• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj
Semy, držím pěsti!!
Medi, koukej zalézt do pelechu.. Já se pořád držim, ale teď to vypadá, že něco leze na Honzu, tak to už se asi neubránim :frowning2:
Já jdu v 1 na kontrolu, už se nemůžu dočkat, přijde mi to věčnost, co jsem tam byla.. A hlavně by mi už třeba mohla říct, co to v tom břiše mam :slight_smile: Ale budu tam mít i výsledky triplů, tak jsem docela nervózní..
21. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky
Semy,taky držím moc palečky,aby to měl manžel už za sebou,možná že už teď je po operaci,ale myslím na vás.Ty se semy brzo uzdrav,i když tě chápu,že jsi teď ráda,že jsi doma,rozumím ti,máme to dost podobný s tou prací a vším okolo.
Ardi,tobě držím moc a moc palečky,ať kontrola dopadne na jedničku a dozvíš se jen samé dobré zprávy.A nenervuj se,však je určo vše v pořádku. :wink:
21. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
medi,ty odpočívej a užívej si lehára :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahoj sluni...děkuju...

po operaci ještě bohužel není....teď mě psal, že pořád nic, že prý se asi zbalí a půjde domů :grinning:
21. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Semy,tak to mě mrzí,že musí takhle čekat,měla jsem zato,že se operace dělají hlavně dopoledne :unamused: ,tak snad na něj nezapomněli???Tak se držte oba.
21. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
to ne, to nezapoměli...říkal že je v půlce rozpisu, takže operují až do odpoledne..nejspíš se jim předchozí protáhli...on ten urolog tam operuje jen jeden den v týdnu, tak to má dost nacpaný...
21. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak mě manžel teď psal, že už ho povezou.....
21. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
už má po...hurá...:slight_smile:
21. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoooj, tak jsem tu z kontroly :slight_smile:
Tak výsledky triplů ještě nebyly, mam volat v pondělí odpoledne.. Jinak mimi je v pořádku, poslouchali jsme poprvé srdíčko, to byla paráda :slight_smile: No a pak jsem šla k dr. na utz a.... není to teda 100%, motala se jí tam pupeční šnůra, ale tak na 70% by řekla, že to je kluk :grinning: Tak snad se to v tom 20tt potvrdí.. ale já to stejně vim od začátku :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj holky tak už jsem v práci
jee tak semy to je dobře že už má po operaci
a ardi tobě moc gratuluju ke kontrole a ke chlapečkovi :wink:
21. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Semy tak to je dobře že manža ma už po op
ardi gratulace ke kontrole a ke klučikovi tak snad se nam oboum narodi chlapak a nevyleze nakonec na svet holka to by byla sranda :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky, Ardi moc gratuluju ke kontrole a k "snad" chlapeckovi :slight_smile: Taky mam tuseni na kluka, ale necham se az do porodu prekvapit :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Semy,tak to je super,že už má po :wink:
Ardi,taky gratuluji k 70% chlapečkovi,podle bříška to u tebe taky tipuju na chlapečka,musí to být krásný,slyšet to srdíčko :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Holky, moc děkuju :slight_smile: Jen mam teda dole placentu, tak nám skoro zakázala sex (jedině hodně opatrně), ale ve většině případů se časem sama vytáhne.. Kdyby tak zůstala, tak jedině císař, ale to je předčasný a věřim, že to bude ok..
Lerak, to bych teda nevydržela :slight_smile:
Nedočítala jsem, tak až večer, jdu s pejskama a musim zatopit.. Honza psal, že ho škrábe v krku, tak mu tu udělám teplo a zajedu ještě do lékárny, ať to zlikvidujem než to chytim
21. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
ardi moooc gratuluju k chlapečkovi..tak budete mít přeci jen betemnka viď :slight_smile:
tak na sebe dvej pozora moc manžela nelíbej, a´t to nechytneš :slight_smile:
já teď byla na chvíli za manželem, tak je celý bolavý, ale v pořádku..výsledek atím žádný neví, žádný doktor za ním ještě nebyl.....tak doufám že ho zítra pustí jak bylo v plánu :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
semy...určitě ho pustí, přeci ho tam nebudou držet :slight_smile: tak hlavně že už má po zákroku :wink:
21. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
jojo já vím..taky věřím že pustí..komplikace nejspíš žádné neměl, tak je to v pohodě :slight_smile: holky mě se tak ulevilo že má po a je v pořádku... :dizzy_face:
21. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
to je dobře semy... :wink:
21. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
semy je dobře že to manža zvadl a neboj bude dobře a lip :slight_smile: dness a zitra bude bolavej ale to zvladne
ardi ty dej na sebe pozor at to nechytneš
21. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Tak holky,u nás to opět nedopadlo,takže pokračujeme i nadále.A již se dojdu s Dr.domluvit na to umělý a proberu to s ní.Snad se někdy už konečně dočkám toho vysněnýho malýho broučínka :pensive:
21. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

