• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
No nic moc, trochu jsem pracovala, pak jsem byla se psama, vařila, uklidila kuchyň a teď už jen vyběhnu s pejskama před barák a pak se všechny tři zavrtáme na gauč do peřiny a budem odpočívat :slight_smile: Mam teď až do konce října práci jen z domova, tak je to ok.. Blbý je, že nám skoro nejde telka, jen jednička zrnitě, tak si budu asi číst..
15. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
hm?tak to nas prochajda teprve čeka honza je už na ceste koláče jsou vyndany a pes natěšenej na prochajdu jak se bude bořit ve snehu :slight_smile: ale pořád tam pada tak se mi nejak z tepla nechce ale alespon se vyvětram :slight_smile:tak hezky odpočivejte mi budem odpočivat potom :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
no na nemocenskou bych se asi hodila kdyby dělali problémy a chtěli mě tu držet dva měsíce....ale doufám že to k tomu nedojde, že se normálně dohodneme..jako dělám tu už pět let...tak doufám že nebudou problémy dělat...přeci jen se už trošku známe...ale v tom Oresi by mě to moc bavilo...takže doufám že to dopadne.....sice bych tam měla i soboty, ale jen od 9-12 což není tak strašný...no jsem fakt zvědavá jak se na mě budou tvářit..
15. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem zpátky z Jablonce z kontroly.. teda z kontroly.. dneska se neordinuje, protože doktorka se nedostane z Josefáče, takže mi jen sestřička nabrala krev a další pokus ve středu..
16. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
DObré ranko.....
já už se k tomu sněhu snad ani nebudu vyjadřovat..to je neskutečný.....hnus hnus hnus....toť vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak se jdu dneska podívat na veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí..je v liberci v aréně.....tak jsem zvědavá jestli tam bude něco zajímavýho....
a pak by měl Tom dorazit za mnou do lib trramvají a půjdeme koupit lino do kuchyně a nějaký další věci....
včera jsme vymalovali strop a dvě stěny v kuchyni..tak budeme o víkendu už věšet horní skříňky který jsem včera doposkládala :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj ardi...no tam u vás to vůbec musí být šílený..jela jsi teda busem?...
16. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj semy, jj, busem.. No budeš se divit, ale u nás je to lepší než v Jablonci, silnice už jsou v pohodě, teda ty hlavní a přijde mi, že tu není ani tolik sněhu jako v Jbc..
No jdu si zalíst do pelechu a dospávat, vstávala jsem před 6tou..
16. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
fakt jo..tak to už je fakt krize když my máme víc sněhu než vy....
tak běž dospávat..jak ti závidím......
16. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
ahoj holky,konečně mi jde nett,máme každou chvíli výpadky proudu,je to děs co se děje.
Doufejme,že se snad opravdu oteplí a trochu to sleze.Semy,tobě budu držet pěstičky,aby to v Oresi dopadlo dobře a vzali tě a mělas klid.Já taky stále ještě čekám,až mě pozvou na pohovor.Doufám,že to bude do konce října,neboť mě by v práci na dohodu zřejmě nepustili,dělají problémy všem a na to že jsem tam už 11let neberou ohledy.Tak se modlím,aby to vyšlo.Otevíraj to k 1.1.2010,tak snad bych to měla stihnout.
16. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,

opět mám dlouhou absenci, ale to už jiné nebude :grinning:
Trošku jsem Vás dočetla a doufám, že se na vás Sluni a Semy usměje štěstí a že vám ta nová práce vyjde.
My jsme byli v pondělí v Praze na utz, vše v pohodě, mimi krásně roste a riziko vývojových vad mi spočítali na 1:8800, tak to snad bude v pohodě.
Včera jsme byli plavat, ale cesta hrůza, šla jsme po hlavní silnici s kočárkem, nazpátek přes hráz přes přehradu, tam to docela šlo, ale stejně to byla dřina, dost dlouho jsem tlačila kočár jen po předním kole, tak doufám, že to mrňousovi neublížilo.
