• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jee tak to je naprd a co utika to alespon??jj svitici no ale je to zatrest vubec mi to nejde je to jedna barva a hodne podobna tak se s tim trápim :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
ale jo utíká, zatím je teda mrtvo ale lidi budou chodit stejně až odpo
4. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
no tak alespon neco venku je docela zima tak se přijdou ohřát :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
už začínaj nakupovat na vánoce
4. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
teda to nejak brzy ne??ja nemam ani jedinou věc a vubec nevim kdy je bude nakupovat a letos to asi ani nestiham :slight_smile: nemam ani nic na prcka vypraneho a jeste nakupovat dárky :frowning2: a ke všemu to budou nejhorší vanoce pže Honza nemluvi s mym tatou :frowning2:
4. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
medi...tak do vánoc ještě daleko, a na praní věcí máš taky ještě dost času :wink: no a snad se to mezi Honzou a tátou vyřeší ne?
4. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
no dost času na prasi sice je ale co kdyby nahodou musela bych do nemocnice nebo tak tak to nestiham :frowning2: ale doufam že bude vše nadále v pořádku a malej se narodi zdravej atd :slight_smile:
no nevim jesti se to vyřeší tot otázka :frowning2:
4. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
no kdybys musela do nemocnice tak by to vypral někdo jinej ne? ale takhle vůbec neuvažuj
4. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z víkendu v Praze.. V pátek jsme byli s kamarádama posedět a v sobotu jsme vyrazili na ten veletrh. Napřed jsme byli teda docela naštvaný, 100 Kč parkování, 150 Kč za vstup a nic zajmavýho, jen davy lidí.. Sice teda kočárky skoro žádný a vůbec z věcí pro mimi nic zajmavýho, ale nakonec jsme si to docela užili, Honzu bavili modely letadel, pak tam měli stánek s drakama, tak jsme si koupili velkýho 2metrovýho kita a dneska odpoledne jsme byli blbnout na louce, má to teda pěknou sílu, se mnou to docela cloumalo :grinning: A pak jsem si koupila plyšovýho dinosaura, co se nahřeje v mikrovlnce a pak 2 hodiny hřeje a voní levandulí, tak se tu teď nahřejvám :slight_smile: No a taky jsem v HMku koupila super těhu džíny, velikost 36, neuvěřirelný :sweat_smile: a jsou hrozně pohodlný, parádička :slight_smile: Tak a teď jdu ještě trochu pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj ardi tak to je super že jsi si to užila neco spatne pro neco dobre :slight_smile:
Ja sem dostala tehu kalhoty od mamy ale mam je i k narozeninam tak z nich mam radost a to mas nejakou malou velikost ne??teda to jsi hubenour :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Medi, já nechápu, že se do toho vejdu, já myslela, že mi nebude ani 38, nevim, jak to maj číslovaný :grinning:
A v úterý to vypadá, že snad půjdeme na tu přednášku taky oba, tak se tam uvidíme..
4. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj ardi....tak to jste si víkend užili a ten dinosaur musí bejt uplně super :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahojik holky přeji pěkne ranko :slight_smile:
ardi super tak se uvidime ja se tam mam potkat jeste s jedńou holčinou se kterou chodim na plavani tak nas tam bude asi mraky :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky, mam dotaz, tady po firme se suska, ze budou od noveho roku asi rusit mou pozici. Neni to vubec potvrzena informace. Nevim jak se mam zachovat. Nevim jak je to s vyhazovem, jaky mam moznosti, jestli neprijdu o materskou a nesoupnou me zrovna na 4 roky atd. Vyznate se v tom nekdo? Poradite?
5. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
lerak...pokud si těhotna tak tě nemůžou vyhodit
5. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Ani pro nadbytecnost? Kdyz budou "mozna" rusit mou pozici. Co kdyz prijdou s dohodou? Rada bych tu zustala co nejdyl. Nevim jestli mam normalne delat az do cca tech 8 tydnu pred porodem (+ si vyberu dovolenou) a nedelat si hlavu, s tim, ze me vyhodit nemuzou. Nebo jestli to mam nejak hrotit a domluvit se s doktorkou, aby me napr. od noveho roku nechala doma.
5. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
pokud jim to nepodepíšeš a řekneš že jsi těhu tak tě nepropustí, a jak říkáš, můžeš se domluvit s dr. a zůstat doma, budeš na nemocenský a pak normálně na matěřský
5. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Ok, budu tady teda normalne delat az do tej matersky. Manzel pracuje z domu a kdyz by me videl se flakat, tak by se tezko nutil k praci. A ja bych se asi ukousala nudou. Jsem zvedava, kdy nam to tady ve firme hodlaji rict, ty jejich vize.
5. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky
Lerak, tak to vím naprosto přesně, protože mi hrozilo to samé a mám info od právníka.. Jako těhotnou tě vyhodit můžou jen z organizačních důvodů, tedy z důvodu rušení pozice ano, ale v tomhle případě máš 2měsíční výpovědní lhůtu + nárok na 3měsíční odstupné. Kdyby přišli s dohodou, trvej na 5měsíčním odstupném a nejpozději do 7mi dnů od ukončení nastup na nemocenskou.. Spočítej si, jestli se vejdeš do ochranné lhůty 180 dní ode dne výpovědi do nástupu na mateřskou (počítej 6 týdnů před termínem porodu, z nemocenské to dřív nejde), pokud se vejdeš, tak je to v klidu a máš normálně nárok na mateřskou z téhle práce.. Ale vydrž, třeba to nebude tak horký nebo ty změny neproběhnou tak rychle. Každopádně bych jim řekla, že jsem těhu, mě si pak nakonec nechali na těch pár měsíců. Určitě trvej na tom odstupným..
A já jdu zase pro změnu pracovat, pa
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Hezké dopoledne

