• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
já pomalu zjištuju že se těším na leden, že budu mít klid a budu se třeba i nudit
26. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
hihi až tak jo...no je fakt že teď máš pořád něco viď...a pomalu chystání na vánoce...
a v práci asi teď budete mít asi veselo co před vánocema...
26. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
no právě, v práci už začíná frmol, do toho to hedvábí, pak i starost o domácnost, mojžíška, no prostě se to na mě nějak valí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
tak to znám moc dobře.....tak snad bude brzo líp....:slight_smile:
26. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
v lednu :grinning:
26. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
tak jo :grinning: a ani na vánoce se netěšíš?....vy asi pracujete skrz vánoce co....
26. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
jo těším, já se těším na všechno i na ty trhy, ale prostě doufám že se z toho nezblázním do tý doby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
neboj,nezblázníš :wink: to zvládneš :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Kuk, tak se celý den snažim léčit a je mi o dost líp, ale uvidim ráno.. Chtěla jsem se zeptat, jestli se někdo nechystáte na Jesus Christ Superstar v prosinci v Liberci? Já teda muzikály zrovna nemusim, ale tenhle se mi líbil moc, tak přemýšlím, že bych šla..
26. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
ardi no já bych docela šla ale matěje tam nedostanu :unamused:
26. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
ardi tak snad už ti bude dobře dneska :slight_smile:
mě je tak pořád stejně asi.....

jsem ani nevěděla že tu bude tenhle muzikál..uvidíme, koukneme s manželem....taky jak penízky vyjdou....musíme šetřit aby jsme měli na dárky a ještě mezi svátkama pak na cestu na slovensko...
já mám teda muzikály moc ráda :slight_smile:
nejhezčí jaký jsem asi viděla byla Johanka z Arku :slight_smile: takový nejemotivnější :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
dobré ránko holky, tak bacily už dorazily i k nám, matěj to včera přitáh :frowning2:
27. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj ali..tak už i u vás jo...to je šílený..řádí to teda šíleně....tak ať se brzo uzdraví...
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
no zatím dobrý, snad to podchytíme včas, já taky piju prventivně zázvorovej čaj
přidávám fotky na picasu :wink:
27. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
jé jdu mrknout :slight_smile:
zázvorový pomáhá na bacily?
27. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
ty deštníky jsou krásný :slight_smile:))
27. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
zázvor je všelék :slight_smile: životabudič :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
aha, to jsem něvěděla :slight_smile:

fakt pěkný malování :wink:
27. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj vespolek,
teda kam jsme se to ztratily? Proč jsme v regionech?

Jak se máte? U nás pohoda, ale Filip má nějakou bručivou a ani ven nemůžeme, tak budu asi za chvilku stát na hlavě :slight_smile: Teď spí, tak snad alespoň 2h pospí.

Co je u vás všech nového?
Ali: moc krásné věcičky, tak ať jsi hodně úspěšná a všechno prodáš
27. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, za půl hodiny volám znova na triply, tak jsem opět nervní.. snad už mi to dneska konečně řeknou :angry:
Ali, Honza na to právě taky nepůjde, jsem domluvená se sestřenicí, tak se klidně můžeš přidat, kdybys chtěla..
Jj, zázvor je super, k tomu medík a homeopatika a já jsem skoro jako rybička :slight_smile: Sice mam rýmu, ale ne nijak hroznou, ale bolest v krku, kašel i zvýšená teplota jsou za jeden den pryč.. snad to vydrží..
Ahoj Jani, někdo nás bez našeho vědomí přesunul, hlavně žes nás našla :slight_smile: Jak je?
Fotky zkouknu odpoledne, teď se nemůžu nějak na nic soustředit..
27. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj jani a ardi :slight_smile:
jani tak to si užíváš s Filípkem :slight_smile:
ardi tak to je fakt zázračný že už je ti tak dobře :slight_smile:
hele a kde pořizuješ ty homeopatika?

a kde se toulá Medvídě?..že by nás nemohla najít?...jo ale ona má vlastně doma tu návštěvu co, tak spíš nemá časík...
27. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
ardi a držím pěstí ať jsou výsledky v pořádku..hlavně ať už ti je řeknou viď :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak je to v pořádku, jupííí :slight_smile: Zítra jedem objednat kočárek :slight_smile:
Semy, koupila jsem je v lékárně v Intersparu v Jbc, na chřipku a nachlazení Oscillococcinum a na bolest v krku Homeogene 9.
27. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
ardi moc a moc gratuluju :slight_smile: to je úžasná zprávička :slight_smile:

díky za tip :slight_smile: jsem ani nevěděla že se takhle normálně prodávají :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Semy, moc děkuju.. málem jsem se už zhroutila :slight_smile:
No nemají to asi všude a asi ne velký výběr, ale tady mi to právě pán doporučil.. Jinak se všechny dají objednat na netu..
27. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Ardi,to je skvělý,že ti ty tripply dopadly dobře,to jsis určo oddychla viď?
Jinak semy,oscillococcinum je opravdu dobrý,my je taky používáme,musim je zas dokoupit.Ardi a kolik stojí ten Homeogene 9?
27. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Sluni, stál něco přes 60 Kč a je tam 60 tablet.. Bere se napřed každou hodinu, pak ubíráš, jak se to lepší.. Mě včera ráno bolelo v krku tak, že jsem skoro nemohla polknout a dneska nic :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
ardi,tak to je super....taky ho vyzkoušim.Díky moc za info.Snad ho budou mít ve všech lékárnách ne?
27. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
To netušim, já se jinde neptala, ale je to stejný výrobce i krabička jako oscillo.. tak kde mají to, mohlo by mít i to :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.