• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
brr teda venku je ale kosa :frowning2: musime dat psum ven topeni aby nezmrzli :frowning2: ale oni jsou stejnak pitomi a chrapou venku a klepou se je mi jich lito :-/
14. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Vy je máte všechny pořád venku? Já našim psům dávám do pokoje peřinu, aby chudinkám nebyla zima :grinning: Já půjdu to auto aspoň odhrabat a strčit do garáže, když jen tak nikam nepojede..
14. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
no ty tři mame i přez zimu venku maji topeni v boudě ale jsou pitomi a leži venku tak jejich problem ale je mi jich lito a dovnitř nemuzou jsou nevychovani :(
14. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak to jsou telátka teda.. Já se teda jdu navlíct a jdu ven, brrr
14. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
no jo no ale nevysvětlim jim to :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak auto je v garáži..ale očistit ho bylo docela náročný, bylo na něm snad 20 cm sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď jsem unavená, tak si asi půjdu zdřímnout s pejskama na gauč :slight_smile: Zítra snad konečně přijde výplata a budu moct začít něco nakupovat.. a budu muset sehnat nějaký teplý těhu kalhoty, teď jsem si vzala ven lyžařský a ty fakt nezapnu..
14. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Ja sem stale doma a peru zavěsi a jinak se mi ven ani nechce věřim že to dalo zabrat :slight_smile:
ja na zimu nemam take žadne kalhoty koupilasem si manžestráky a ty mi budou stačit stejnak v zime sem vesmes i normlne chodila v džinach no uvidim
14. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj holky tak se hlásím z boleslavi, už mám po mobilizaci a docela dobrý, už ve mě tak nelupe takže pochvala :wink:
14. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojik ali tak to je fajne jak je v Boleslavi??kdy že to jedete??
14. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
v boleslavi prší, a je tu tepleji, jedeme večer v deset z prahy
14. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak to se mate :slight_smile: tady je pekna kosa sme ted byli venku zazimovat baráček a psiky dat do kupy a zatopit jim a ja sem malem umrzla :frowning2: Tak štastnou cestu a a t se Vam tam libi určo tam bude nádherně :slight_smile: doufam že daš pak nejake fotečky
14. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
jojo určitě dám, no va francii snad bude slunečno :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Tak bon voyage madame :slight_smile: Jé, jak já bych jela taky.. Jak už jsem psala, tak Honza letí v listopadu služebně, tak jsem se chtěla vetřít, ale letenku má za 7tis. a to si teď zrovna nemůžu dovolit.. tak až s prckem no :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
teda take bych se tam podivala je to muj sen :slight_smile: ale ted jsou přednejsi věci :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojik holky teda to je fujavice ja se rano vydala do Lbc na ten seminař ale dojela sem jen do Jbc pžr všechny cesty do Lbc jsou neprujezdne :slight_smile: všude nejaka nehoda to je prča :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
teda teda tady to nejak vázne!!!copak se děje??Tady trpím samomluvou!! :frowning2:
15. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj medi, no Ali už je v Paříži, já řešila s Honzou, jak se dostane domů.. nakonec jsme vykoumali, že dneska nijak, musí zůstat v Praze, protože na leťákách ani náhodou.. Já zítra na tu kontrolu jedu busem, snad dojedu včas..
15. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj Ardi :slight_smile: no jo to vim a kde se nam toula semy??no jo je to hruza ja jela dnes do Lbc a nedojela :frowning2: nedalo se tam nikudy dostat!
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahoj holky....já nemám ani chu´t psát, jak je mě z toho všeho blbě...včera jsme museli večer ještě přezout...zajeli jsme s tím do podzemní garáže u Intersparu tak to šlo...
ale dneska.. :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: do ráce jsem teda dojela...ale od baráku jsem se hrabala 10 minut těma sr....
předtím jsem auto vyhrabavála asi čtvrt hodiny a cesta naprosto šílená....jsem se normálně vestou manželovi rozbrečela do telefonu...fakt už to je na mě moc..já se bála už jezdit i teď jak nebyl sníh...ale dneska mě to dodělalo...nejspíš to dopadne tak že dám okamžitou výpoveď...takhle vegetovat nemůžu....takže tak je to semnou.. :frowning2: :frowning2:
15. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
a jak se dostanu domů netuším protože pořád hlásej že všechny cesty do jbc jsou zakopaný :frowning2: jedu teda až v pět, tak doufám že to do tý doby bude aspoň trošku průjezdný
15. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj semy, ani se ti nedivim, já jsem z toho taky zpruzená :frowning2: Naštěstí teď nemam žádnou práci, ale děsim se toho, až budu muset vyrazit.. Když to vidim, tak už nevěřim, že to příští týden sleze.. Hlavně na silnicích je taková ta hnusná břečka, která je na řízení horší než led, vloni jsem na ní měla dost problémy.. A teď nebudu jezdit sama, ale vozit mimi, tak se budu bát mnohem víc.. A chystá se tolik práce, že pod 3000 km měsíčně to v listopadu a prosinci nebude.. Na jednu stranu si tim hodně vydělám, na druhou stranu v tomhle bych šla radši na PN, tak budu jen doufat, že bude líp, protože si nemůžem dovolit přijít o tolik peněz..
