• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no musíme :unamused:

tak to jsi toho udělala dost :slight_smile: nafotíš zase?
29. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
jojo asi zejtra to nafotím, chci to fotit za denního světla
29. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
tak už se těším :slight_smile: jojo pěkně si to nastavit na pěkné světlo :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
no v tomhle počasí to asi moc neklapne ale i tak to bude lepší :wink: jo a ty teda budeš něco chtít ode mě namalovat? vymejšlej si dokud mám nenamalovaný kousky :grinning:
29. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
no chtěli jsme něco pro švagrovou a pro mojí mamku....mamce asi šálku nějakou a švagrový no...kdyby jsi uměla třeba jen jako obrázek namalovat vážku...tak to bylo nejlepšejší :slight_smile:))
29. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
vážku? nooo to by asi šlo, ta není moc těžká :wink: a barvy? no a tu vážku chceš taky na šálku nebo na polštář třeba? na tom by to bylo asi pěkný, anebo na šálku a třeba na každej konec bych tam švihla vážku :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč ty obrázky co mám tak to jsou fakt pidi, to je kolečko o průměru 10cm
29. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
no když vím že jí zvládnej tak super...domluvíme se s Tomem na co jí udělat a řeknu ti....
ona je švagrová totiž ujetá na vážky :grinning:
a jaký umíš udělat největší obrázek? myslím jen na rovné ploše, jako plátno ale hedvábí....
29. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
no já ty obrázky moc nedělám, páč můžu to udělat na jakýkoli rozměr defakto a pak nacpat do rámu ale to je děsně pracný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakože vypnout a zarámovat, no anebo se prodávají už vypnuté rámečky, bud kolečka nebo ovály no a to je asi největší průměr 25cm
29. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
aha, tak to asi necháme nejspíš na tu šálku :slight_smile: domluvím se teda s Tomem a pak ti řeknu ju :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
ok tak to by bylo fajn :slight_smile: chtěla bych už něco prodat víš abych si zas mohla nakoupit další hedvábí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
jasný, to chápu :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
29. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
no a hlavně mám mraky nápadů na kravaty, takže si asi budu ted kupovat kravatky :grinning:
29. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojik holky tak koukam že jste si uživaly pěkne prodlouženy víkend to je dobře :slight_smile:
Ja sem dnes vstavala v pul 7 jela sem odebrat babče krev a pak jsem jeste zalehla v tomhle počasi se stejnak neda nic delat a odpol jedu do práce kvuli listku na PN a od 16 hod mam plavani tak se těšim ale dnes me nejak poboliva břisko tak snad přetane
ali tobě gratulace k MS tak je to třeba jen na bylinkach a upravi se to vše a hned to pujde
29. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj medi, tak si užij plavání dneska :slight_smile:
mě by dneska do bazénu nikdo nedostal :grinning: :grinning: já se tááák těším do teploučké postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, ufff, tak akce Mastercard dneska končí a ten největší zápřah mam za sebou.. Dneska budu trochu odpočívat konečně :slight_smile: Nedočítala jsem, nějaké novinky?
Medi, musim konečně zavolat na to cvičení a v pondělí se snad uvidíme. Kolik to prosím tě stojí?
Na tu přednášku taky snad půjdu i s Honzou, teda jestli nebude muset do Prahy, ale zkusí si to zařídit..
29. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
jee ahoj ardi, ty jsi tady dlooooouho nebyla :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojky Ardi :slight_smile: tak pěkně odpočívej :slight_smile:
Novinky asi žádné....
29. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Teď si jdám guláš a pak ještě jedu do Jablonce do Intersparu fotit.. ale pak si lehnu a budu ležet, dneska je na to ideální počasí :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
taky jdu na oběd...aspoň se u toho jídla snad zahřeju....zatím pááá
29. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Dobrou chuť :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
semy me se take do bazenu nechce ale je tam tepla voda tak to bude ok :slight_smile:
ardi jj zavolej tem je nejvyšší čas a budu rada když pujdem v ponděli spolu :slight_smile: nestoji to nic :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Medi, nemůžu se dovolat.. A je to teda pondělí od 15 hod.? Na netu je psaná jen hodina od 16ti..
29. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Stáňo a pořád si mi nenapsala, kolik to cvičení stojí? :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak jsem tam volala a řekli mi, že se chodí až od 20tt, tak mám ještě počkat. Mají mě napsanou na to pondělí a ještě mi zavolají, až bude čas..
29. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky,zdravím po prodlouženém víkendu.
Semy,vítej z krátké dovči,takže na Slovensku dobrý jo? :wink:
Ahoj ardi a medi a ali,vás také samozřejmě všechny zdravím. :slight_smile:
No u mě je nového jen to,že jsem dnes byla na gyndě,píchli mi opět pregnyl 10tis.jedn.a zítra mám znásilnit manžela :grinning:
29. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahojk Sluni :slight_smile:
jojo na Slovensku bylo krásně :slight_smile:)

ty už máš zase ovulaci jooo?....není to nějak brzo?....jsem měla pocit že jsi měla cyklus skoro jako já...a já teprve dneska vysadila utroš a čekám ms.....
29. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
No já jsem už dnes 10DC,to víš letí to.Ale neboj,nejsi jediná,která se diví,i já se divím.Co beru ty hormony,tak se mi cyklus dost zkrátil a ovulaci mám už teď po 2.11DC,aspoň mi to vždy takhle řekne Dr.dle ultrazvuku.Naměřila mi dnes folikul 31mm a že prý dnes píchnout pregnyl a zítra snažilkovat a hlavně se modlím,aby to z toho pak nebyla cysta.
29. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Minule jsem měla ovu taky 11DC,na mě dost brzo,vždy bývala kolem 20DC :confused: ,tak snad mi v tomto hormony pomohly,kéž by ale pomohly i k tomu těhu.
29. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
sluni...31mm je fakt hodně, to už spíš vypadá na tu cystu :frowning2:

no já už třeba skoro nekrvácím, furt mě bolí hlava a prsa a ted se mi o motá hlava, takže taky prima stav :confounded:
29. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.