• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj holky..koukám že si vyvařujete...vy se máte...mám nám slíbila zítra udělat knedlíčkovou polívku a svíčkovou..tak se těším že se zas najím normálního jídla....akorát pro to musí manžel dojet...máma taky měla nějakou virozu tak abych jí zas nenakazila...

já jsem dneska aspoň pověsila záclonu v obýváku..původě jsme jí ctěli dát až na nové garniže až se udělá nový omýtka a vymalujeme, ale už to letos nezvládneme, tak jsme jí dala na starou..a úplně jiný ráz místnosti..takový zabydlenější :slight_smile: pak dám fotky až je stáhnu do pc...:slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem pekne otrávena :frowning2: mam tu rodinu od manžela tak neco mi pomužou ale jinak jen stojim u plotny a stale neco chystam :frowning2: jedinej manžel je mi k ruce :frowning2: a ted me nasrali při obede mi už jsme koupili zidličku pro maleho potom na jezeni a oni so ji vzali a dali do ni malou od švagra pry jesti mužou a že ji mala alespon zajede ale ja chtela aby ji zajel nas malej a ne ona :frowning2: a co jim mam řict že ne at ji tam nedavaji tak sem jen otrávena :frowning2:
25. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
medi,no co na to říct,mě by to taky docela vadilo,když bych to měla pro svoje dítko a bylo to úplně nové a zajelo to jiné dítě,no nevím co ti poradit,ale každopádně buď nad věcí,máš tam přeci svoji oporu-manžela :wink: .Pěkný den všem. :slight_smile:
25. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
sluni dekuji ti ale manža to nejak neuhlidal a tak nejak mu to nevadi :frowning2: nop docela me to mrzi :frowning2:
25. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Dobré ranko....jak se máte?.....
já už byla dneska na kontrole a jdu na další příští týden ve středu, tak si ještě chvilku pobudu doma..tak jsem docela ráda....dal mě nějaký roztok na tu rýmu, tak snad to poleví....
26. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj, ty jo, já vás nemohla najít, co děláme v regionech?
No tak já už jsem taky nemocná :frowning2: Nic hroznýho, jen mě bolí v krku, tak jsem koupila homeopatika, piju čajíky s medem a snad se toho zbavim..
26. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj ardi....jo tak my jsme v regionech, proto to nemůžu najít i když jsem napsala sem...musela jsem to najít přes yhledávač...asi je tu další aktivní správce, koukala jsem že je plno diskuzí zamčených...tak nás asi přesunuli....

to je mě líto že jsi nemocná, tak to pořádně vylež y vypoť, hlavně aby malé bylo v pořádku :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak snad nás najdou i ostatní :slight_smile:
Já myslim, že to bude ok, jestli to je nemoc co měl Honza, tak to nebude žádná hrůza.. Najim se a jdu do pelechu..
Měla jsem dneska volat na výsledky triplů a tak jsem volala a prý mi je sestřička nemůže vzít a doktorka má narváno, tak mam volat až zítra odpol. :frowning2: Já myslela, že budou už minulou středu na kontrole, pak dneska a zas čekám.. se jich snad nedočkám.. ale snad kdyby něco nebylo v pořádku, tak to nebudou odkládat..
26. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
no tak snad to bude v pořádku :slight_smile:
tak se hezky vylež..já taky polehávám.....:slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahojky :slight_smile: a já si říkám kde jsme a že je divný že tady nikdo není dneska :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: ali no vidíš..a my tu jsme :grinning: jen si nás drze přesunuli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
njnj asi novej administrátor :grinning:
26. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
no asi jo..jsem říkala že je nějakej horlivej :grinning:
a jak je při pondělku?
26. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
já mám dneska dvanáctku a mám nějakou divnou náladu, ale jinak dobrý :wink:
26. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
jak to?..děje se něco?...nebo jen tak?......
nemáš nějaký nový ftoky malování?
26. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
nevim, nějak moc nad vším přemýšlím dneska, hlavně bych potřebovala vědět kdy to dostanu abych se mohla domluvit na to HSG a aby to v práci nevadilo, a tak nějak víc věcí
zítra nafotím a přidám :wink: už mám deštník hotovej
26. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
no jo..kdyby tohle šlo předvídat kdy přijde viď....tak snad ti to vyjde nějak šikovně....

tak jo, jsem zvědavá na deštníček :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
no nevim, mám toho ted prostě nějak moc, ale to vyšetření už odkládat nebudu at mám klid a vím na čem jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
26. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
jojo, jak říkáš, budeš vědět na čem jseš :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
no docela se toho i bojim, ne vyšetření samotnýho, ale toho že by to nedopadlo dobře :frowning2:
26. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak tady se marodí koukám,no i na mě vlezla nějaká viróza,bolí mě hrozně v krku a je mi tak celkově divně. :frowning2:
26. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
ardi,semy přeji ať je vám brzo lépe.
ali,tobě držím palečky ať ti to vyšetření dopadne dobře.
26. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj sluni ...díky :slight_smile:
tak ty se taky brzo uzdrav...:slight_smile: a jak se jinak máš?
26. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
a semy dokdy že budeš marodit ještě?
26. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Semy,díky.Jinak zatím žádná změna,pořád stejný ohl.práce.
26. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Semy IP :wink:
26. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
ali zatím nevím..jdu na kontrolu příští středu..tak pak se uvidí...předpokládám že do konce příštího týdne..snad už mě bude i dobře..dneska je mě teda pěkně blbě, všecko mě bolí, i hlava a vůbec nemůžu dýchat....
26. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
aluni čekám na ip....zatím nic nedolétlo...:slight_smile:
26. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
semy...tak to jo, tak to je ještě fajn a odpočineš si :wink:
26. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
jojo, přesně tak..jsem ráda...:slight_smile:
26. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.