• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ha, tak sněmovna ještě ne, beru zpět :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
ali,mě ale přijde,že jsi v té práci pořád,asi je to tím,že děláš až do 21hodiny :wink:
semy,já už asi Kaufland zavrhla a budu nakupovat v té po Albertem,tam snad budou mít dvou// :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
semy,jeden den minulý týden,jsem tě viděla u nás u baráku.Procházela jsi s manželem směr k semaforům dolů podél Alberta,měla jsem úplně na jazyku,že na tebe zavolám,asi bys mě stejně nepoznala :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
no hlavně já píšu na koníka když jsem v práci takže to tak asi fakt vypadá :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
sluni jo to je možný..jeden den jsme tam šli :slight_smile:
no někdy se musíme domluvit a sejít se..bydlíme 2 minuty od sebe a ani jsme se neviděli :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
no to je pravda,tak to někdy spácháme :wink:
21. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak jo :slight_smile:

tak jsem zpět z oběda, měla jsem vepřový plátek a na něm rozpečený uzený sýr a hermelín...tak jsem si docela pochutnala...
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
sluni neboj davam na sebe pozor :slight_smile:
ali nevypada to blbě hlavně že maš třeba práci hotovou a pak si mužes dělat co chces :slight_smile:
no tak volal manžell že bagr dorazi nejspiše až přísti tyden :frowning2: to ty okna snad neomyju :frowning2:
jinak sem se dala do skládáni puzzle :frowning2: a jsem z toho na nerva :slight_smile: mame už je jakš takš složene ale s Honzou dohromady ja skladat nemužu jemu to jde a me to trvá :slight_smile: tak mě to pak nebavi
21. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
medi...já tím myslela že sem píšu většinou jen když sem v práci tak z toho máte pocit že jsem v práci furt :wink:

jeee a puzzle, to jsem dloooouho neskládala :grinning: no tak to je dobrá zábavička :grinning:
21. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
puzzle už jsem taky neskládala několik let...vím že když jsem dlouho nemohla pokročit dál tak mě taky chytal nerv :grinning:
21. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
tak to mě to bavilo, já mám na tyhle věci docela trpělivost takže v pohodě :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
no já právě moc ne... :grinning:
no mě když to jde tak v poho ale jakmile hledam nebo je to dlouho tak me to neba :slight_smile:
tak co medi..jak jde skládání? a co ty semy..dneska jsi do tří?
21. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
jsem tu dneska do pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neutíká to vůbec...
21. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
no mě taky ne, dneska je tady totálně mrtvo, venku pěkně a ještě k tomu pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
tady je to taky mrtvý..asi jsou všichni v Bauhausu :grinning:
21. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
no jo, se nediv je to ted novinka :slight_smile:
já mám dneska furt děsnej hlad, to je děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
já teď zblajzla koláč od kolegyně...:slight_smile:

hele a jak jseš na tom ty vlastně?...máme cyklus na stejno skoro...
21. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
no tak já jsem 25DC dneska
21. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
jo aha, tak to jo :slight_smile:
nějak mě pálí žáha..už včera mě po tom twistru pálila...:frowning2:
21. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
těhu příznak :wink: :grinning:
21. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
holky,já mám teď takových těhu příznaků a těhu nejsem,už si připadám někdy jak magor,jak se pořád v tomhle sleduju. :unamused:
21. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
já zas naopak nemám žádné..minulý měsíc jsem jich měla hafo..ale teď nic...
ali myslíš že to může být tím jo?..ono to spíš bude tím jak jsem teď dlouho měla ty obědy takový všelijaký, tak že je to reakce těla na to...možná..i dkyž jsem na to nikdy netrpěla...
21. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
no tak víš jak, říká se to :slight_smile: jenže ono to může být vším možným a navíc furt bereš ten utroš takže těžko říct no, a pojedeš zas na krev? asi jo ne?
21. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
no ještě nevím jetsli půjdu..já předtím chodila hlavně abych měla jistotu kvůli tomu dalšímu braní clostilu..ale ten už teď brát nebudu, tak nevím no..a hlavně bych musela jedině ve středu..protože zítra a pozítří mám ranní a v pátek dovolenou...ale nechci ten utroš teď přestat brát, až tak abych to dostala až se vrátíme, abych to neměla když budeme na slovensku...no uvidím no...ještě budu zkoušet testit...zítra se rozhodnu jestli na tu krev půjdu nebo ne..
21. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
no semy...on ti to ten utroš stejně nemusí pozastavit uplně tak jak potřebuješ
21. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
no zatím jsem to přes něj ani jednou nedostala....no a kdyby tak s tím nic nenadělám no...stejně mám pokaždé ve zprávě napsané že mám testovat tři týdny po IUI, což je až příští pondělí...takže ho prostě budu brát, až se vrátíme tak si pro jistotu udělám ještě test a vysadím no...
21. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
jj jasně to je docela rozumnej plán
21. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
tak jo :slight_smile:
tak už to za chviličku balíme....konečně :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.