• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jee chudačku tak zabalit a teplo :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj, dneska mam doma Honzíka, tak moc nekoňuju.. Vařím mu zázvorový čaje a už je mu líp, mně je zatim ok, tak snad na mě nic nevzlezlo..
Ali, objednala jsem si tu Něžnou náruč rodičů, je to ta, cos mi říkala, že je dobrá, že? Koupila jsem jí na mmb, není nová, ale zas byla levná.. takže kšeft ti neudělám.. Ať je ti brzo líp..
Semy, to je fajn, že už je manžel doma, určitě to pomůže :slight_smile:
Sluni, určitě zas bude líp. Dohodni se s dr., na vašem místě už bych asi na to umělé brzo šla, když už jsi zkusila bylinky i hormony a nic.. Držím vám palce
22. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj ardi :slight_smile: je fajn že Honzoj je lepe ja sem ted přišla z procházky se psem a vařim omačku na špagety a počkam až Honza prijde dom a dodelam zbytek
22. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
ali,teda s těma ledvinama tě lituju,tak hlavně teplíčko a klid :wink: ,ať jsi brzo fit :slight_smile:
Ardi,ten tvůj manžel se ale má :wink: .Jinak se chci zeptat,nevíš,jak jsi byla včera u Dr.,nemají tam ceduli,že maj příští týden jak je ten svátek,dovču?třeba čtvrtek,pátek?ppotřebuju tam ve čtvrtek jít na folikulometrii,tak se ptám,jestli něco nevíš?Jinak bych jedině cinkla sestřičce.Pa
22. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
dobré ránko ženský :wink: tak bolení mám furt, ale dá se :unamused:
23. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
tak jsem se právě domluvila s jorgovou na tom HSG, mám tam připravený doporučení a první den ms se mám objednat do nemocnice
23. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem se před chvili vrátila z toho 4D UZ a byla to nádhera malej teda chvilema stavkoval ale mame tři fotky a videjko tak sem rada :slight_smile:a sestřička me moc nepotěšila a řikala že se ji zda velikej :frowning2: ja nechci mit nejakeho cvalika snad nebude no uvidime :slight_smile:
jinak sem se dala do uklidu ale nejak se mu to dnes nelibi boli mě břicho :frowning2:
ali tak hodne pij a bud v teple!!!
23. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Sluni, cedule tam nebyla, jen sestřička říkala, že si bere příští týden dovolenou, ale dr. by tam měla být.. ale raději tam zavolej..
A já mam konečně definitivně vybraný kočárek, uf.. už mi z toho málem hráblo :grinning:
Ali, co je hsg?
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahojky, tak medi moc gratuluju k utz, to je prima že máte fotečky a bříško snad bolet přestane :wink:

ardi...hsg je průchodnost vejcovodů, ambulatní zákrok (většinou) napustěj mi kontrastní látku do vejcovodů a přes rtg se sleduje jestli tam nejsou srůsty, a zároven se tím ty vejcovody roztáhnou pokud sou třeba jen mírně stažený, no prej je to bolestivý ale snad to nebude tak strašný :confounded:
23. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ardi ahoj jakej sis teda nakonec vybrala kočarek?
Ali ahoj děkuju jsme radi že jsme ho videli :slight_smile: a jinak k tomu vyšetřeni mysliš že je to dobrý napad???Ja nevim ale nechci ti ani do toho kecat ale nemela bys lepší jit na normalní laparoskopii myslim si že toto vyš neni dobré a je fakt hodně bolestive a skoro te nijak neutlumi!!!a ke všemu ozarovani rtg a pak nedej buh kdyby se jim neco nezdalo tak to stejnak dopadne laparkou nooo zvaž to myslim si a i dr mi to nedoporučoval že to neni pro ženskou toto dobre!!!!!!!!
23. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
medi...tak já zase důvěřuju svojí dr. a věřím tomu že kdyby myslela že je pro mě lepší laparka tak mi napíše tu, takže asi tak
23. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jo, to je tohle.. něco jsem o tom četla, příjemný to asi nebude, ale to zvládneš :slight_smile:
Medi, nakonec ten nejdražší.. volal mi pán ze Špuntíka (prodejna v Praze), protože jsem mu psala o radu, tak jsme probrali všechny tři favority a přesvědčil mě, že se tenhle fakt vyplatí.. Je to teutonia spirit s3, hodím do alba..
