• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
Ahoj holčiny,zdravím.
Teda,koukám máte to pěkně všechny nabité,ten čas.Já teď dopekla dvoubarevnou bábovku,aby bylo něco dobrého ke kafíčku :slight_smile:
Semy,koukám,že doma se vám to už pěkně rýsuje co?To budou letos pěkný vánoce,pěkně ve svém už :wink:
1. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
ahoj sluni...no rýsuje..ale pomalu..ještě je tam moooc práce....takže snad na ty vánoce už to bude hotový....
1. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
sluni ahojik koukam že mame obě pečící den :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
to s emáte holky...já bych taky pekla..a vařila....a nemám kde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
ahoj holky, no já se připojím s tím že nestíhám :slight_smile: v práci nám začíná nová akce takže mraky práce a ted jsem se aspon najedla a taky peču koláč, hruškovej, krapet experiment ale snad to bude dobrý :slight_smile: no a večer se chystáme na hokej
1. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
DObré rankooooo :wink: tak za tři hodinky jdu domůůůůůůů :dizzy_face: takovou pracovní dobu bych brala každý den....ale za peníze co beru teď :grinning: ...to asi ne nooo
2. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
dobré ránko semy, japato že tak brzy?
2. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj ali...budou nám dnes montovat ty vstupní a koupelnové dveře, tak jsem si vzala 1/2 dne dovolený :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
jo táááák tak to jo :slight_smile: to chápu
2. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
co ty?..jseš v práci?....
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
jj dneska na ranní no a čeká mě i víkend
2. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
aha, tak to jo....no počasí stejně má být nic moc asi..tak snad ti ta víkendovka uteče :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
no pokud bude hnusně tak budou i chodit lidi takže myslím že to uteče :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja teprve vstávala :slight_smile: v noci nespim a pak rano jo :slight_smile: to ten nas kluk bude pekne nočni kvitko :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj medi :slight_smile:
tak když můžeš spát aspoň ráno tak je to dobrý :wink:

tak já se pomalu loučím...tak papááá....
2. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
semy no jo ale nei to nic dobreho :frowning2:
Tak papa a hezky víkend
2. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky, tak přeji všem pěkný víkend :slight_smile:
mě se právě povedlo sehnat hedvábný deštníky, sice jsou o něco dražší ale jsou tak sláva :slight_smile: tak se na ně těším :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky :slight_smile: taky řeju krásný víkend :slight_smile:

ali tak super že jsi sehnala :slight_smile: a za kolik budeš prodávat namalovaný?..přibližně?....

Jinak my už teda máme krááásný nový dveře :slight_smile:

akorát do koupelny jsme se blbě dohodli ohledně kliky kterou jsem si kupovala sama takže si musím v práci objednat znova, takže bude až v týdnu..ale dveře jsou fakt krásný...

fotečky:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#5388087189027253122

+ další 3
3. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
semy....no koukala jsem různě po netu za kolik prodávají jiní tvůrci ty deštníky a pohybovalo se to tak kolem 1500Kč, to mi přijde docela dost, no ale myslela jsem že tak ten litr by asi byl reálnej, no ještě uvidím ale myslím že pod 800 jít nemůžu, to už by se mi nevyplatilo ani trochu
3. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
pěkná dvířka opravdu :wink:
3. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak to jo.....to je dobrá cena :slight_smile:

děkujíí :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
není zač, jo a už mám rozmalovanou tu vážku :slight_smile: :grinning:
3. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
fááákt..tak to jsem zvědavá :slight_smile:) a na co, na šálce?
3. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
no mám je udělaný na šálce a pak jsem na jeden polštář co už sem měla udělanej do modra tak jsem je tam flákla jen konturou jakože do rohu a vypadá to taky pěkně :wink:
3. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
aha, tak nafoť až budeš mít čas a mrknu :wink: akorát teď dřív než po výplatě to koupit nemůžem....jsme teď měli moc placení doma...:slight_smile:

tak my jedem na oběd a k našim pro nářadí...tak zatím páá
3. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
jojo vyfotím, a pak se můžem klidně ještě domluvit, upravit a tak :slight_smile:
3. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem od rána s manžílkem venku a pracujem :slight_smile:
semy krásne dveře :slight_smile:
jinak ja sem to už venku zabalila jsem utahana tak jsem se osprchovala a budu stavem puzzle mame dalši nove tak se do toho pustim :slight_smile:
3. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahoj medi....no koukej taky odpočívat :slight_smile: a jaký máte puzzle? :slight_smile:
3. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj ali :slight_smile: neboj dnes mam odpočivaci den manžilek mi zatopil v krbíčku ja tu trochu poklidim a nic nebudu dělat :slight_smile:
puzzle mame ted palmy v zapadu slunce a večer budou i svitit fakt pěkne ale vubec mi to nejak nejde :slight_smile:
co ty dnes v práci nebo doma??
4. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
v práci v práci, no nedá se svítit, příští víkend budu mít volno a mamina oslavu a pak od středy dovolenou :wink:
svítící puzzle jo? to může bejt dobrý :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.