• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
to jo ale když je člověku blbě od zaludku z hladu to ja mivam běžne a jeste po vypiti blivajzu bleee :slight_smile:Tak ja mam stěsti že se mužu jit podivat za kolegynema :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
no vidíš, pokecáš s kolegyňkama :slight_smile: tak to aspoň bude něco pozitivního :slight_smile:
a pak si zasloužíš nějakou odměnu :wink:

ahojky Ardi :slight_smile: díky :slight_smile:

hele a co jsi provedla že tě vyšetřovala :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
semy děkuju :slight_smile:
ardi no většina lidi řika že mam male ale me take přijde tak akorád :slight_smile:,teda policie jo??co jsi provedla hm??? :grinning:
7. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
No moc si to nepamatuju, ale myslím, že to bylo proto, že jsem darovala tátovi notebook :grinning:
7. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
ardi teda takhle zhřešit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Stydim se :grinning:
Jinak se zdá, že jsme se včera shodli konečně na kočárku. Ta Teutonie nová kolekce vyjde už na 27tis. a to mi přijde teda šílený, takže půjdem do High treka, celá sada se dá sehnat od 18tis. a mně i víc vyhovuje a víc se mi líbí.. a když náhodou zbohatneme, tak si pak třeba koupíme sporťák od teutonky :grinning:
Medi, vy už máte vybráno? Kdy budete kupovat? Na některé jsou dodací lhůty až 3 měsíce, tak už je docela na čase ne? Já to vidim na listopad..
7. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
ardi tak gratuluju k výběru :slight_smile: koukala jsem do albíčka a vypadá pěkně :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Dík.. Honza uplně nadšenej není, od dob Peugeota je na všechno francouzský alergickej, ale snad ho zpracuju.. On stejně chce hlavně nosít, tak kočárek bude spíš pro mě..
Jdu se pomalu chystat do Liberce, jdu se sestřenicí na oběd, konečně mam taky klid :slight_smile:
Tak hezký den všem..
7. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
tobě taky Ardi :slight_smile: a dobrou chu´t :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
ardi :slight_smile: nooo kočarek mame vybrany ten icoo ale ted kde sme ho chteli kupovat tak tam už je vyprodany a ke všemu ma vyjit nova kolekce tak čekame na ni ale asi se ted pojedem o vikendu podivat do neměcka tam odsud je tam se vyrábi jestli ho nekoupime přimo tam a vyjde i levnejc :slight_smile: tak sem zvedava a na šatku take přemyšlim :slight_smile: jak včera řikal ten fyzioterapeut :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
no a kupovat ho budem asi hned jak vyjde do prodejen a nebo seženem tu kolekci letošni
7. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím z práce, nějak nestíhám, musela jsem dneska jít na zdr. pojištovnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: napočítali mi tam dluh na pojistným a penale za dobu co jsem přerušila studium na gymplu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale vyřešilo se to snad relativně dobře

jo a za letenky od skyeurope nám s největší pravděpodobností penízky vrátí :wink: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahoj Jani, krásná fotka :slight_smile: gratuluju :slight_smile:

ali tak super že vám to vrátí :slight_smile: už se blíží dovča ne?..kdy to odjíždíte?
7. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojik ali tak to je super tak to potěši ne??
jani: teda vy rostete!!gratuluji sluši vam to!!
ja jsem se vrátika akurád z kontroly!Vše ok jsme oba v pořádku a pan doktor měl z nas radost :slight_smile: dostali jsme jen nejake vitaminy pry aby jsme jich nemeli malo a jinak za mesic na dalši kontrolu a ted v patek ten test na cukr :slight_smile:)
7. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
příští týden ve středu, letí to no :slight_smile:
no mám radost že to snad vrátí :wink:
7. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
janulo....krásná fotečka :wink:
7. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
medi tak taky gratulace k úspěšné prohlídce :slight_smile: a co uz,dělal ti?

ali tak to už je za pár :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
semy děkuju jj dělal UZ a i vyšetřoval pohmatem dovnitř jse vše ok malej mel ručičky před obličejem nechtel se na nas moc koukat ale par foteček mam :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
medi....tobě taky moc gratuluju k prohlídce a že je vše v pořádku :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
ali děkuju jak je v práci??
7. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
v práci dobrý, ted sme dodělali zboží od allpresu :wink:
7. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
tak to je fajn :slight_smile: ja sem zase doma sama manža zase maka venku tak za chvilu pujdu dělat veču aby až bude tma a on přijde mel večeri udělam asi rizoto mam na něho chut :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj, jsem zpátky z Liberce..
Medi,gratuluju ke kontrole
Ali, ty si v práci? Já myslela, že máš mít volno, jinak bych tě zašla pozdravit, byla jsem v Albertu.. To je paráda s těma penězma, jestli to vyjde :slight_smile:
V albu mam novej pupek :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
ahojky, jo jsem tady od dvou hodin :wink: jo a bylo by to super jestli ty peníze vrátí :wink:
já se ted pachtím s žádostí o promlčení dluhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
ardi koukala sem na bříško a maš ho pekne :slight_smile: a dekuju :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
ardi...pěknej pupíček :wink:
7. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Medi, vždyť si mě viděla včera :slight_smile:
Ali, to volno teda bylo asi včera co? No tak se uvidíme po Paříži..
Já chtěla dneska dělat koprovku, ale zmizel mi z mrazáku kopr, asi v tom má prsty tchýně, byl vlastně její.. a teď neni doma, tak to nechám na zítra, stejně než bych uvařila maso, tak bude na večeři pozdě.. A Honza je tu zachvíli, tak půjdem radši na procházku :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
mmm koprovka, tu mám v mrazáku a asi je čas jí rozmrazit :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
ardi to joj ale nebylo to tak videt :slight_smile: takhle jak si se vyfotila je to videt vice !
7. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.