• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj, tak jsem taky tu.. O víkendu jsme pořád někde byli nebo jsem spala :slight_smile: V sobotu jsme byli ve Vratislavicích v pivovaru na geocacherském eventu, domů jsme přijeli až po jedné ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: A včera jsme byli lítat s drakem na jednom letišti a fičelo jak blázen, s klukama to pěkně cloumalo, někdy je to i pár metrů táhlo, já jsem si teda netroufla, radši počkám na příští rok..
A jsem pěkně naštvaná, my se s Honzou celej rok těšíme na podzim a to jako teď byly asi 2 hezké podzimní dny a bude zima?? :angry:
Medi, už budeš přezouvat auto?
Ali, tak si Paříž krásně užij, no trochu závidim no :slight_smile: Honza tam letí v listopadu.. já chci takýýý :grinning:
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
ardi...mě to vůbec nepřekvapuje, naopak si říkám že se divim že ještě nesněžilo
12. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
ardi ahojik no nevim asi jeste přezouvat nebudu myslim si že je jeste časek a když neprši tak silnice je jeste tak kolem 10 stupnu a to je jeste dost a pak když sviti slunko tak je tepla :slight_smile: nevim no přinejhoršim nas potka nekde snih :slight_smile: a ty budeš přezouvat??
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
No nechce se mi, ale Honza řekl, ať určitě přezuju, tak nevim..
12. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
ja si myslim ž je jeste brzy :frowning2: nevim no a stejnak kdyby napadlo tak ten prvni snih stejnak sleze a ty dojedeš vždy no nevim no je to těžke ale hezky už asi fakt nebude a ten snih čekat mužem ale ja bych jeste vydržela :slight_smile:
ja jdu dnes na cvičo a jdu asi sama ta kamrádka je nemocná a nikdo jiny tam nechodil minule tak to bude dobře trapny :frowning2: bejt tam sama :frowning2:
12. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
No já bych šla, ale oni mě tam nechtěli.. :frowning2:
12. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
no táta se taky chystá přezouvat dneska a kolegyně už taky :wink:
12. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
my budeme přezouvat asi příští týden, potřebujeme ještě odvézt pneu na vyvážení a pak manžel přezuje...a tenhle týden to máme tak nacpaný že jedině kdyby mě to udělali ve čtvrtek, musím tam zavolat....
12. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
ardi ja vim no tak až budeš moci tak se bud těšit :slight_smile:
mi to s kolama mame letos dobre mame dvoje rafky tak to manža přehodi doma jinak sem vždy musela do servisu s nahradnima gumama a to je naprd :frowning2:
12. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
my máme taky dvoje :wink: takže taky přezouváme sami :slight_smile: jen to vyvážení si neuděláme no...
12. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
My máme taky dvoje, ale stejně to necháváme přehodit v servisu :slight_smile:
Já mam radost, koukala jsem na ten můj vybraný kočárek a vyšla nová kolekce a tak zlevnili tu starou a sporťák+korba vyjde jen na 13tis., to je paráda..
12. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
ardi tak to mate super mi jeste stale čekame na tu novou kolekci tak uvidime jak to dopadne :frowning2: ale takovou cenu mit nebudem :(
12. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
jee ja sem si ted udělala radost objednala sem si kojici košile :slight_smile: sem nejake shanela a už je mam objednane :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Krásné dobré ranko :slight_smile:

Medi tak co, neležíte pod sněhem?
13. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojik holky a semy :slight_smile: ne neležime ale sněžilo tu sem řikala to je hrozne :frowning2:
Nam t u dnes bagrujou tak jsem rada a zitra budu mej ty okna tak to budu mit snad hotove než začne mrznout :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj medi :slight_smile: no si myslím že u vás sněžilo...manžel psal dopoledne že i v jbc padá....strašný...
ale koncem týdne se má ještě trošku oteplit..tak být tebou tak ty okna nechám až na konec týdne..teďv tý zimě to je akorát o nastydnutí....

