• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi: no nevim jak se jmenuje, je to jako pod soudem a směrem k czklosteyce a je tam takovej velkej klášter nebo kostel ale už nefunguje jen je tam v kousku azylový dům pro matky s dětmi
medvide: to ti dá clostilbegyt a utrogestan, pokud jsi jinak v poho tak by to mělo zabrat
4. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
ali to je to pokud jsem jinak v poho tot otázka:slight_smile: a na co ten utrogestan k tomu clostilbegytu??
4. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
a ty jsi ho take brala nebo beres?
4. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ali, tak tu nemáme :unamused:
Medo, držím palce, ať vám všechno dobře dopadne..
Já už začínám být nervózní z toho špinění, už to trvá čtvrtý den, dneska to bylo docela dost, nikdy jsem nešpinila, tak nevim z čeho to může být :unamused:
4. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
ardi děkujem:slight_smile: ja mam tu ms take nejakou divnou a začínám byt nervozní
4. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
brala jsem ho hned asi 3mesice po vysazení HA ale na me nezabral, no ten utrogestan je pak od 17Dc na podporu těhotenství
4. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
ha my okolo chodíme skoro furt a kamarád nám o ní říkal :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
aha tak to pak jo.tak uvidim jestli mi dá i ten utrogestan asi to záleží na doktorovi jakej je a jaky ma metody
4. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
medvide: jo tak to určitě, já chodím k Jörgový a jsem s ní spokojená
4. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
ja k Mairichovi,do nemocnice tak uvidim
4. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
no tak ještě půl hodky a jdu domů
4. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ali, tak už vím, která je to keš..tu jsme tam nějak zapomněli :slight_smile: Jsem nějaká utahaná, tak si půjdu lehnout. Dobrou
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,

jen vás chci pozdravit. U nás nic moc nového, já stále čekám na MS. Už je to měsíc, co jsem bez HA. Tak nevím, počkám ještě asi 14 dní a půjdu se poradit k Jorgove. Navic jsem nastydla jako pes a huhlam jak po 10.pivu :slight_smile: Malej měl dnes odpoledne horečku, asi reakci na očkování z minulého týdne, bylo mi ho tak líto. Už mu to kleslo a hajá. Tak se mějte fajn.
4. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:)

Holky teda vy máte všechny takový meškání.....tak doufám že z toho aspoń něco bude :slight_smile:...ať už tu máme nějaký těhu bacily :slight_smile:))
5. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
teda mě to nějak zlobí nebo co
5. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
mě to take stále zlobí jinak přeji dobré ranko :wink:
5. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
tobě taky, mě to ráno nějak nešlo odeslat
5. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jani, ona většinou první ms po vysazení HA přijde v pohodě, jak má, někdy i několik měsíců a rozhodí se to až potom, já vysazovala dvakrát a vždycky to tak bylo.. teď jsem 3/4 roku po vysazení a stejně to může být prý z toho.. minule se mi to srovnalo až po roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak MS je tu, juchůůůů :slight_smile: Příští týden zajdu k doktorce a nějak to budeme teda asi řešit, aby se to srovnalo co nejdřív.. a v květnu teda ze snažení asi nic nebude, ale aspoň si od toho trochu odpočinu, odreaguju se :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
tak to já měla po vysazení hend normálně..díkybohu jsem s tímhle nikdy problémy neměla....mám to jako hodinky skoro :grinning:
5. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
ardi tak hurá :wink:
5. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
ardi tak to je super, tak aspon někdo :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Ali, ještě máš čas, já to dotáhla do 54dc :slight_smile: Ale tobě to nepřeju teda.. tobš přeju, aby ten test byl negativní, protože bylo brzo..
5. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
no taky doufám že se nebudem předhánět která to dostane dýl :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
No tak to jsem nasadila laťku docela vysoko :grinning:
5. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
no jenže já se nebezbečně blížím :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Krásné poledne holky,tak jsem vás dočetla,hurá. :slight_smile: Tak ardi aspoň že tedy nakonec aspoň dorazila viď,když už nic jinýho,ale brzo se ti zadaří uvidíš.
Ali,ty máš teď ještě naději tak držím palečky,aby test byl pozitivní,někdo to tady přece musí prolomit ne? :wink:
5. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Já to čekám zítra,tak uvidíme.... :confused:
5. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak jsem teď dodělala vizualizaci kuchyně co budeme dělat :slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2722020#navigator

my už se chceme stěhováááátttt... :grinning:

ahojky sluni :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak mě to včera skončilo....:slight_smile:..takže opět začínáme....po 4 měsících :slight_smile:)))
5. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahoj sluni: já jsem v tomhle pesimista já těhu bacil asi nemám, ale příznaků mám mraky :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.