• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ali musíš si v tom albu když jseš kliknout na "Veřejná alba" :slight_smile: za lomítkem musí být tvoje přezdívka :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
ta modrá je krásná :slight_smile: jseš šikulka :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahaaa
5. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
jé vážky :wink:
5. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
krásný ali :slight_smile: pěkně se u toho vyblbneš s nápadama viď :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
no už si ty nápady musim i psát na papírek abych to nezapomněla :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak to je dobře :slight_smile:)
5. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ali, už jsem koukala na fotky na fcb, no krása, jsi šikula :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
ardi....děkuju :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Ahojky.
Jéééé ali,krásné výtvory,jsi opravdu moc šikovná :wink: Určo to vše půjde na odbyt,je to opravdu pěkný.Já bych na tohle asi neměla nervy :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj sluni, tak jakpak se máš? a děkuju za pochvalu, pro mě to je naopak docela relaX
5. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Ali nic moc,napíšu ti do IP.
5. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojiik holky tedy tady je nejak mrtvo :frowning2:
Mi jsme byly s ardilkou na povidani o miminkach bylo to docela dobre co ardi?? :slight_smile:
Jinak jsem te rada videla ale moc jsme toho nenapovidaly mely by jsme se zase nejak sejit co vy na to?? :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo jinak jdu zitra na kontrolu odpol v pul druhe tak nam držte pěsti at jsme oba v pořádku a v pátek jdu na kontrolu cukru tak to se moc netěšim :frowning2: ale snad to bude take v pořádku
6. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj, on nešel skoro celý den kůň, tak asi proto se tu nic nedělo..
Medi, bylo to docela ok, ale zase jsem se nedozvěděla ani nic moc, co jsem nevěděla.. ale bylo fajn vidět, že jsou tam sympatický sestřičky :slight_smile: A chtěla jsem vyhrát v tombole :angry: :grinning: Jo a ta paní, co povídala o Nutrilonu je naše klienta, znám jí z ochutnávek Hami :slight_smile: Jinak pro srazík jsem, zatím moc práce nemam.. Nebo nějaké venčení hafanů, až bude lepší počasí..
Semy, tak jsem dneska neodolala a zajela jsem si do cukrárny pro ten větrník, mňam :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Stáni, na zítra samozřejmě držim pěsti, všechno bude určitě ok :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

ardi tak doufám že jsi si pochutnala :slight_smile:
jsem měla včera absťák :grinning: celý den ani beremko ani koník nešel...strašný....
a ještě navíc na mě něco leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera mě byla pořád zima, teklo mě z nosu, dneska pro změnu ztrácím hlas :unamused:
včera jsem celé odpoledne ležela a léčila se....tak nevím no..
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojik holky teda semy tak se vylež at nam neomarodiš :slight_smile: to počasi je ted hrozne :frowning2:
Ja sem před chvili vstala a musela sem vynašet krabice do kontáku tak mě to nejak zmohlo :frowning2: tak se jdu nasnidat a odpol letim na tu kontrolu snad bude vše ok :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
no snad to po dopolednách vyležím, když nemám horečku tak to jde..kdybych horečku dostala tak zůstávám doma...ale zatím to dneska jde....

tak držím pěsti na kontrolu...určitě bude všecko v pořádku :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
semy děkuju :slight_smile:
ja sem trochu poklidila jooo jinak se musim pochlubit přišel už nam nabytek do dětskeho pokojiku tak to manžel po večerech skládá a vypada nádherne :slight_smile: mam z nej radost :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
tak paráda..tak pak vyfoť až to bude :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
jj budu muset nafotit všehno i věcičky nejak na to nebyl časek a abych mela pamatku jak jsme to vše davali do kupy :slight_smile:
jinak nevim ale všici me řikaji jaky mam maly bříško a kam to pry davam tak sem zvedava co mi dr dnes řekne a doufam že mi udela UZ abych maleho videla že je vše ok :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
a v pátek mě čeka test na cukrovku blee :frowning2: a budu tam muset trčet 2 hodiny se mi vubec nechce!!!
7. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
medi to bude v pohodě..prý ten test není tak hrozný...:slight_smile:
7. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
to jo asi se to vypit da ale pak ty 2 hodky bez jidla a piti to je spise takove hrozne vis??a když to piti neni nic moc tak si tam pak vydrž trpet :slight_smile: ale jo ja to zvladnu zvladli to i jini tak proc ne ja jen se mi to zda drasticke!! :frowning2:
7. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
no tak zase tak drastický to není..co to je dvě hodiny..si vem sebou knížku a uteče ti to ani nebudeš vědět jak :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Dobré ránko.. no dobře, dopoledne :slight_smile:
Semy, teď to řádí všude, tak ať se brzo uzdravíš.. Já se divim, že zatim odolávám..
Medi, mně nepřijde, že bys měla malý bříško, je takový akorát :slight_smile: Třeba murynka z únorovek má menší než ty a je o 2 měsíce napřed a jedna holčina je o měsíc napřed než já a já mam břicho větší.. Každý to má jinak, tak buď ráda, že nemáš žádnýho obra, já se děsim co naroste mně :grinning:
Já měla dneska nějaký šílený sny, vyšetřovala mě policie, už ani nevim proč, ale vzbudila jsem se docela vyděšená :grinning:
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.