• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
šálku mám hotovou a polštář rozmalovanej a jeden jsem dodělala, a ještě chci zmáknout deštník
23. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
hezký..tak to jseš šikulka :slight_smile: a už víš kde budeš prodávat?..na jakém trhu?
23. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím vás všechny. Myslím na vás, ale nemám čas sem psát. Mládě se dostalo do období vzdoru a já veškeré volné chvilky věnuji hledání na internetu, jak na něj a jeho vztekací scénky. Jo, jo, je to někdy hrůza :wink:
Bříško roste, už občas i cítím bublinky v břiše, jak se mi tam ten človíček vlní. Na další kontrolu jdu tuším 4.listopadu, tak potom podám zprávu, co mám v bříšku.

Co je u vás nového? Potřebuji to všechno stručně shrnout. Moc díky.
23. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
v kulturáku v liberci na vánočních trzích...14.12-17.12.
23. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahoj janulko...no nového, ardila čeká asi na 70procent chlapečka, semy je na neschopence páč je nemocná a manžela už jí operovali na tu varikokélu a vše dopadlo dobře a už ho má i doma :slight_smile: medvidě bylz dnes na 4D utz a mají fotečky a video a vše v pořádku akorát se bojí že je to cvalík páč to řekla sestřička :slight_smile:
no a já jsem si dnes zajistila doporučení na vyšetření průchodnosti a až dostanu ms tak se objednám do nemocnice
23. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
jé tak to se tam asi půjdeme podívat :slight_smile:
a na Sychrov nepůjdeš?..tam bývají moc pěkný trhy :slight_smile:))

ahoj Jani....tak to je mě líto že máš takový starosti s klukem..snad se to brzo zlepší nebo najdeš nějaký účiný nápa :slight_smile:

