• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no koukam že jste nelenošily ale zato jste si aktivne odpočinuly a to da take hodně :slight_smile: no sice mi ty nazvy nic neřikaji to asi řekne ardilce ale nadhera to musela byt :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
jee koukám že to mám posunutý o den, takže si to posunte o den
tak pokračování :slight_smile:
sobota ted už doopravdy :slight_smile:.............metrem k Chateau de Vincennes, hrad na okraji paříže, sloužilo většinou jako vězení, nejznámější vězen byl Markýz de Sade :sunglasses: no nádherný to tam bylo :wink: pak přejezd k Vítěznýmu oblouku, kam sme šly nahoru, potom pěšky směrem na trocadero a do čtvrti Passy a odtud přes most k eiffelovce, pak Invalidovna, odtamtud směrem k louvru, narazily jsme na tržnici tam jsem pojedli a šly jsem si sednout do zahrad k Louvru na svařáka a palačinku a pak do boutiqů v Carrousel, kde jsme byly na záchodě za euro, fakt luxus :grinning: :grinning: prodávali tam i baravný toaletáky za 5euro :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
no a v neděli už jen nákupy dárečků tam u nás v okolí a procházka kratší a přejezd na nádraží
19. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Jé Ali, uplně se mi to vybavuje.. koukám, že jste měli skoro stejnej program jako my s kámoškou loni, dokonce palačinku na stejném místě :grinning: Jen teda v Louvru jsem nikdy nebyla a ani mě to neláká, na ten vždycky kouknu jen z venku.. Já na to umění moc nejsem :slight_smile: Stejně je ta Paříž úžasná, co? Já to tam miluju a klidně bych jezdila každej rok..
Medi, ten seznam máš v mailu, holky dubnovky mi k tomu ještě píšou nějaké poznámky, tak to pak ještě pošlu zaktualizované s poznámkama..
Tak a já už musim s hafanama, jsou nervózní.. a pak budu prát a vytírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
no mě se louvre líbí i zevnitř, nejen umění ale celkově ty sály a místnosti jsou úžasný, no já odjížděla s tím že tam budu muset zas jet znova :wink: :sunglasses: je to nádherný město, no mám asi 400 fotek tak je musím probrat večer :grinning:
19. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Ardi diky jukno na to ted sem se vrátila domu :slight_smile: sekana dopadla dobre a i chutnala :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Dari tak sem na to jukla na ten seznam a nijak me nic jineho nenapada myslim si že ot je tak akorád a jeste pro me ty teple veci a jinak kdyby me neco napadlo dam vedit
19. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Já myslim, že tam je všechno a i dost věcí, který ani potřeba nejsou.. Já si to dost proškrtám a případně budu dokupovat časem, když něco bude chybět..
Teď jsem dostala chuť na Nesquik kuličky.. a na lince jsem měla psí misky připravený, že je umeju.. No samozřejmě jsem si to nasypala do tý oslintaný psí misky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
:grinning: Jj to je možny ja jich mam take dost tech věci a asi je ani neužijem tak uvidime :slight_smile: noty jsi dobrá s tim jidlem hlavne jestli jsi to z ni nesnedla :grinning:
ja pujdu do hajan rano vstavam brzy jedu do Prahy zase na nejaky seminář a snad doufam posledni abych mohla byt pak jen po ruce našemu mimiskovi a nemusela honit body s nim
jinak se psychicky připravuji na vikend přijedem mi tchyne s tchanem a švagr a švagrova a všici tu budou asi do středy tak budu mit veselo nevim co s nima cely den budu dělat když manža chodi do práce a volno mit nebude :frowning2: no a asi i oželim cvičo a plavani a to me mrzi pže už tento tyden nikam nejdu :frowning2:
19. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Nesnědla :grinning: Pejsci si pochutnali :slight_smile:
A co to cvičení? Byla jsi sama? Já zítra začínám 18tt, takže ještě tak 2 týdny a měla bych se k tobě přidat :slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Hezký večer všem...

