• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
:slight_smile: a v kolik vyrážíte, už dneska nebo zítra?
24. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
dneska...rádi by jsme do třech hodin odjeli..to vychází že dorazíme tak okolo půlnoci :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
no hlavně aby nebyl moc velkej provoz a bude to v cajku :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
no snad nebude...ale jedete právě kvůli tomu ve čtvrtek, většinou takhle jezdíváme, že nebývá takový provoz :slight_smile:
nejlepší je pak ten úsek druhá část Slovenska do Košic, protože to už jedeme v noci a jede se krásně :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
no my jezdíme jen do bystrice a ten posledí kousek je pro mě za trest páč je to smaá zatáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
no zatáčky taky moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tady co jedeme je asi nejhorší ten úsek okolo Jičína...za Hradcem už to jde...jsem zvědavá jestli tam někdy udělají tu dálnici....nám se to fakt šiklo :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
takže taky jezdíte přes hradec a pak olomouc? teda myslim že olomouc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
jejda, jsem to nějak rozhodila :grinning:
24. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
no tohle mi nijak nepomohlo :slight_smile: :grinning:
24. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
když si zkopíruješ celý ten řádek tak ti to ukáže mapu s trasou :wink:
24. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
nějak mi to nefunguje, ale to nevadí :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
tak to je jedno..prostě jedeme přes Olomouc :D
24. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
no na to sem se prve ptala :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
já vím :D ale chtěla jsem ti to názorně ukázat :grinning:

ukazuje to 651 km a 9 hodin....ale když je dobrá cesta tak to jezdíme okolo 8 hodin...na dálnici jezdíme rychleji...takže se to trošku nažene...
24. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
v pohodě :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
hele kde máme Ardilku?...jsem jí tu nějak dlouho neviděla.....asi je samá práce....
24. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
jj dlouho tu nebyla, no asi pracuje no :wink:
24. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
tak se loučím, krásný víkend všem :slight_smile: frčíme do daleké ciziny :grinning: ....papááááá
24. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj, no jo, pořád makám a přijela mi máma, tak sem moc nezabloudim..
24. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojik holky tak tady je dnes mrtvo :frowning2: ja sem byla u kamaraádky na pokecu a zitra jedem směr Praha a večer zpet a nakoupit nejake věci pro prcka tak se tešim :slight_smile: krásný vikend
25. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
ahojky, já měla v práci dopoledne hodně práce, ted už sem doma a piju čaj, jsem celkově nějaká uplně mrtvá, hlava furt bolí a celkově mi je pěkně divně, zrušila jsem i trampolíny :frowning2:
25. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojik holky teda tady je mrtvo asi uživate vikendu že??Ja byla včera v Praze a bylo to docela dobre :slight_smile:
27. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj medi, no já byla včera v práci a tady nikdo tak jsem sem ani nepsala, a copa jste nakoupili všchno?
27. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
no ja sem musela na barák který mame u Kladna a tam něco zařídít a pak jsme jeli na černý most tam jsme koupili nejake věci pro prcka lehatko do vany atd... a chtěli jsme vybrat postýlku a skříně a přebalovák a a oni že at si to najdem na netu a dala mi adresu ale tam absolutne nic neni co uvaději v katalogu tk jsem to dnes rano objednala jinde :slight_smile: tak snad to nejak projde a přijde :slight_smile:a byli jsme se jeste jesnou kouknout na ten naš kočárek a oni už je neprodavaji nemaji je skladem ale koncem září začátkem října bude nova kolekce 2010 tak se tesim a rovnou ho objedname :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky, tak vás zdravím do zkráceného pracovního týdne :wink: jinak jsem to včera dostala, na mě v uplně luxusním čase a bez jakékoli pomoci prášků, takže bylinky mi určitě pomáhaj :sunglasses: :wink:
29. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ranko...tak vás zdravím po návratu..včera jsme šťastně dorazili po 12ti hodinovém cestování...

Víkend jsme si moc užili, sice jsme skoro celý montovali mamce kuchyň, ale máme z ní takovou radost, že se tak krásně povedla že nám to neva :slight_smile: a mamka jakou z ní měla radost :slight_smile:)) ale i jsme trochu odpočívali, večer poseděli a popovídali...prostě bylo fajn :slight_smile:

Ali tak super že jsi to tak pěkně dostala i bez pomoci...:slight_smile:))
29. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj semy, tak to je prima že jste si to užili :slight_smile: já včera celej den malovala páč mě bolelo děsně břicho ale zase jsem toho hodně namalovala a vytvořila :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
tak aspoň že při malování ti to nevadilo :slight_smile: copak jsi malovala tentokrát?

a jinak koupila jsem si test na slovensku, jako že když bude jinde koupený že bude dvoučárkový a prd..ráno jsem si dělala a nic tam nebylo....tak už jsem ani utrogestan nebrala....
29. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
semy....holt si musíme ještě počkat co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dělala jsem ty pouzdra na telefon a ještě pidi obrázky, asi 4, no a jeden polštář z kterýho mám teda fakt radost, no a šálky asi tři
29. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.