Tak hlavně pomalinku, opatrně, ono to půjde..
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
ardi dík....tobě věřím ještě víc, máš mimi, takže ještě větší nebezpečí...já teda mím v sobě mimi tak sedím doma a nevystrčím čumák...ale tahle musím bohužel....ale budu tu určitě co nejdříve řešit...volala jsem teď do oresi, posílala jsem jim nabídku, protože hledají do jablonecký provozovny prodejce...tak se mám přijít v sobotu ukázat tak mě držte pěstí....
15. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj semy teda mrzi me jak ti je ja sem asi pitoma ale ty jsi z jbc a jezsiš do práce do Lbc je zto tak??Věřim ti že je ti z toho nanic ja sem rano vyjela take je -lbc ale nedostala sem se už to bylo všude ucpane magorama kteři maji bud letaky a nebo jedou jak hovada a nekam to napali nadivim se a asi si typ človeka ktery se boji jezdit i na suchu nebo mi to tak přislo promin ale holt nekdo takovy je a neni to nic špatneho ja co ted čekam take male tak mam větší respekt ale co se ma stat to se stane a nikdy nemužu vedit jestli to do me nekdo nenaboři ale jinak bych se nikam nedostala :frowning2:
víš dnes je problem že je to zase zaskočilo a nebojte třeba to fakt sleze a pak už budou všici připraveni a pujde to lepe!!!je to holt ten první sníh a to je vždy marast a problemy ale pak to už jde!!nevěš hlavu a když se budes bat tak at pro tebe manža bud zajede a nebo jet busem a je to nebo vlak!!!
15. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
medi ono je to tak že já se dřív vůbec nebála..mám naježděno už hodně tisíc kilometrů a v pohodě..neměla jsem žádnou bouračku a vždycky jsem jezdila pohodově....ale nějak za poslední rok je to horší a horší...tím že jezdím každý den...vím když pojedu jen občas tak to nebude takový, ale tím že jsem každý den na tý silnici a vím jaký šílený jsou bouračky atak tak mám proto strach..a letos z tý zimy jsme měla strac snad už od léta.....

jinak ano jsem z jbc a dojíždím do lbc.....
v kolik jsi ráno jela?...já odjížděl od baráku v půl devátý a zastavilo ěm to u citroenu nad serpentýnama a stála jsem tam asi 15 minut, pak espodu projel tahač který táhnul na laně dalšího a pak naše strana už projela..ale v protisměru byla řada až skoro nakonec serpentýn...
15. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
semy chjo u tebe je to hodne i ta tvoje psychika a starosti ale to se třeba zpravi a že s bojiš je normalni ja take citim vetší strach.nevim jak ti poradit ale věř že toto je jen ted a pak už bude lepe až napadne podruhe hm??ja jela v \ý od baraku jen hodinu sem jela do jbc a pak v jbc se nedalo ani přez dalnici ani zadem přez mesto a ani tou novou cestou serpentýnama jet všude to stalo a ja mela byt v 9 v Lbc a už jsem nestihala tak sem to vzdala
15. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
kdybych si myslela že mě to bude vadit jen dneska tak bych nechtěla dávat výpoveď...mě to ježdění vadí už delší dobu, i když bylo normálně suchio..mám poslední dobou štěstí na debily na silnicích a prostě už dojíždět nechci..když jsem chtěla zvýšit ces´ták tak řekla šéfová že ne..tak ať si tu trhnou...práce mě nebaví, plný zuby jí mám už víc jak rok...a když se to nedalo vyřešit odchodem na mateřskou tak to hold musím řešit jinak....
a ani si nemyslím že by moje psychyka v tomhle měla nějak velkou roli...mě bylo psychycky blbě když jsem brala hormony okol iui..ty už teď měsíc neberu a je to v pohodě...
15. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
dobře nechci te naštvat promin chapu tě!!!jen nevim jak pomoci je mi tě lito budu držet pěsti a naš malej take v břísku aby se ti ta práce vyvedla jak se maš jit ptat a uvidiš a nebo holt když je ti ted takhle tak se hod marod a hotovo!!!bude to nejlepší a ulevi se ti pak zase třeba chvilu budeš fungovat a mezitim určo neco najdes nejakou práci
15. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Semy, budu moc držet palce s novou prací, určitě to je nejlepší řešení, už dlouho tě to štve, tak nemá smysl se tam trápit..
15. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Stáni, nějak jsem zapomněla na tu naší procházku včera nebo dneska.. no stejně bych se za tebou neměla jak dostat a ven se mi nechce :slight_smile: Tak to nechápe na jindy, až bude líp..
15. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
ardi co ty dělaš v tomto počasi ??ja sem ted doma čekam na Honzu a pujdem se projit k babče a upekla sem kolače s malinama tak jsem zvědava jaky budou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.