• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ja vim ale bojim se toho a i toho že on bude v poho a bude chyba u mě:frowning2:
4. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
no tak na to hlavně takhle nemysli a nenervuj se stejně s tím nic nenaděláš, a ten spermiogram může být každě dva měsíce jiný,
4. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
přesně medi..z jednoho horšího se ještě nedá tolik soudit..:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
ja vim už toho pesimismu necham:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
:slight_smile: no proto, ještě nás pak nakazíš pesimismem a co potom no?
4. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
medi no proto :slight_smile:))
4. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
já mám dokonce i v horoskopu že mám plodný měsíc :slight_smile:))...tak kéžby :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
jj už budu hodná:slight_smile: holky jsté v práci nebo co děláte?
4. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
já mám odpolední, ted papám česnečku a přemlouvám se k žehlení, ale nějak se mi vůůůůůůbec nechce, asi půjdu k sousedce na kafíčto
4. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
ja mam ted tyden dovolene a take se mi nic nechce dělat...kde tyx vlastně bydliš?
4. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
já jsem v práci.....ale radši bych nebyla :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
medi to máš jen tak dovču?..nebo máš něco v plánu?
4. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
v Růžové ulici v liberci :slight_smile: a mám okna přímo do náměstí (Sokolovské)
4. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
no chtěli jsme puvodně zustat na tyden na moravě ale budeme doma pracovat na baráčku,a možná se někam podíváme
4. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
aha, tak to jo..tak třeba aspoň nějaký výlet zvládnete..snad se počasí zase umoudří :slight_smile:..

vy stavíte?...nebo už bydlíte?
4. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
no tak mě nějak začíná bolet v podbřišku :frowning2: tak doufám že už ta MS aspoň dorazí jinak jako nevim, no a přesouvám se na pracoviště,, tak papa zatím
4. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
semy už bydlime ale budeme letos dodělávat venek a fasádu na baráčku
4. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
tak jsem tady a tady zase nikdo, no to je bordel todleto :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
medi jo ták...:slight_smile:..tak to je už pohoda :slight_smile:

holky tak papáá...hezký zbytek dne..:slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
halooo já jsem tady asi sama nebo co
4. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak vás jdu taky pozdravit.
Koukám,že jste probírali spermiogram a genett.My tam měli taky doporučení a nic jsme proto neplatili,výsledek byl do hodiny a z Jablonce jsme to krásně do půl hodiny stihli předat to tam.Jenže pak nám řekli špatný výsledek bohužel a že máme tedy zkusit za 2 měsíce kontrolní spermiogram,že to může být jiný,lepší.A to je manžel rozhodnutý,že to vykoná tam u nich na místě,asi jsem to nějak zřejmě při převozu mohla nechtěně ochladit a tím ten výsledek taky třeba nebyl dobrý,tak snad to napodruhé bude dobrý.Věříme tomu... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Ale ujistili nás,že není nic ztraceno...tak doufáme.
4. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
určitě není nic ztraceno :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem byla celý den v Praze na školení. A udělali mi v práci radost, dostala jsem služební notebook a nonstop připojení na internet přes mobil (takže přístup na koně kdykoliv a kdekoliv :grinning: )
Ali, a cítíš se nějak jinak? Třeba fakt mohlo být na testík brzo.. Nemoc mohla ovu posunout, já jí měla taky posunutou v tom cyklu, kdy jsem měřila bt a byla nemocná.. Tenhle měsíc jsem byla nemocná taky a brala antibiotika, tak se třeba kvůli tomu taky posunula. Jinak jsem 54dc a MS pořád nikde, jen už několik dní se objevuje občas špinění a bolej mě prsa každej den víc, tak nevim, co si o tom mam myslet :unamused:
Medi, a co ty? MS se rozjela nebo pořád nevíš?
Sluni, určitě to příště dopadne mnohem líp, musíte tomu věřit, být v pohodě a pak se musí zadařit :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
ali no jinak, furt bych spala a bolej mě krapet prsa už 14dní a asi vetší chut k jídlu, ale nevim no, dneska mě ale začlo bolet břicho, testovat se mi už nechce :frowning2:
a s tím internetem to je super viď? :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Ardi ahoj...Jo jo snad to dopadne lépe.
Jinak to se teda máš,že máš odkukoliv přístup na koně,to si tě nějak zaměstnavatel hýčká co?...No ale potěší to to je jasný.
Jo a co se týče mne,já mám MS dostat teď 6.5. tak jsem zvědavá,zda dorazí nebo jak to bude,ale už v nic lepšího nedoufám a asi dorazí,uvidíme.Taky mě už asi týden bolej hrozně prsa.
4. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Jj, je to fajn, udělali mi radost, budu moct na koně a stahovat si kdekoliv kešky :grinning: No a možná i pracovat mimo domov no..
Ali, takže půjdeš rovnou k dr.? A do kdy budeš čekat?
Sluni, to by bylo super, kdyby už nepřišla, držim palce :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
ardi já vím o jedné kešce kousek od našeho baráku :slight_smile: no a počkám do 45Dc a pak nevim :grinning:
4. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ali, víš jak se jmenuje? My vybírali Liberec tenhle víkend, tak jí možná máme :slight_smile:
Já byla u dr. 48dc..
4. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky tak ardi ja ms mam ale pořád slabou a už 6 den a nevim co se dějě a test byl negat.Tak nevim počkám ještě dva dny a pak bych zašla k dr.Jinak mi jdeme na spermiogram ve čtvrtek tak sem zvědavá a ja mam až mi odezní ms dojít k dr a dá mi nějake tabletky na stimulaci vajíček
4. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.