• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no mě se to už taky krátí
21. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojik holky tak ja se vrátila z těhu cviča bylo to docela dobrý nic naročneho ale ani žadny relax..byli jsme tam dvě :frowning2:
Ardi:pro tvoji info :slight_smile: je to v němocnici každe pondělo od 15 hod ,ted jsem tam byla s holkou která je 38 tt a bude asi za cvhvilu rodit no a tak tam asi budu chodit sama :frowning2: jestli do ty doby někdo nepřijde mohla by ses tam nahlásit a mužem chodit spolu co ty na to??jinak je to cvičeni na miči pak i na zemi protahovaní a hlavně dýcháni a posilováni panevního dna :slight_smile: myslim si že docela užitečne!!!
jo a jestli bys chtela tak zitra to je uterý jsou i cvičeni na bazene je to i s plavanim a cvičeni v jednom myslim si že to take neni spatne ja tam zitra jdu nechces jit take?? tady je odkaz jukni na to!!!
http://www.misutka.eu/sluzby-tehulky.php
21. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
tak hezký zbytek dne..papá
21. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
papa semy a hezky zbytek dne i tobě :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
medi...tak to je dobrý že se ti cvíčo líbilo, a neboj on se tam určitě ještě někdo přihlásí :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
no uvidime chtěla bych zlanařit ardi uvidim jak se ji bude chtit!
21. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
A co i kdybch měla chodit sama tak mi to nevadi na to plavani zitra take jdu a nikoho neznam tak jako sem dnes nikoho neznala!
21. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma a nakonec jsem všechno parádně vyřešila, práci přerozdělila a na mě skoro nic nezbylo :grinning: V práci jsou všichni hodný a snažej se mi vyjít vstříc, takže super..
Sluni, já mívala taky duchy snad každý měsíc, někde jsem četla, že někdo má vždycky několik dní před ms lehce zvýšené hcg i když není těhu a tak mu vycházejí slabounce pozitivní testy.. když čárka nesílí, tak to těhu nebude :frowning2:
Jinak mě už je 5 dní dobře, tak uvidím, jak se to bude vyvíjet.. Ale mam teď trochu zvýšenou teplotu, jsem nachcípaná.. Dneska jedna kolegyně přijela na školení nemocná, říkala, že je jí hrozně zle a že má asi angínu :angry: Nechápu, proč nezůstala doma, jen doufám, že jsem to od ní nechytila..
21. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Medi, s tím cvičením moc nevím, blbý je, že je to už od 15ti, nevím jak to budu zvládat s prací.. ale vzhledem k tomu, že práce asi už bude málo, tak bych se asi přidala, zítra se na KO dohodnu s dr. a kdyžtak bych to hned pořešila a přidala se co nejdřív, ok? Ale na plavání nevim, to spíš ne.. určitě ne zítra, protože musím pracovat a navíc s tim nachlazením by to taky nešlo.. Tak mi pak řekneš jaký to bylo a já to promyslim jo?
Lerak, taky moc gratuluju
21. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Ježiš, já tady čumim do PC a chce se mi smrkat, tak sahnu po kapesníku co vidim, vysmrkám se a ona to byla prachovka :grinning:
21. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj ardi....no vidíš jak si šikovná že sis to tak pěkně přerozdelila, a uvař si pěkně čajík s medem at tě nepostihne nemoc
21. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
tak mě už se ten dnešek chílí ke konci, hurá, těším se teda do postýlky, no a zejtra už snad něco i vyfotim z toho hedvábí :wink:
21. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jé ali, tak jsem se nestihla rozloučit.. na fotky se těšim, říkala jsem o tom mámě,tak jí to zaujalo, tak jí pak něco koupim.. Čajík už jsem si dala, je mi docela ok, tu nemoc prostě k sobě nepustim :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
ardi vpoho tak jak se rozhodneš tak uvidiš hm??ale přisti tyden to cvičeni neni je svátek :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

ali tak se dneska těším na ty fotečky :slight_smile:

ardi tak a´t je ti brzo dobře...a s tou prachovkou jsi mě rozesmála :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ránko holky, tak já budu mít dneska volný den :slight_smile: takže pojedu na nákup a pak se zavrtám k těm svejm barvičkám :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj ali..teda ty se máš :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Ardi všecko nejlepší k svátku :slight_smile:))
22. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Ahoj děvčátka,přeji příjemný den :slight_smile:
Ardi,i já se připojuji s blahopřáním všechno nejlepší k svátku a ať se tobě i miminku skvěle daří.A pak poreferuj,jak jsi dopadla u Dr.
22. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojik holky především ardi tobě vše nej nej nej k svátečku hezky si to užij a oslav :slight_smile:
Ja od rána litam v Jablonci byla jsem tam s dědou u doktora na kontole a už jsem konečne doma a jestě nakup s nima to bylo děsne :slight_smile:
jinak sem myslela že pujdu na to plavčo a nejak se mi nechce no uvidim jeste :slight_smile: a chceme jet odpol až manža přijde z práce do Lbc včera jsme dostaveli to puzzle no musel mi manža pomoci nejak mi to už neslo ale mam už další a atěšim se až ho začnu skládat :slight_smile: no ale napřed musime koupit ram na toto :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky...

medi no vidíš jak jsi se rozjela s puzzlíkama :slight_smile:)) aspoň máš pěknou zábavu :slight_smile:

já se dneska strašně těším dom, že se natáhnu..je mě blbě od rána..bolí mě hlava, břicho....
22. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
no jo už je mam doma ale skoro 5 let víš a až ted na ne dosla řada :slight_smile:
no asi pujdu už ted na ty druhe a pujdu vybrat rameček aby se to pak dalo už jen skládat :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se za dlouhou absenci, ale nějak nic nestíhám. Manžel byl minulý týden v Brně na MSV, já s malým jsme byli u rodičů. Když se manžel vrátil, tak s sebou přivezl tchyni :wink: Včera odjela...
Jinak se máme dobře, těhu nevolnosti jeden den jsou a druhý nejsou. Včera jsem byla na odběru krve v Praze a 12.10. tam jdu na podrobný ultrazvuk. Další KO nás čeká až 7.10.

Jaké máme novinky?
22. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj Jani..novinky asi žádný zvláštní nejsou....tak jsi si užívala s tchýní?..a dobrý?...vycházíte dobře?

medi tak skládej skládej :slight_smile: a´t ti to jde od ruky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
jani a co že jezdíte na vyšetření až do Prahy?
22. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj Jani tak to jsi si uživala s tchyni co??ja ji tu take mela mit ale nakonec přijede až v řijnu :slight_smile:
je dobře že jste s prckem v pořádku jeee je jdu na ko taky sedmeho
semy skladam skladam už mam ram složeny ale pokracovat nebudu pže to mam složene na stole a pak to chci dat na desku až mi ji manža přiveze víš?
22. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem něco vyfotila, ještě pak musím nafotit zbytek, chtěla jsem to vyzkoušet :grinning:
22. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj ali a daš to do albička??
22. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
ali super..moc krásné :slight_smile: jseš fakt šikulka :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.