my jsme včera konečně přestěhovali náš gauč co jsme měli ještě u anšich....tak už můžeme sedět

tady foto :slight_smile:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#5391785828562078050
13. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky, doufam, ze jste vsichni ok. To je zima venku, a nam v praci netopej!!! Dnes jsem odesla brzo, rekla jsem, ze tam mrznout nehodlam!!!
Vcera na NT screening. Vse ok, vsak mrknete do profilu, mam tam fotky z utz. Cumeli jsme s manzelem jak tam sebou prcek mrska, bylo to srandovni :slight_smile: 10.11. triple testy.
Ja mela dnes celej den takovou chut na karbanatky a br.kasi, ze jsem prilitla z prace a varila a varila :slight_smile: Jeste je brzo, ale co jste slysely o porodnicich Liberec a Jablonec? A nevite o nejakem tehu cviceni v Liberci? Od nejakych 16hod to absolutne nestiham, sotva od 17hod. Opatrujte se a poradne se oblikejte!!!
13. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj, tak jsem celý den byla na školení, jsem utahaná.. Vypadá to, že do konce roku bude plno práce, tak budou i penízky :slight_smile: Bála jsem se, jak to tu bude vypadat, jestli se na leťákách ještě vyškrábu k baráku, ale pohoda :slight_smile:
Lerak, o Lbc porodnici jsem neslyšela ani nečetla nic moc, spíš jen špatné věci, naopak na Jablonec jen samou chválu, minulý týden jsme tam byli na přednášce a všichni byli hrozně fajn, já chci do Jablonce a nikam jinam.. Kdyby náhodou bylo plno, tak do Turnova..
Jinak v Liberci těhu cvičení nevím, jen v babyboomu je gravid joga, pak by měla být i v bazénu a takový to klasický cvičení určitě taky někde bude, poptej se na gyndě..
13. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj holky, tak už mám skoro sbaleno a těším se že vypadnu tady od toho sněžení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojk holky tak ja mam umyta okna :slight_smile: jsem blázen myt je ve sněhu co??ale co alespon jsou čista :slight_smile: a peru záclony a ted bastim ali ja ti zavidim ty se mas :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj, nějak mi blbnul kůň..
Ali, kdy vyrážíte?
Medi, jsme to přezutí asi prošvihli, co? Já už se od baráku z toho kopce neodvážim ani dolu do servisu :frowning2:
14. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojik ardi :slight_smile: no tys to asi prošvihla na plne čaře ale ja sem v poho dnes nikam nemusim a odpol budu mit auti přezute jak sem psala mame dvoje kola tak Honza jen přijde z práce a vymeni mi kola a je to :slight_smile:
ja se spiše už bojim jezdit i na zimacich nejak jak mam maleho v břichu tak mam strach a to mam zitra rano bejt v 8 v LBC na školeni paráda
14. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
No já jsem doma sama a my asi ani nemáme takový ty věci, abysme to doma vyměnily.. ale třeba by mi někdo přijel to domu udělat, zkusím se poptat.. Já mam v pátek kontrolu, ale tam pojedu vlakem, tak to je ok.. Jen kdyby byla nějaká práce, tak to je blbý..
Na jakym školení?
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
ardi...z prahy vyrážíme až v deset večer ale já mám dnes ještě mobilizaci takže ve dvě jedem do boleslavi
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
a ty maš take dvoje kola??nebo musite přehazovat gumy??
musim na školeni kvuli kreditu a práci a naslednemu prodlouženi registrace tak budu cely den poslouchat nesmysli na tema stáři a umíráni a bla bla bla
14. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ali, tak si to mooooc užijte..určitě tam bude lepší počasí :slight_smile: A ať ti po tý mobilizaci není zle, to by na cestu nebylo ideální..
Medi, taky mam dvoje.. Aha, jako pracovní, já myslela nějaké těhu školení :grinning: Pracovní mě nenapadlo, když jsi na PN..
14. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
no jo sice sem na PN ale vzdělavat se musim dale :frowning2:
aha tak to ti na přehozeni kol stači jen hever a klič nic vicc a to maš v aute!!tak at ti to třeba tchán přehodi nebo Honza až bude doma večer ne??
14. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
No on právě doma nebude, je v Anglii :frowning2: Já ty kola ani neunesu.. No prostě si zas jednou zkusim vlak :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
a tchan by ti je nepřehodil??
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ten je v lázních :grinning: Jsem tu sama..
14. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.