• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
vypadá zajímavě....:slight_smile:
20. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Nazdárek holky, omlouvám se, že sem vstupuji. Jen mám dotázek. Nemáte tip na nějakou dobrou kosmetiku v Jablonci? Nic extrémně předraženýho, ale také né kosmetika ala -"porýpání obličeje kapesníčkem" :grinning:

Jinak držím moc palečky.. ať se vám mimískové co nejdříve povedou :wink:
20. říj 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
semy..jestli chceš můžu ti jí klidně i půjčit, třeba by ti to zrovna pomohlo :wink:
no a řešení v otěhotnění je sice dobrej plán ale jde o to jestli je to opravdu to správné řešení....
20. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
ahoj andle....já mám dobrou zkušenost s kosmetikou v salonu Makako u gymnázia...:slight_smile:
20. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
ali to budeš hodná když mě jí půjčíš :slight_smile: ráda si jí přečtu.....
a jak myslíš jestli je to dobrý plán....víš sama že už jsem dlouho dřív říkala že jsem v týhle práci už jen proto že otěhotním a zůstanu doma....
20. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky,
Endless, bohužel v Jbc nevím :frowning2:
Ali, tramvaj teď nejezdí ne? Jak tam budujou..
Semy a proč máš najednou takový nervy z řízení? Já myslela, že jezdíš dlouho.. Spíš bych řekla, že problém není v řízení, ale v té práci.. Já bych to nevzdávala a hledala jinou práci, to je přece řešení, určitě se časem něco najde.. nemůžeš to vzdát po prvním neúspěchu..
My máme dneska 2leté výročí :slight_smile: Málem jsme na to oba zapomněli.. půjdem někam na večeři aspoň
20. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj ardi..já určitě hledánéí nevzdávám..pořád hledám.....ale nejde provést to řešení jaký jsem chtěla že dám výpověď hned a budu si hledat práci když budu doma...protože je to fakt riziko že pak nic nenajdu a budeme nahraný....
jinak ano..jezdím dlouho a vždycky jsem jezdila ráda...ale nějak od léta mě to postupně začalo vadit..měla jsem dost smůli na blbce na silnici a teď ten sníh to asi nějak zlomil....

tramvaj teď jezdí jen do vratislavic, pak jede bus..teda ted mají přetrhané dráty, takže zatím asi nejezdí....

mooc gratuluju k vašemu výročí :slight_smile: tak si hezky užijte večeři :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
semy...já vím žes to říkala už dřív a právě to si myslím že není zrovna nejlepší, protože čím víc se na to budeš upínat jako řešení toho že tě to v práci nebaví tak o to víc to nepůjde, nehledě na to že ted vás čeká ta operace a nikdo neví jak brzy nebo dlouho se to povede....
20. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
O té jsem neslyšela.. děkuju za tip.. zkusím tam.

