• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
přesně,já mám často černo před očima a motanice,to až jednou budu těhu až do konce,tak to si s tím tlakem asi užiju :unamused:
23. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
no taky jsem na to zvědavá v těhotenství..zase při těhu se spíš zvedá, tak to třeba srovná na normální hodnoty :slight_smile:))
23. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
no mě se ten tlak hodně zlepšil tím pravidelným cvičením, ale jinak jsem na to taky občas trpěla
23. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
no nalívali,ač to normálně nepiju,tak v tu chvíli jsem zkusila i frťana a fakt mi udělal dobře.Sice mi bylo vedro,ale tlak se srovnal,já jinak skoro nepiju,občas střik :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
:sunglasses: jo to já naposled pila v pátek :sunglasses:
23. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
ali a jak jsi zvládla nápor přípitků atd?

já enpila ani nepamatuju..já to hodně omezila od tý doby co se snažíme..hlavně asi od podzimu..to jsem pila fak asi 2x skleničku vína...a vůbec mě to enchybí :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
no zvládla docela, zas se tolik nepanákovalo a já si dávala vždy jen něco slabýho :wink: no mě se teda alkohol vypustit uplně nechce, ráda si dojdu posedět bud k vínu nebo pivu, neříkám že k zábavě potřebuju pít ale jelikož mi to chutná tak se nechci omezovat tím že bych chtěla mít mimčo
23. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
jasný ali chápu :slight_smile: mě to nepřijde jako omezování..já přestala v podstatě když jsem měla problémy s těma lednivanama a jelikož to trvalo tak dlouho tak pak už nějak jsme si zpět nenavykli že by jsme is doma otevřeli vínko jako dřív...jen občas u našich si třeba něco dáme..já nebo manžel..... :wink:
23. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
ali tak ale omezít to budeš muset když bude mimis :slight_smile: neřikam že ja si nedam dam si sklenku a tim to hasne ale take ssem to uplně nevypustila :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
medi....tak to je snad jasný že nebudu pít když budu těhotná
23. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
to mě taky přijde jako samozřejmý že v těhu ne :slight_smile:

tak jsem zpět z oběda..měla jsem zase květák :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
no já nad tímhle ani nepřemejšlela, psala jsem to kvůli tomu že se nebudu "omezovat" v době kdy těhotná nejsem
23. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
jasný ali :slight_smile: já to i tak pochopila :slight_smile:
holky já se tak těším na to Slovensko :slight_smile:)) už aby bylo zítra odpoledne :slight_smile:))
23. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
jj to je jasny ali :slight_smile: ale i v těhu si mužeš dat :slight_smile:
ja sem take po obidku mela jsem brokolici a mrkvičku jen tak osamhlou na panvičče a k tomu brambor
23. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
semy...věřím že se těšíš :slight_smile: snad vám vyjde i počásko :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
no te´d jsem koukala a v Košicích má být lépe než tady..takže jsem ráda :slight_smile:))
23. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Dobré ranko teda tady to nejak vazne!!! docházka žádná :frowning2:
24. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
dobré ránko medi
24. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
dobré dobré ali jak je jsi v práci??
24. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
jj v práci, zas do dvou, jinak mě ta hlava furt bolí ale je to krapet lepší tak to asi bude počasím
24. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: teda spíš dopoledne :slight_smile: jsem v práci od půl osmé, ale lítala jsem tu, byla jsem tu sama ráno a pak zas blbnul net, nechtělo to načítat...ale už tu jsou ženský tak už bude klid...

mám strašnou radost...nechala jsem pro manžela udělat na auto dekoraci :slight_smile: on už si to chtěl dlouho udělat, ale nikdy se k tomu nedostal, a já tu mám pod barákem u práce reklamku co to dělá,
tak sice o tom manžel ví, protože si musel říct jak to má vypadat přesně, ale netuší že to bude hotové už dnes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to Griffin, znak SAABu..:slight_smile: je to nad zadním kolem vysoké asi přes třičvrtě metru a na obou stranách :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj semy kchyn vypada moooc pěkne takove motivy se mi take libi :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj Medi :slight_smile: no já ani nerozhodovala když jsme vybírali obklady do kuchyně, vždycky chtěla totiž přesně tyhle :slight_smile: už před lety :slight_smile:))
jsem tam normálně už viděla tu kuchyň, mám z toho fakt radost..že už se to takhle hnulo :slight_smile:))
a když to půjde dobře tak až se vrátíme ze Slovenska tak koupelna bude taky hotová :slight_smile:))
24. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
no vidiš tak to stihate a bude to brzy hotove :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
jako máme pak ještě hodně práce, ale to hlavní na co jsme teď čekali bude hotové :slight_smile:))
24. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj semy...krásný obklady :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
ali ali :slight_smile: děkuju :slight_smile:)

tak griffin na autě už je hotový :slight_smile: vypadá to suprově :slight_smile: jsem zvědavá co tomu řekne manžel :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
bude mít radost určitě :slight_smile:)
24. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
no to jooo :slight_smile:)) bude překvapený že je to už hotové :slight_smile:)
24. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.