• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
Jéééé ardi,krásnej pupíček :slight_smile:
Jinak jsem tu jen naskok,píšu životopis do jednoho zaměstnání,tak uvidíme :wink:
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Sluni, děkuju :slight_smile: A moc držím palce, ať ti to vyjde!!
7. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Ardi,díky.Bylo by to až od nového roku,ale byla bych strašně ráda,kdyby to vyšlo.
7. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
A o co jde? Nebo o tom nechceš mluvit?
7. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Zatím to nechci ventilovat,ale bylo by to opět v Liberci.To předešlý místo nevyšlo,ale tady je dost velká šance.Až to bude jistější,určitě ti povím.No sice se bojim,že když bych tam náhodou nastoupila,abych třeba hned jak naschvál neotěhotněla,bylo by to hloupý,ale samo,že bych byla šťastná.
7. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jasný, chápu a moc ti přeju, aby to vyšlo.. A když otěhotníš, tak jedině dobře, oni asi nadšený nebudou, ale co :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Moc děkuju,doufám,že aspoň v tomto mi bude štěstí přát :wink:
7. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Ardi krásnej pupíček :slight_smile:))
Sluni tak moc držím pěstí aby ti to dopadlo....:slight_smile:
Já jsem sice začala hledat novou práci...ale nějak se zase vracím k tomu že tu asi ještě vydržím, jako kdyby se něco namanulo tak bych šla...ale nějak to nevypadá...a trošku jsem to celkově přehodnotila.....
8. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
ahojky semy, tak já přijela od doktora zrovna, vysáli mi krev a ještě mě naočkovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile: tak to jsi si užila injekce dneska co :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem vstavala jsem hrozna v noci couram a rano chrapu hruza :slight_smile:
ali teda takhle tě trápili jo??to jsou mrchy!!!
8. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj, já jsem vás vůbec nemohla najít.. ¨
Medi, to jsme na to stejně, celou noc courám na wc a pak chrápu do 10ti :slight_smile:
Semy dík :slight_smile:
Dneska mam uklízecí den a mam v plánu konečně tu koprovku, jen musim zjistit, kde je kopr :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak mi po tom očkoání nebylo nic moc tak sem normálně vytuhla na gauči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ardi to je ale hrozne mely by jsme spat v noci a ne rano to je des :slight_smile:
ali tak to se nedivim tak odpočivej :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ali, tak to jsme na tom stejně.. já chtěla uklízet, ale dala jsem jen nádobí na myčky a spala doteď :slight_smile:
Medi, já takovej režim měla i před těhu, chodila jsem spát pozdě a pozdě vstávala, teď to mam ještě posunutý.. když nechodíš do práce, tak je to jedno ne? Spi kdy se ti chce, moc dlouho už to nepůjde :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
no to maš sice pravdu že mužu spat jak chci ale ja to naprd pak tak bude zvyklej i malej a to see v noci nevyspim :slight_smile: nee delam si srandu ale ja sem pak jak praštěna když vstavam tak pozde ale zitra musim byt už v 6:45 v Jbc kvuli omu testu na cukr tak to bude krušne vstavat brzy :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky, nemáte nějaké tipy na nějaké drobnosti jako dárky? Já letos nechci za vánoce nic moc utratit a fakt kupovat jen drobnosti (cca do 100-200 Kč), tak jestli máte nějaké nápady, tak sem s nima :slight_smile: Vyrábět nic nemůžu, protože jsem hrozně nešikovná :grinning:
8. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
knížky, inteligentní plastelína, s tou je fakt sranda, pak třeba nějaká kosmetika, čokoláda, svíčky.... hedvábí :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
nebo třeba nechat natisknout nějakou fotku na tričko či hrneček, polštář, nebo zvětšit fotku a nechat z ní udělat puzzle :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
nebo my máme třeba i dárkovej poukaz do knihkupectví na 100, 200, 300 a 500Kč
8. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Jé ali děkuju :slight_smile: Plastelínu máme, je príma, ale pro babičku asi ne :grinning: Ale sestřenici by to šlo.. Na hedvábí přijdu určitě kouknout :slight_smile: Tak ještě, ještě, máme velikou rodinu :grinning: Našim a babi bych chtěla dát fotky z 3D utz, chci se objednat nějak na půlku prosince..
Medi, jdeš na 3D? Kdy?
8. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Teda take budu muset neco na vanoce nakoupit a jsem na tom jako ty ardi nechci utrácet tolik :slight_smile:
na 3D jdu koncem řijna do gennetu! už se těšim :slight_smile: a ty pujdes?
8. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
ono se toho dá vybrat docela dost když si s tím dá člověk krapet práci :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
no jo ali ale tu práci bych ani tak nebrala spiše to vymyslet a to je to nejhorší ja nemam take vubec napady :.(
8. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
to já už mám asi vymyšleno takže to pak budu postupně nakupovat
8. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
jee to se nekdo ma :slight_smile: ted ti docela zavidim :(
8. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
ja bych se do toho mela take pustit jinak asi neic nikdo mit nebude :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Medi, jj, psala jsem, že chci jít. To budeš kolik tt? Já kdybych šla v půlce prosince budu tak 25tt, to je tak akorát ne?
Ali, určitě jo.. já myslim, že na těch trzích tady a v Praze toho bude dost takovejch drobností.. Ještě mě napadl med nebo oliv. olej v nějaké pěkné nádobce.. Na Krétě jsme kupovali tchýni oliv. olej v takovém džbánečku a moc se jí to líbilo, ale tady jsem to nikde neviděla..
8. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Tak já nemam nápady a prachy :grinning: Ale příští týden očekávám snad největší výplatu v historii, jen ta asi padne celá na kočárek..
8. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Teda jako v mojí historii, ne světové, zas tak pěkný to nebude :grinning:
8. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.