Ta kosmetika CHIC ve městě je špatná????
20. říj 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
ale já se na to nějak extra neupínám..já vím moc dobře že to ničemu nepomůže.....
ale doufat můžeme ..že se to podaří brzo....
a teď vůbec neřeším že mě to v práci nebaví....řeším už jen to ježdění....právě že mě samotnou mrzí že mě tak začalo to řídění vadit, protože jsem si říkala že těch plusů v týhe práci je přeci jen dost na to abych tam byla....
práci jinou hledám a dokud něco nenajdu tak to tu stejně musím nějak vydržet....jiné řešení bohužel není....žádný doktor mě dlouhodobě doma nenechá kvůli tomu že nechci nebo s ebojím jezdit takže se to budu snažot nějak urovnat a snad to nějak půjde no....
20. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
andle to nevím, neznám jí..nikdy jsem tam nebyla..
20. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
ti půjčím tu knížku, třeba ti to pomůže....
endessblue....já chodím na kosmetiku v liberci takže to ti asi nepomůže :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
moc dík ali....moc si toho vážím :slight_smile: ....tak až budu v práci tak se domluvíme že by jsi jí vzala do práce ju..a až se pro ní stavím tak by jsme mohli domluvit taky ty šátky :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
20. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak si asi chvíli schrupnu...strašně mě bolí klouby...hlavně na rukou...tak zatím pa a dobrou :grinning:
20. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
20. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
ALi nádherný fotky.....jses při focení vyřádilo viď :slight_smile:)))
20. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Taky jsem si schrupla :slight_smile: Ali, zatím jsem zkoukla jen fotky na fcb, no úúúúžasný.. kdy letí nejbližší letadlo?? :grinning:
Zbytek zkouknu později, jdu venčit..
20. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
já spala bohužel jen chvíli..někdo tu v baráku asi sundavá starý obklady jako jsme to dělali my..ale dělají pořád, bez přestávky, takže už mě z toho bolí hlava.......
no jdu teď na schůzi tady z baráku..zrovna to tak vyšlo když je Tom pryč, tak tam musím....aspoň si odpočinu od toho vrtání..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ardi už si balíš? :grinning:
20. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojik holky tak ja se ted vrátila z Prahy: -)
Semy koukam že je to s tebou jestě horší než jsem myslela :frowning2: je dobře že pohovor dopadl dobře ale mrzi me že to nevemeš myslim si že dělaš chybu jestli tě ta práce tak sere tak bys mela vzit i tu mene vyhodnou a na živnost a ne se trapit so nekonečna a mezittim co bys byka v te mene vyhedne bys hledala další ale to je muj nazor ja bej na tvem miste tak bych do toho šla i za techto podminek!!!
20. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Semy, nebalim, ale chtěla bych.. Jedině, že bysme se vykašlali na kočárek a jen nosili, pak bych mohla jet :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
:slight_smile: tak se tam podíváte později ardi :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Jj, určitě, vždyť jsem byla loni.. Jen mě ty fotky tak strašně nalákaly :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
jj se ti nedivím :slight_smile: no je to kouzelné místo
20. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
tak jsem zpátky ze schůze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
medi ono je to dost složitý, kdybych se nechystala na mateřskou, tak bych to určitě brala, ale ono ze živnosťáku jít na mateřskou je taky strašně omezený finacema, musela bcyh si platit předem víc abych pak něco dostávala...navíc kdybych teď nastoupila, tak by akorát v listopadu začalo školení, každý den bych musela 14 dní jezdit do prahy a za ten měsíc bych neměla žádné peníze, protože bych si je neměla ještě jak vidělat, navíc platit cestu atd...a my na to teď vůbec nemáme....aby jsme jeli jen z jednoho platu....kdybych se hnala za kariérou tak by to bylo něco jinýho, ale takhle v týhle situaci mě to vůbec nic neřeší..snad jen to ježdění....ale bylo by to na úkor všeho ostatního....
20. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Dobré ranko....tak mě dneska operujou manžela...doufám že bude brzo na řadě, aby to už měl za sebou......tak na nás myslete :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
dobré ránko holky, tak semy držím palečky :wink: :wink:
21. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ranko holky semy držim pěsti a neboj vše dobře dopadne!!!!
ja jsem ted vstala a jsem nejaka nachcipla mam rymu a neni mi ok a to jsem mela jit s kamarakou cvičit noc nevim zda to radši neodřeknu :frowning2: ale šla bych rada uvidim jak mi bude za chvili :slight_smile: venku je kásně začina svitit slunko jee :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
dík holky....
medi tak si radši zalez do pelechu, a cvčit radši běž ažbudeš v pořádku....
21. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
no asi to tak dopadne jako neni mi nejak moc hrozne ale i me boli hlava tak nevim no :frowning2: asi dam prát prádlo a budu odpočivat.oujdu asi až pristi tyden ale to tu budu mit rodinu od manžela tak nevim jestli to je taky dobrej napad
21. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.