Ali vítám tě zpátky...podle toho co píšeš jste si to tam pěkně užili, takže super :slight_smile:

Co se týče pohovoru v Oresi, dopadl sice dobře, ale tu práci nevezmu, jelikož to není klasický prac. poměr ale práce na živnosťák..navíc výdělej nejistý a o dost nižší než beru teď.....
ani jsem dnes a včera nebyla na netu..není mě vůbec dobře..ani fyzicky ani psychicky....\jsem v bezvýcchodný situaci..budu muset zůstat v práci..jinou práci zatím nemám, jen tak na nemocenský zůstat nemůžu a kdybych šla na racaák a otěhotněla tak přijdu o hodně peněz protože bych dostávala jen rodičovský příspěvek a to ještě hodně snížený :frowning2:
no a jelikož jsem v pátek pěkně promokla od nohou tak jsem nemocná, takže jsem si šla dneska pro neschopenku....jsem se i svěřila doktorovi, jak to máms tím ježděníma tak..a ptala jsem se jestli by pak ta neschopenka nešla aspoň o chvíli prodlouit..tak říkal že uvidíme příští týden až přijdu na kontrolu no...
takže všechno naprd..manžel zítra nastupuje do nemocnice a ani za ním nebudu asi moct jít..ještě uvidím jak mě bude...teda jako není mě na umření...mám hlavně celé bolavé tělo....tak jsem včera i dnes skoro celý den prospala.......
19. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
tak dobrou noc..zítra písnu...
19. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahoj holky, teda semy to mě mrzí že jsi nemocná a vůbec ta situace není dobrá, ale určitě se vše v dobré obrátí :wink: :wink:
20. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj ali...ta nemoc mě trápí ze všeho nejméně..aspoň mám důvod být doma a nemusím jezdit...čehož se teď bojím nejvíc a vůbec netuším jak to vyřešit :unamused:
jak s emáš ty?
20. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
já jsem v práci :slight_smile: a jinak se mám dobře, žádný trápení nemám
no a co jezdit busem? to se vyřeší hned ne?
20. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
no to není moc reálný....v Liberci mě to jede až na autobusák, takže to je dalších 20 minut pěšky..navíc to časově jezdí tak pitomě že po práci by mě to jelo až za hodinu a do práce tak blbě to vychází..takže to se dá jako nouzovka jednou za čas, ale ne každý den...
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
no nevim ale staví to i na fugnerce, každej bus z jbc, a co vím tak to jezdí každou půlhodinu
20. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
no to už mě vyjde na stejno...zutobusák nebo fugnerka......liberečák nejezdí tak často..párkát jsem s ním už jela....navíc mám problém že s emě dělá v autobuse špatně...pro mě bohužel tohle není řešení :frowning2:
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
no jak myslíš no, ono všechno má svoje řešení
20. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
jsem schálně teď koukala na jízdní řád..musela bych vyjíždět o hodinu a půl dřív abych se dostala do práce včas..a to opravdu odmítám....

já prostě to řešení nevidím a je mě z toho fakt špatně....

stejně mě nic jinýho nezbyde a budu se každý den nervovat v autě :frowning2:(( je mě z toho špatně už teď....
20. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
omlouvám se šíření mojí blbý nálady..radši se o tom už nebudem bavit..musím si to stejně sama nějak v hlavě srovnat a smířit se s ježděním.......

radši povídej ještě o Francii....to je určitě zajímavější téma.... :wink:
20. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
to ale ničemu nepomůže že se budeš takhle nervovat už ted, si ted na neschopence tak koukej odpočívat a nemysli na to
a ty musíš bejt v kolik v práci? v sedm?
20. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
jeden den v půl osmý a druhý den v devět

no nervuju protože se snažím vymyslet řešení....byla jsem fakt ráda že jsem onemocněla....i když bych to asi neměl říkat..ale můžu být aspoň doma chvíli no...
20. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
no tak já našla bus v 6:54 ze mšena od školy a v 7:20 na fugnerce, a kde přesně pracuješ v liberci? tam přestoupíš na mhd a je to ne?
20. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
na milady horákový dělám.....já stejně nemůžu jezdit usem každý den..jak už jsem psala dělá s emě v buse špatně...trpím tím už od dětství...takže pro mě to fakt není řešení...
ale díky že se mě snažíš pomoct....
20. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
no tak jezdí ještě tramvaj :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
tak to je ještě horší...jednak jí mám v jbc daleko a jednak v tý se mě dělá ještě víc špatně....to je pro nejhorší dopravní prostředek co existuje :grinning:
je to s emnou těžký co..já vím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
no víš jak, když člověk chce tak se způsob a řešení vždycky najde.... :wink:
hele doporučuju prečíst knihu The secret/ Tajemství....
20. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
já řešení mám...otěhotnět..ale hold do té doby to budu muset nějak vydržet....
a co to je za knihu?
20. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
už na ní koukám....
20. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.