holkyyyyy už mám manžela doma :slight_smile:)) teď spolu snídáme....potřebovali v nemocnici postel tak ho propustili už v osm :dizzy_face: :dizzy_face: je v pořádku, skoro ho to ani nebolí...:slight_smile:

sluni to je mě líto že to zase nevyšlo....tak snad příště :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojik holky semy tak to je dobře tak ses alespon klidnějsší že??
ja sem od rana v jednom kole :frowning2:
22. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky,semy tak to je fajn,že ti manžílka už pustili a je dobře,že je v pořádku.To je dobrá zpráva.A co tobě,je už líp?Jinak jo,taky si říkám,že to snad někdy jindy vyjde,ale už si říkám,že se na to nebudu tak soustředit,modlím se,aby mi vyšla ta nová práce,když nevyjde budu hledat jinou,ale je to teď to nejdůležitější,co bych chtěla,aby dopadlo.No a kdyby do toho to mimi přišlo,samo,že budu hrozně ráda :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
slinu ahojik :slight_smile: koukam že take pořád starosti co??ale držim pěsti aby pominuly a bylo to jen a jen dobre :slight_smile:
ja se ted dala so prani a zitra musim udelat pořádny uklid přijede mi ta tchyne tal aby me nepomluvila že tu mam bordel
jinak zitra jdeme na 3D UZ tak se těsim :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Jsi hodná medi,díky.Starosti jsou,ale kdo je nemá,že?Jen teda bohužel,na nás se to valí ze všech stran a už nás s manželem opuštěj síly,ale doufám,že bude zas líp.Tobě přeji,aby bylo vše v pořádku a zítra na utz aby jsi slyšela jen samé dobré zprávy,což samozřejmě tak bude :wink:
22. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
sluni vim jak ti asi je take to jak pises nema nikdo nejak lehke ale doufam že se vam už smula vyhne držte se!!!
jinak zitra na UZ je spiš pro nas neni tam ani dr dela ho sestřička tak jen prcka uvidime a nic se nedozvime ohledne zdrav stavu ale jdem se jen na nej kouknout a a by jsme meli pamatku jak vypadal v bříšku :slight_smile: a děkuju
22. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
sluni dík...no mě je tak nějak divně...hrozně bě bolej klouby..nejvíc prsty na levý ruce a kolena...chvílema je to fakt hnusný...a nějak pokašlávám a smrkám.....takže žádná sláva....

ty problémy mě mrzí...ale sama to moc dobře znám.....je to někdy těžký no....ale zas budeme pak silnější :slight_smile:
medi tak aspoň fotečku že budete mít :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky, tak já dnes končila v půl jedný, bolej mě ledviny :frowning2: :cry:
22. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
semy jj fotečku a pokud bude spolupracovat tak i videjko :slight_smile:
ali ahoj jakto že te trápi ledvinky??
22. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
medi...nevim, asi sem prostydla
22. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.