tak to byla paráda ne?
Ali, taky by mě zajímalo jaká byla oslava.. a co dárečky?
Semy, tak už mají otevřeno jo? To tam taky budem muset kouknout.
Mně už je čtvrtý den parádně, dokonce ani nemusim jít spát přes den a mam dost energie, tak snad takových dní bude víc a víc.. No a už jen dva dny a jdu na NT screening, tak se docela těším..
20. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj ardi...
jojo..otevírali už ve čtvrtek...je to tam hodně veliký, výběr docela dobrý...ale celkem dost lidí no....:slight_smile:
20. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Tak to radši počkáme, až to nebude tak nový a bude míň lidí, já jsem na ty davy alergická :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
no to se ti nedivým....my se tam ani moc nezdrželi, měli jsme napsáno co potřebujeme a ani jsme neměli chu´t to tam nějak prolejzat celý...takže jsme tam byli max. 20 minut...
jediný že teď maj nižší ceny, že jsme třeba tu spárovačku a sádrokarton koupili docela levně....jinak by jsme tam teď ani nejezdili :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
My asi ani nic nepotřebujem, jen to musíme okouknout, ať máme přehled :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jasný :slight_smile:
Nám se tam asi nejvíc libyli folie na nalepení na stěnu..chtěli jsme i ěnco vytvořit sami, ale možná tam pak něco koupíme..maj je za pěkný ceny....
a vybrali jsme tam lino do kuchyně, takže to tm pojedeme koupit pak až se vrátíme ze Slovenska....
a potkala jsem tam kolegu s kterým jsem pracovala před deseti lety na benzínce...od tý doby jsme se neviděli, tak jsme si dali telefon a mail na sebe...on tam začal pracovat....
20. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
No my budeme muset vymalovat, tak by mohli mít výběr barviček.. a třeba i nějak vyzdobit.. to jsou jako ozdobné folie?
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky, oslava byla super :slight_smile: moc sem si to užila a dárečků jsem dostala spoustu :slight_smile: asi sem byla fakt hodná, no a dnešní oběd s rodinou se taky povedl :slight_smile:

no a jinak k barvičkám v bytě, tak já mám vliesové tapety v obýváku, jsou to ty moderní a hodně barevný, takže mám tmavě fialovou, pak tmavě fialovou se stříbrnorůžovejma květama a k tomu žlutá :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile: tak to dobře že se všechno vydařilo :slight_smile:))

ardi jojo jsou to ozdobný tapety, třeba různý kytky a tak..jednobarevný i barevný...
barev tam mají taky veliký výběr, plno vzorníků, nebo namíchají jak si řekneš...:slight_smile:
taky jsme vzali vzorky..ale my si to asi budeme míchat doma sami :slight_smile:

Tak hezký zbytek večera a zítra ahoj..doboru noc :slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
dobré ránko holky, tak jak se máme po víkendu? mě dneska čeká dvanáctka, páč kolegynka má doktorskej den, takže si tady můžu povídat ceeeeelý den
co ty semy...testík dělala sis už nebo ještě čekáš? :wink:
21. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem prisla od doktorky, konecne trochu uklidnena. Mame 2,8cm :slight_smile: Videla jsem neco co bylo podobne hlave :slight_smile: Dalsi kontrola 12.10., to mi bude delat NT screening a vystavi prukazku. Ja jsem pred tim vysetrenim tak moc pila, ze jsem pak myslela, ze prasknu :slight_smile: Manzel se hned ptal, jestli je hlava velika (on ma velkou) :slight_smile: Drzim palce zitra Ardi.
21. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj lerak, tak to jsou super zprávičky, moc gratuluju :sunglasses: :wink:
21. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
DObré ranko.....lerak tak to je fajn že už jste viděli hlavičku :slight_smile:

Ali tak to máš dnes pořádnou šichtu....

bohužel jsem testila a bohužel tam nic nebylo... :unamused:
21. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
hmm tak to je blbý, a nemůže se ještě neco objevit? kolikátý jsi den? :angry:
21. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
dneska 26DC a dnes je to 14 dní od IUI....nevím, nějak tomu už nevěřím...
21. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
respektive vlastně 27DC..mám to normálně dostat ve středu...
21. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
hmm tak to už je docela dlouho no :frowning2: chjo. a jak ti je? držíš se?
21. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
dneska krapet líp..testovala jsem i včera... a bylo mě hrozně...chtělo se mě pořád brečet....jsem se modlila aby manžel nemusel na tu operaci a nemuseli jsme zase čekat....bohužel to teda vypadá že bude muset....dneska se objedná...ale bude to až po půlce října protože dřív to nejde...je mě z toho všeho všelijak.... :unamused:
21. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
navíc jak jsme byli na tom Jánošíkovi včera..tak mě to moc nepřidalo.....byl tam dost detailní záběr na mrtvé miminko..a úplně na konci filmu porod....
nějak mě fakt včera nedělalo dobře vidět děti, kočárky, bříška atd..... :unamused:
21. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
hmm to věřím no, ale ono to přebolí a holt si na mrnouska ještě chvilinku musíte počkat, ale o to lepší bude výsledek neboj :wink: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
já vím že jo..tím se taky utěšuju...jen už toho čekání mám nějak dost...ta práce ještě do toho....
21. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré ranko holky semy mezí mě že to nevyšlo ale manža zajde na OP a pak to pujde jedna basen :slight_smile:
lerak: gratulace k vyšetřeni uvidiš ted bude tust jako z vody :slight_smile:
ali teda ty maš zase pracovni den a to jsi tam uplne sama?? :frowning2:
21. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
dík medi....

jsem ráda že teď pojedeme na to Slovensko..chvíli vypadneme pryč...škoda že to nemůže být na déle....
21. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
medi...nejsem, to by nešlo :slight_smile: jen je potřeba abych tady byla celý den no, za to zítra tady budu jen pět hodin, a od středy do pátku jen na šest :slight_smile: takže budu mít spoustu času :wink: :wink:

semy....tak se fakt zkus zaměřit na uplně něco jinýho, prostě se třeba upni na hledání té práce, nebo si něco začněte plánovat, aby ses tím tak netrápila :unamused:
21. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
semy a to jedete na dovču nebo za rodinou??neboj bude to ok
21. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
medi za rodinou...ve čtvrtek jedeme a v pondělí zpět....:slight_smile:

ali já se snažím no...práci hledám pořád, když jsme doma nedělali tak jsem seděla na netu a hledala...
za chvíli zas budeme mít víc práce doma, až obkladač skončí tak budeme dělat tu kuchyň, na to se těším...asi nejvíc z celý přestavby....
21. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
dovča za rodinou :grinning:
21. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
semy tak si odpočinete a budou vas tam obskakovat to se budete mit :slight_smile:
ali aha ale tak to se da vydržet a pak tam budeš jen tak krátce tak to je super :slight_smile:
no ja jdu dnes od 15 hod na těhu cvičo tak jsem na to zvedava a zitra bych chtela na cvičeni do bazenu tak uvidim :slight_smile:
a asi se budu muset dat do mytí oken ale to až by odjel bagr ktery snad tento tyden přijedem nam upravit pozemek Honza pak teda sice bude jeste prášit ale už na to prdim přez ty okna neni už videt a coby dup tu mame zimu a nebudu je myt v mrazech:frowning2:
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
no vezeme manželově mamce kuchyň a budeme jí montovat...ale nás by zas ani nebavilo se tam celý víkend jen válet a nechat se obskakovat :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
semy...dovča za rodinou je taky fajn :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.