Medi, z toho, že řekla, že je velikej si nic nedělej, znám tolik holek, co jim říkali, že budou mít velké dítě a nakonec měly prcci něco přes 3 kg.. Jednou řeknou, že je menší, jednou větší, to bych neřešila
23. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Medi, já o tom hsg taky nikde nečetla, že by to nedoporučovali nebo že by laparka byla lepší.. Jorgový bych věřila :slight_smile:
23. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
joo v poho ja jen že kdyby nedej bud fakt bylo neco radsi at je to ok a nic neni tim ti ani nechcu nic privolat chan panbuh ale když neco tak tě na laparku poženou a toto vyš bude jakoby zbytečne a jeste si u toho zbytečne vytrpiš!!!!!a kdyby byli srusty tak je nemusi sto pro odstranit!!mluvila sem o tom take hodne se svym dr a myslim si že ten je hosne dobrej a zbytečne žensky netrápi
23. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
jojo příjemný to nebude ale zas tak strašný taky ne :wink:
23. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
no sama sem to nevyzj´koušela tak nevim :slight_smile:
a co ledviny lepe??jsi v práci nebo doma?
23. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
medi....já vím, já si o tom info taky sehnala, ale já předpoklady k tomu abych měla srůsty moc nemám, a pro mě je tahle varianta lepší i z pracovních důvodu, přeci jen ambulantní zákrok je v tuhle dobu pro mě výhodnější, a jorgový plně důvěřuju :wink:
23. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
jo jo v poho držim pěsti aby to dopadlo co nejlepe :slight_smile:
23. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
je to lepší, piju urologickej čaj a je mi líp, už to ani tak nebolí, holt jsem prochladla u malování no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
a to se ty zlobidlo nemužeš vice oblekat???To take neni dobré pro nas žensky takhle prochladnout.pořádne ty ledviny prolij!!!
23. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
bože ja sem jak praštěna peru jeste přehozy přez gauč a uklidila sem a pak sem si šla narovnat zada do pelišku a usnula jsem a ted se nemužu nijak vzpamatovat...a to jeste až doperu tak vyluxuju večer obyvak a zitra rano budu pect buchtu a neco musim uvařit neporadite nekdo neco nic me nenapada :frowning2: melo by to byt pro 6 lidi
23. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
ardi až ted koukam na tvoji odpověd :slight_smile:
jj kočárek pěkny jsem rada že mate jasno ,,,a jinak co se tyče toho hsg toho jestli doporučuji nebo ne ja to myslela tak že muj dr řekl že by to nedoporučil a take na to žensky neposila víš a řekl mi jasne že laparka je lepší ale tim neminim shazovat vaši dr a jeji nazor každy gynekolog ma svuj piseček a na tom si hraje jak uzna za vhodne a nemyslim si že je to špatna dr :slight_smile: jen ma odlišny nazor a ja s jejim nazorem nesouhlasim a souhlasim s mojim dr ja to take vidim krapet jinak i ze sveho pohledu zdrav.sestry.....
23. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Medi, prosím tě, jak dlouho dopředu je potřeba se objednat na ten 3D utz? Nebo teda ty píšeš 4D, to znamená co? My byli ve 4D kině a tam na nás cákala voda a foukal vítr, ale 4D utz si teda představit neumim, že by prcek na nás cákal plodovku to asi ne, co? :grinning:
23. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
medi...já tě chápu a já se rozhodla pro tohle řešení, kdyby tahle metoda byla tak špatná tak už by se ani neprováděla, ono má svoje pro i proti oboje, mě třeba ta laparka děsí víc než tohle, hlavně vím o dost lženskejch které na tom byly včetně mojí mámy takže jsem si udělala názor i podle tohodle
laparka je lepší v případě že jsou tam srůsty páč je můžou odstranit, pokud ale srůsty nejsou a jedná se jen o stažení, slepení vejcovodů tak tohle řešení je dostačující a hlavně furt tohle není operace, ale ambulantní zákrok
no ale jak říkám, každé má svoje pro a proti, já si jedno vybrat musela :wink:
23. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
ahojky holky....ali tak budu moc držet pěstí ť je to v pořádku všecko :slight_smile:
my dneska celý den polehávali..není mě nejlíp...řekla bych hůř než v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ardi :grinning: :grinning: jsem se tu smála jak blázn, jak jsi psala že by prcek cákal plodovku :grinning:
23. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj semy, tak to je blbý že je ti hůř :frowning2:
23. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj ali.....no je to naprd no..ale zas na druhou stranu aspoň vím že mě doktor ještě nepošle do práce ale nechá min. o konce týdne doma....
když jsem včera jela pro manžela tak v autě v pohodě docela.....vyvolal mě ten sníh no....tak budu doufat že bude mírná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: což tady asi těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
a jak se máš ty?....jseš v práci ještě?
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
semy...ještě celej listopad má bejt jakžtakž v pohodě tak snad to bude dobrý :wink: a já jsem doma, momentálně čekám až mi uschne hedvábí
23. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo tak to je dobře..spoň ten listopad že být dobrý..tak snad to nějak půjde no....

jé copak jsi malovala?
23. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.