• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no tak me by vyhovovala ta středa dopoledne nebo patek cely den jinak mam odpol pondeli utery středa cviča a ve čtvrtek jdu na seminař od práce tak to je cely den zabity :frowning2:
9. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak se ještě dohodnem.. já nevim přesně jak s prací, možná něco budu mít..
9. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
jj však v poho :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky teda vy se ale flákáte :frowning2: počasi naprd a tady ani čarka tu asi začinam trpět samomluvou:frowning2:
11. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

medi flákáme, flákáme :grinning:
my o víkendu ani nezapínali pc....v sobotu jsem byla sice až do 3 sama doma, ale natírala jsem topení, malovala koupelnu, pak myla koupelnu atd...a navečer jsme jeli do nisy se napapat, maželovi jsme koupili svetr (přesto že jsme šli svetr kupovat mě :grinning: ) a pak na koncert Millera.....no a včera jsme taky dělali celý den a ještě byli na oběd u našich....takže ani nebyl na pc čas :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojky, tak já byla celý víkend pryč a na pc sem si ani nevzpomněla :wink:
12. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojik teda tak to jste si pekne uživaly :slight_smile: ja take doma pracovala ale sem sem take zaskočila :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj ali a medi :slight_smile:

mě to ani o víkendu nechybělo..sedím tu u toho celý den přes týden, tak jsem si aspoň odpočinula :slight_smile:

ali kde jsi byla?
12. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
byli jsme u maminy, měla tu oslavu padesátin, takže velká sešlost a nejen rodinná :wink: no a včera jsem si užívala synovečka :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
semy tak to se nedivim :slight_smile:
ja sem ted vstala a chtela sem že budu myt okna a prd :frowning2: začalo tu pršet :frowning2: sem naštvana chjo a odpol jdu na cvičo a budu tam asi sama :frowning2: take zabava :frowning2:
12. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
no jo, teď není nejlepší doba na mytí oken....ale ke konci týdne se má trošku oteplovat, tak snad to bude maličko lepší....
ali tak se oslava vydařila?....:slight_smile:

my budeme dělat velikou sešlost asi tak zhruba za měsíc..uděláme něco jako kolaudačku :slight_smile: tak se docela těším :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
jojo povedlo se to, no a jelikož už má začít sněžit tak bejt váma tak na nějaký mytí oken z vysoka kašlu :wink:
12. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
no já mám okna omytý, jak nám je teď měnili :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
já je myla nějak v létě takže já na ně dokud nebude zas teplo ani nešáhnu :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
já je akorát omyju maximálně zevnitř jak tam máme pořád ještě plno prachu z tý rekonstrukce..tak pak až budeme dávat záclony....z venku určitě ne..stejně je to pak hned od toho počasí špinavý...:slight_smile:

jinak my už máme vyštukováno v kuchyni :slight_smile: takže v týdnu vymalujeme, v pátek jdeme koupit lino a o víkendu začneme sestavovat skříňky...:slight_smile:
12. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
no krásně se vám to rýsuje vid? :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
no pomalu ale jistě :slight_smile:))
a už konečně budeme moc uklidit téměř na čisto..to bude taky super :slight_smile:))
uvidíme jak půjde rychle to stavění kuchyně......ale už se těšíme že si zas normálně uvaříme, ke snídani uděláme vajíčka..už nám to fakt chybí...
12. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
to věřím...musí to bejt pakárna stravovat se furt nějak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
no to mě povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale včera jsme byli na obědě u našich, tak jsem si s chutí dala domácí polívku a švestkový knedlíky :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
no jo ale ja čekam dokud mi tu neupravi ten terén venku mam je hrozne tak je budu muset omyt i kdyby mrzlo :frowning2: zitra to snad budeme mit srovnane tak když nebude pršet tak se na to vrhnu.
O vikendu mi ma přijet tchyne s tchánem a tchyne tu bude asi cely tyden tak musim to mit hotovo než přijede a vše vzorně uklizene :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
medi zítra nebude pršet....zítra bude sněžit :grinning: :grinning:
hlásili na zítra sníh od 600m nm..jak vy jste tam vlastně vysoko?...si myslím že někde na bedřichově možná ěnco spadne....
12. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
no jak myslíš medi, mě by to v tomhle počasí a zimě fakt netrápilo i kdyby měla přijet vládní delegace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
no semy my jsme tak tech 500 ale špičák je 800
ali kdybys ty moje okna videla tak by sis řekla že jsem pekne hovadko a ne ženska :frowning2: sama se za ne stydim a nedelam to jen kvuli tchyni ale hlavne kvuli sobe na ty okna nebylo sahnuto od minule zimy pže se tady cele leto prašilo a nemelo to cenu je myt takže fakt musim:slight_smile: nahoře je mam umyte ale už jsou určo zase špinave ale na ne prdim mam vyprane i zaclony a kašlu na ne jen dole a dětsky pokoj
joooo jinak mame postavenou postylku skřine a komodu a vypada to nádherne: -)
12. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
jé medi to musí být pěkný :slight_smile: nebudeš fotit?
12. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
semy budu fotit ale nejak až to bude vypadat jeste lepe :slight_smile: mam tam na zemi jeste bordel hadřiky atd a jen sem zkusila dat nebesa na postýlku ale musim je vyprat atd :slight_smile: a chci vše nafotit zvlašt ale neńi nejak nalada :_)
12. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
tak jo :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
holky já už jen dva dny a začíná mi dovča :dizzy_face: :wink:
12. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
teda ali ty se maš a co budeš delat o dovču??ty jeden ted do te pařiže nebo se pletu??
12. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
jé ali to uteklo :slight_smile: a už si budeš užívat :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
no hlavně aby nám vyšlo počasí :wink:
12. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.