• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jj to je taky dobrý, to jsem loni dostala i já a měla jsem radost, no apak třeba nějaký dobrý sypaný čaj udělá radost, nebo koupelová sůl
8. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
no ja budu počkej :slight_smile: 26 tt takže to i ty když chceš jit v 25 tt to bude akorád :slight_smile:
a kam na nej pujdeš??
8. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
No asi do gennetu, jinde ho tu myslím nedělají.. Jak dlouho dopředu ses objednávala?
No jo, čajík, to taky někomu dám :slight_smile: A teď jsem našla plyšovýho soba, na kterýho dají fotku co pošlu.. a moje sestřenice, když byla malá, vždycky hrozně brečela, když nedostala plyšáka, tak pro ní možná to s nějakou její retro fotkou :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
jee holky vy mate ale napadu ale skoro žadny ktery by se mi tak nejak libil pro moji rodinu nebo taklhe me by se libil ale k nim mi to nejak nesedi :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Já pak hodim všechny nápady co nastřádám i z jiných diskuzí a třeba něco vybereš.. Musím jít s pejsanama než se mi uvaří maso a pak se pustím do tý koprovky, snad se povede..
8. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
nebo diář nebo kalendář, to se taky hodí a je velkej výběr
8. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
jj dekuju :slight_smile: ja sem dns nevařila a k večeri budou asi topinky mam na ne chut i když kvuli zitrejsi cukrovce bych mela jist zdrave ale co neni v tom cukr tak si je asi udelame :slight_smile:
se psem sem byla dopoledne a jsem potom docela hotova :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Holky, nemůžu tomu uvěřit, ale moje první koprovna je vynikající :slight_smile: Mňam mňam
8. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
jsi šikulka :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ardi teda vidis jaka jsi šikula blahopřeji :slight_smile: mi meli topinky a take mnamka :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Halooo halooo teda tady to zase vázne!!!!že se nestydite :slight_smile:
ja jsem akurád přijela z Jbc byla jsem na tom cukru no dalo se to přežit ale nesla bych na to znovu :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za gratulace.
Medi: take gratulace k tvé kontrole a absolvování glukozového testu, to je fuj, znám to :grinning:
Ardi: krásné bříško, také mám už pupek asi jako v 5.měsíci :grinning:
Já jsem teď měla dva dny migrénu spojenou se zvracením a byl to hnus, ale už je dobře. Půjdu se natáhnout k Filipovi, dodržuji odpolední spánek.
9. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, já tu dneska moc nejsem, je mi nějak blbě, po dlouhý době jsem zas zvracela.. asi mi nesedla ta super koprovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak, jestli si pamatujete pipiii, párkrát tu za náma byla, tak se jí před hodinou narodila holčička Amálka :slight_smile:
No a já si jdu lehnout..
9. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojik jani:děkuju ti jj ten test nic moc ale dalo se to :slight_smile:,doufam že ti je lepe a hezky odpočivej maš na to narok :slight_smile:
ardi : pipiii znam a koukala sem do unorovek jestli už ma nebo ne tak to je už štastna že ma malou u sebe co??ona rodila vlastne tady v jbc že??pujdeš se za ni podivat??
jinak ti asi opravdu nesedla ta koprovka tak odpočivej ja si pujdu sednout ven je tam nádherne :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Medi, jj, rodila v Jablonci, ale málem se nevešla a jela do Liberce, na poslední chvíli se uvolnilo místo.. Nevím, jestli za ní půjdu, ona předtím říkala, že bych se mohla stavit, ale myslím, že bude mít návštěv dost.. uvidím, jestli napíše..
9. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: jak je při pátku?....já jsem tak ráda že už je víkend před náma...:slight_smile: sice zase pracovní doma ale vííkend....:slight_smile: manžel má zítra zase školení z práce tak budu sama doma.....
ardi tu pipii si nepamatuju..asi chodila ještě předemnou :slight_smile:
medi tak jsi to zvládla :slight_smile: a kdy budou výsledky?
ardi a jani vy máte nějaký zvracecí den...tak snad už bude lépe :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
ardi to je ale hrozny toho ja se obavam :frowning2: abych až ja pujdu do porodnice tak aby nebylo plno u nas to vypada na ten leden a to tech mamin je asi take hodne jen dnes se mnou na tom cukru bylo 5 mamin :frowning2:
semy jj zvladla dala sem to na ex jinak to nešlo :slight_smile: a vysledky asi až na dalši kontole v těhu poraadne nebo nevim dr řikal že bude mit vysledky v počitači tak kdyby asi neco tak by volal nebo nevim ale asi spiše mi to řekne na dalši kontrole :slight_smile: ale ja si to možna zjistim přez holky kdyby to bylo v počitaci tak bych to tam našla ale nebudu plašit a necham to na tu kontrolu stejnak s tim už nic nenadelam je to na osudu :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
no to jo...mě by taky vadilo až jednou budu rodit, kdyby to zrovna tak bblě vyšlo a muselo by se do liberce....tak snad budeme mít všechny štěstí :slight_smile:
medi tak tfuj tfuj ať jsou výsledky v pořádku .-)
9. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
semy děkuju no ja do Liberce nepujdu ani za mak!!!!jinam než do jbc nejdu!!tak doufam že budu mit štesti a bude volno :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Medi a v dubnu se rodí snad ještě víc, to jsou miminka počatý o prázdninách a těch je vždycky hodně.. stačí kouknout do společného termínu duben kolik tam je vždycky těhulí.. Já teda taky moc doufám, že klapne Jablonec, kdyby ne, tak radši pojedu do Turnova než do Liberce, příp. do Vrchalbí, kdyby byl čas..
Jinak dneska mluvili v sama doma o mýdlových ořechách na praní, tak mi to přijde taky jako docela dobrej tip na dárek, nemáte s tím některá zkušenost?
9. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
ardi take radsi Turnov než Lbc :slight_smile:
jinak o těch mydlových ořechach nic nevim ale asi to nemusi byt špatne :slight_smile:
ja byla ted venku a je tam docela zima brr ale je to přijemne a jak sviti slunko sla bych se psem ale nejak se mi nechce samotne :frowning2:
9. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu jen na skok, koukám že averze vůči liberecké porodnici :slight_smile:
a jinak mýdlové ořechy neznám a slyším to prvně :confused:
9. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
mýdlový ořechy?..to neznám :slight_smile:

no já si teď chvíli stoupla k otevřenýmu oknu na prodejně a tady z teplíčka je tam teda lepší pohled....je tam fakt chladno....ale sluníčko krásně svítí, na ty zbarvený stromy...:slight_smile: ty podzimní barvy jsou stejně nádherný :slight_smile:
škoda že letos nemáme čas chodit na výlety, že ani fotit nemáme čas....tak to doženeme příští rok :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Medi, já bych se přidala, kdyby mi nebylo blbě :frowning2: Byla jsem s hafanama půl hodiny v lese za barákem a stačilo mi to.. Večer máme domluvenou večeři s celou bandou kamarádů, jde nás asi 12 a dvě měly narozeniny, tak pro ně máme dárky a já vůbec nevim, jestli půjdu..ach jo :frowning2:
9. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
9. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
ardi tak se mužem na nekdy zase domluvit tan prochajdu ja nakonec šla bylo to přijemne jeste svitilo slunko a ty lesy zbarvene nadhera :slight_smile: ale zima :slight_smile: je tu jen 11 stupnu
9. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
ja před chvili přisla dom dala sem delat veču ta se poče v troube a zatopila sem v krbičku jeee to je paráda :slight_smile:
ardi jukala sem na unorovky a pipiii ma nadhernou holčinu je hezka :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Určitě se dohodnem, fakt mi asi jen nesedla ta koprovka, už je mi docela ok, tak na tu večeři jdu, snad se tam nepo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
nepoj bude to v poho :slight_smile: a mužem zajit třeba v tydnu ja sem skorem pořad doma krom nejake´ho toho cvičeni -)
9. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
To by šlo, já jsem jen v úterý v Praze, ale třeba příští středu nebo čtvrtek by to šlo :slight_smile: V pondělí odjíždějí Honzy rodiče na 3 týdny do lázní, tak budu mít na starosti i jejich psa a kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.