tady novýho..no medvídě byla dneska na kontrole na utz čD a všecko v pořádku, ardilka má vybraný kočárek, alienka půjde na vyšetření průchodnosti, sluni se to zas nepodařilo a já jsem nemocná a manžel je po operaci varikokeli....tak to je snad vše :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
ali :grinning: :grinning: jsi mě přeběhla :grinning:
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
a jinak asi nic :slight_smile:
lerak je taky v pořádku a sluníčko taky ještě furt není těhulka a vypadá to asi na CAR
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
ee ten kulturák stačí :slight_smile: na zkoušku :wink:
23. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak jo :slight_smile: tak přeju dopředu aby se dařilo :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
no uvidíme, kéž by, docela by se mi to hodilo
23. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Super, Ali a Semy, moc děkuji, to jsem potřebovala.
Semy: super, že máš muže po operaci a že ho už máš doma a ať jsi brzo fit
Ali: tak snad Tě to posune zase někam dál
Medi: ty odhady jsou většinou tak +- 500g, tak kliiid, mně doktorka také říkala, že bude malej velkej a opravdu měl 4kg, ale znám holky, co měly mít cvalíky a neměly :wink:
Sluni: tak to mě fakt mrzí, ale snad to klapne i bez toho CARU, to bych Ti moc přála
Ardi: super kočárek, asi bych si ho také vybrala, kdybych o něm dřív věděla, tříkolka je skvělá i do té zimy, jak jsem Ti psala, je navíc super, že má otočnou sportovní nástavbu, to se také dobře užije
23. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj Jani, já doufám, že jsme vybrali dobře, ale s teutonkou snad není co zkazit. Ale tak ten tvůj Peg perego je taky hodně dobrej ne?
A co ty, jak se cítíš? Já už poslední dny docela jasně cítím pohyby, je to sranda, včera na poště mě to šimralo tak, že jsem se u okýnka začla chechtat :grinning:
23. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
ali fakt sem to nemyslela kvuli tomu vyšetřeni špatne jen každej mame na to jinej nazor a to samy naši doktoři tot vše a nebudem to už řešit stejnak se nedohodnem a obe mame ve sve podstate pravdu ja ti jen přeji aby se to vyřesilo jen a jen pro tebe dobře a nemusela jsi třeba na dalši zakroky!!!a hlavne aby to moc nebolelo budu na tebe myslet!!!!
jani ahojik jj jak pisou holky j abyla na 4D a fakt me to vyjukalo ta velikost ale co hlavne ze bude zdravej a treba se fakt pletou :slight_smile: a byla to jen sestrička :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Medi, ptala jsem se už na minulé stránce, nevim jestlis dočítala.. jak dlouho dopředu je potřeba se na 4D objednávat?dík
23. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ardi: jj, Peg Perego je skvělej kočárek, má vše, úžasně velký nákupní košík, to mi všichni závidí, ale jak jsem Ti psala, nedá se otočit dítkem k mamině v té sportovní nástavbě, to je asi jediná jeho chyba
Jinak cítím se už celkem ok, jen opravdu musím pravidelně jíst, jak mi poklesne energie, začíná mi být špatně od žaludku, ale jen takový náznak, né že bych šla opravdu zvr...
Medi: 4D je super, také jsem byla překvapená, hlavně Filip se celou dobu schovával, cpal si ručičky před obličej a nechtěl se nám ukázat, ale máš pravdu, úžasný zážitek
23. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahojik holky tak ja už jsem dnes vstala docela brzy peču buchtu dělam polevku a budu pect kuře a ryži přijede nam tas rodinka tak aby neumřeli hlady :slight_smile:
ardi promin nejak sem to nezaregistrovala..ja sem byla v tom gennetu na tom 4D a objednavala sem se ve 20 tt ale je asi jedno kdy se objednas stejnak te objednaji na ten termin aby jsi byla kolem toho 26 tt vís?
jani:co se tyče UZ tak ja byla take nadšena a naš malej take protestoval ale nakonec to dopadlo dobře a neco videt je :slight_smile: nekdo nema třeba ani jednu fotku a mi mam tři krásne teda pro nas krásne pro nekoho by nemuseli byt :slight_smile: ale zazitšk super a ty penize za to stoji
24. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
dobré ránko holčiny :slight_smile: tak copak máte dneska v plánu?
24. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojik ali no ja čekam tu navštěvu tak sem v kuchyni a ty??
24. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
já jsem pro dnešek v práci po dlouhé době sobota
24. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
jeee to je mi lito...
tak ja delam od rana jak s prominutim debil a oni si teprv ted všici vyražeji :frowning2:
sem dělala tu polevku a i pro malou 8 mesici neteř no nevim zda to bude jist a zda jeji maminka mi ji neomlati o hlavu ja ji udělala jako pyre uplne rozmixovala tak snad to neni chyba :frowning2:
24. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
no mě to nevadí že jsem v práci
24. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
a mate alespon nejake lidi ??
24. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
jojo docela rušno tady je
24. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak to je dobře ne??ja sem po obidku a čekam až nkdo dorazi :slight_smile: manža odpočiva a pa pujde dělat dřevo
24. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj,
medi, tak to jsme na tom podobně, já vstala dřív, aby byl včas oběd, protože tchýně měla dorazit kolem poledne.. no a ještě tu není..
24. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
no teda to jsou to ale lidi co??to je hrozne :slight_smile: ja stale take čekam předpokladam že brácha dorazi kolem druhe třetí a rodiče kolem čtvrté páte :slight_smile: a co jsi vařila?
24. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
No já počítám, že tchýně nakonec vyrazila až po obědě, takže si ani nic nedá.. Dělala jsem kuřecí závitky plněné sýrem, šunkou, slaninou zapečené v sýrové omáčce a kaši, mňam :slight_smile: Kuře chci píct zítra, ale jestli to je jen pro dva, tak to budem jíst do pondělka :slight_smile: A zítra asi pojedu do Harrachova..
24. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ja myslela že tchyně bydli s vama v baraku??
A co v Harrachově?
jinak kuřeci zavitky se šunkiu a slaninou hm???mnam nedala bys mi recept??
24. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Medi, bydlí, ale jsou teď v lázních, tak přijede do zítřka za psem, aby mu nebylo smutno :slight_smile:
V Harrachově mám babičku, teď je tam na víkend sestřenice, tak vezmu psy a sestřenici na výlet..
No recept je jednoduchej, vezmeš kuřecí řízky, rozklepeš, osolíš, můžeš potřít hořčicí a dovnitř nacpeš na co máš chuť :slight_smile: Já dala eidam, nivu, šunku, slaninu.. Pak zabalíš, zapárátkuješ a dáš píct.. Někdy na to dám ještě omáčku na zapečení - smetana + sýr a přidám tak v půlce pečení.. Já nevařim moc podle receptů, takže i to stejný jídlo je skoro pokaždý jiný :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.