tak jsem si dneska trošku zkrátila pracovní dobu
doma nám posunovali topení a trošku se to protáhlo..tak jsem přijela do práce místo v 9 v 11
a ještě má kolegyně narozky tak tu na mě čekal větrník a dva chlebíčky
5. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Ardi moc dekuji, no jelikoz mam do samotneho porodu 199 dnu (bez odecteni 6 tydnu - nastup na mat.), tak se do te lhuty 180dni urco vejdu. Tak ja to tedy nebudu hrotit. Btw., pokud by me vyhodili, nastupuji tedy na materskou na 4 roky? To se me totiz taky nechce. No chystam se jim to tady rict, po me dalsi kontrole.
5. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
lerak to máš teda starosti..ale snad ti to teda vyjde aby jsi stihla mateřskou ještě v tý lhůtě....
5. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Lerak, když jsi v ochranné lhůtě, tak je všechno jako bys nastupovala rovnou z práce. Mateřská je na 6 měsíců, pak si vybíráš na jak dlouho chceš rodičovský příspěvek a to si teda vybrat můžeš, nejdeš automaticky na 4 roky..
Semy, ten větrník ti teda závidim, mňam :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile: no já ho stejně nejím :grinning: ale vezmu manželovi, ten si dá rád....včera jak jsme byli u našich tak si dortíka 3x přidal :grinning:
5. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
A to já zas jim a uvažuju, že si skáknu do cukrárny :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
kuk holky, tak já právě douklidila celej byt, no ted něco musim ještě uvařit k jídlu a snad se na chvilku dostanu k hedvábí
5. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
jsem tě naladila? :slight_smile:)

ahoj ali :slight_smile: tak si hezky užij volno :slight_smile:

mě už asi pátý den bolí břicho :unamused: pěkná otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
bohužel jdu na odpoledne jdu do práce, mám volno až zítra, musim k doktrovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahá, jsem myslela že máýš volno po pracovním víkendu :slight_smile:
s čí jdeš k doktorovi?

já už taky přemýšlím jestlis tím břichem nedojdu...je to divný aby to bolelo tak dlouho...ach jo..doufám že nemám nějaký zánět..
5. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
jdu asi po pěti letech na preventivní prohlídkua chci si skočit na gyndu pro to doporučení na HSG vyšetření

tak přidala jsem další fotečky
http://picasaweb.google.cz/home
5. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.