Jinak s tím sněhem nemám slov. Jako zima je moc fajn a těším se, až budeme s malým blbnout v závějích, ale teď se ani nedá jít ven, aby na nás nespadl nějaký strom. A už nám druhý den netopí a nemáme teplou vodu, hrůza.
16. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj, tak se zdá, že sníh začíná tát :slight_smile:
Jani, to je teda šílený, už vám topí? No a s těma stromama to je taky hustý, když jsem čekala včera v Jbc na autobusáku, tak obrovská větev spadla hned vedle mě, sejmula nějakýho kluka.. Nám na zahradě popadalo pár stromů, tak budem bez švestek a jablek :frowning2: No ale hlavně, že nejsme třeba bez psa..
A už mam doma Honzíka, nakonec mu to ještě včera přezuli, přijel ve 2 ráno a do čtvrt na 4 házel sníh, aby měl kde zaparkovat..
Jinak psala teď Ali z Paříže..že zdraví, počasí jim přeje, užívají si, trochu je bolí nohy, ale mají ještě plno plánů :slight_smile:
Tak a já včera vyhrála hromadu aukcí, tak to teď musim poplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojik holky tak mi byli dva dny bez proudu a docela hruza ale dnes ho zapli tak to snad bude už ok :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojik holky tak koukam že tady je pěkne mrtvo :frowning2: ja sem dnes byla v Lbc na nakupu s dedou a pak jsem se doma jen valela mela jsem toho dost :frowning2: jinak zittra začnu asi prát věci na male a pomalu je žehlit a davat do skřini jooo a mame tedy vybrany kočarek uplne jinou barvu a nakonec budem mit i korbičku i když ji využijem jen chvilu
18. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj medi, já jsem tu. Vydrhla jsem celou kuchyň, umyla hromadu nádobí.. dneska byla k obědu kachýnka, mňam :slight_smile:
Já teď začla dávat dohromady nějaký seznam všeho, co bude potřeba nakoupit. Vyhrála jsem teď plno věcí na aukcích, ale už v tom musim začít mít nějaký systém, abych neměla něčeho zbytečně moc atd.
A kočárek teda ten I´coo? A jakou barvu? A vy jste nechtěli korbičku? Jaktože jen chvilku? Já myslela, že je min. na půl roku??
Já uvažuju, že když dopadnou dobře ty triply, tak už bych kočárek koupila tenhle měsíc.. je to sice brzo, ale teď na to mam peníze a tu největší pálku bych měla z krku..
18. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím už z domova, snad sem vám přivezla lepší počasí :wink: jsem děsně unavená, vůbec jsem se nevyspala takže jdu hajat a pak se zas ozvu. :slight_smile:
19. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj ali vitej doma těšime se na vyprávěni :slight_smile:
ardi nooo budeme mit hnedy dam ho pak do alba :slight_smile:korbičku jsme nechteli přijde mi to zbytečne když by byl sporták s vložnou taškou ale co tak budeme mit oboje :slight_smile: no právě na chvilku že to je jen na pul roku ale to je jedno uvidime jak budeme velci no mi ho budem kupovat nejak v listopadu až bude na prodejnach
19. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky
ali,vítej zas doma.Jak bylo v Paříži?určitě super,viď? :wink:
A co asi semy,jak dopadla v sobotu na pohovoru v Oresi,nevíte někdo?
19. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj sluni jakpak se maš??Dlouho jsi tu nebyla :frowning2: no jak dopadla semy nevim take se tu neukazala nejak to tu vazne :frowning2:
19. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahoj medi,tak mohlo by být líp,ale taky hůř,takže tak 50 na 50 a co ty,jak se vám s malým v bříšku daří?cítíš se dobře?jinak čekám na mrchu,ale byla bych radši,kdyby nedorazila,ale něco mi říká,že se bohužel opět nezdařilo :unamused:
19. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Jinak na mě a na manžela něco leze,jsme s manželem samej opar,vypadáme jak černoši,hrůza.
19. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Víš čtu vás pořád,ale moc sem už nepíšu,jen občas do IP a to z osobních důvodů.
19. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
sluni no nam se tuk tuk daří dobře aděkuju za optáni :slight_smile: mrzí mě že ty nic moc ale snad to bude lepší a vše se v dobré obráti sržim pěsti :slight_smile:
tak se koukejte s manžou dat do kupy a at se brzy vylečite!!
ardi ty ses nam tedy nevěrna stale nekde na jine diskuzy a sem nijak moc nepisaš :frowning2:
ja sem ted ukidila vyluxovala peřiny převlekla vytřela a pujdu asi prát dětke hadřiky :slight_smile:
jinak ardi ja sem nakoupila par mylých věci 56 a zbytek je vetsi ta 62 68 a dale :slight_smile: noo ale stejnak si myslim že mi neco bude chybet a mam jeden komplet velikosti 50 na cestu z porodnice tak doufam že nebudem mit nejakeho cvalika a a buřtíka a navliknu ho do toho :grinning: a zbyva nam koupit jen nejakou kosmetiku a veci pro me tak snad to nejak dam do kupy a kočárek samo a myslim si že i par veci dostanem ale mam tolik hadřiku že se bojim že to neunosime :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Medi, já vás napřed nějak nemohla najít a teď jsem dávala dohromady ten seznam výbavy, tak jsem to řešila s holkama jinde a nestíhala, ale už to tak nějak mam, kdyby si to chtěla poslat, tak mi do IP napiš mail, radily mi zkušené maminy :slight_smile:
Ahoj Ali, tak vítej zpátky, tady od rána svítí sluníčko, takže si to snad přivezla a snad to vydrží :slight_smile: Tak jak bylo? Kde jste všude byly? Jsem zvědavá na všechno, tak se těšim na vyprávění a fotky.. Já tam snad ještě letos zajedu.. :slight_smile:
Ahoj sluni, tak 50 na 50 zní líp než když si psala minule, tak určitě už bude jen líp a líp :slight_smile: O semy taky nic nevim..
19. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
ardi tak to pak jo :slight_smile: tak ja ti do p posli mejla třeba tam jeste neco vyčtu ale už mi z toho všeho jde hlava kolem :slight_smile:
ja sems e ted dala do vařeni delam k veče sekanou tak se už peče snad se povede :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu, do dvanácti sem spala a ted sem přišla z kosmetiky :slight_smile:
ardi....no bylo suprově, užili jsme si to a viděly toho fakt hodně :slight_smile:
takže pátek....příjezd a seznámení se s čtvrtí kde jsme bydlely (Montparnasse), hotel super, milá recepce, pokoj malej ale útulnej a čito, každý den uklízeli a hlavně měli výborný snídaně :sunglasses: akorát teda papírový zdi ale to se dalo přežít, sem tam nějaká rána či hluk :grinning:
no a po vybalení jsme vyrazili na Montmartre a k sacre-coeur :slight_smile: tam jsem si daly kafčo a couraly jsme všema možnejma uličkama
19. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
ali ahojik tak to je super že jste si to užili muselo tam byt nádherně:slight_smile:hned bych take jela :slight_smile: a ty už jsi doma v lbc
19. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
jj přijeli jsme ve 4:30 bna florenc, v půl šestý nás mates naložil na černáku a jeli jsme do mb a pak domů, takže doma asi v 7
19. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak to je v poho ne??a odpočata alespon trochu??Kdy jdes do práce??maš alespon jeste nejak volno?
19. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
sobota...ráno snídaně :grinning: pak pěšky přes hřbitov Montparnasse k jardins du Luxembourg, pak Pantheon, přes latinskou čtvrt směrem k Ille de la Cité, tam Notre Dame, Conciergerie+Sant-Chapelle, potom oběd kousek od tamtud v malé restauraci :slight_smile: daly sme si fr.koláč se špenátem a lososem+salát+ dezert a víno :wink: no a pak Louvre, tam sme byly asi do půl šestý, pak palačinka v tuilerieských zahradách, máti si dala cigáro :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a po nábřeží jsme šli k Pont-Neuf a projíždka lodí a pak na metro a na hotel, a ještě sme si koupilz vínko na pokoj
19. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
medi...no v buse sem nespala vůbec takže sem spala pak doma do dvanácti, no dnes mám volno a zítra mám ranní do dvou takže to je dobrý
19. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.