• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jo do paříže jsem to pila poctivě, ale tam sem si to nebrala takže uvidíme, fakt nevim a ani nad tím nijak nepřemejšlím, není čas :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
medi...já nezoufám, to je to poslední na co bych chtěla plýtvat energii
29. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
ali to je dobře že nezoufáš :wink: možná ti to i rozhodila ta cesta....ono se to zase srovná :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
ali tak to je dobře :slight_smile:
semy a co ty??ty ted v poho s auti ne když neni snih?
29. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
no bez sněhu to docela jde....hlavně když teď nejezdím a jsem doma tak je to nejlepší :grinning:
29. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
ajo ty jsi vlastně doma vis??tak to je pohodička :slight_smile: a jak ti je??
29. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
jo ono to nějak dopadne, už sem tu
29. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
jojo jsem :slight_smile: no docela to jde..rýma ustupuje....tak si to doma užívám :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
tak to je dobře :slight_smile:
ali vykoupana??
29. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
jojo vykoupaná, moc líp mi neni, mám i zvýšenou teplotu, chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jdu si udělat zázvorovej čajík a bude líp
29. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
teda jsi nam nekde nastydla ne??
ja peču buchtu a čekam na sousedku přijde na kafe :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
no asi to na mě naprskal matěj :frowning2: tři dny tomu úspěšně odolávám a ted tohle, ale rýmu, kašel nemám, jen sem unavená
29. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
ali tak ať je ti brzo lépe :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak hezky čajik a teple se oblect :slight_smile: a odpočivat než pujdeš do práce
29. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
no najím se a půjdu si ještě lehnout
29. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
tak jaké je odpoledne v práci ali?..už je ti lépe?
já to po poledni zalomila a spala jsem přes dvě hodiny...
29. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojik tak co delate??ja byla ted se psem na prochajde a ted pujdu zatopit
29. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
v práci to jde celkem, dala sem si kafčo a je to lepší, no mám spavou nemoc asi ale jinak dobrý :wink:
29. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
no a jinak jsem dala teda do oběhu hedvábí, tak doufám že se mi zpátky dostane jen ta krabička prázdná a korunky :slight_smile:)
29. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
ali jak jsi dala do obehu jak jsi to udelala??
29. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
dala jsem to známe která to dovezla mezi kolegyně a pak mezi svoje zákazníky takže doufám že mi prodá všechno :grinning:
29. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
ali tak držím pěsti aby se líbylo a prodalo :slight_smile:))
29. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
fuj semy máš tam hrubku
29. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
no zatím se všem líbí ale nikdo si ještě nic nekoupil, a já už korunky potřebuju at můžu zas objednat :sweat_smile:
29. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
ali tak uvidis treba se to chytne!!!holky co řikate na latkove pleny myslim ty nove ne jak se drive deti balili :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj, jdu vás jen pozdravit, dneska nemam nějak čas sem zajít, Honza má dovolenou, tak jsme byli na obědě a na výletě a jinak už mam docela práci, pomalu se chystají listopadové akce a počítám, že do vánoc už se moc nezastavim, ale jsem jedině ráda :slight_smile:
Jinak jsme včera byli v Praze a objednali jsme kočárek, cena sice šílená, ale jsme přesvědčený, že se to vyplatí.. sporťák+korba+autosedačka+taška+pláštěnky za 26250 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě budem muset dokoupit isofixovou základnu do auta a nánožník.. A ještě si včera Honza koupil mobil, takže to byl fakt den za všechny prachy :grinning:
Ali, zkus mimibazar nebo mimiaukci, tam se prodá všechno :slight_smile: Dočtu později, jdu ještě pracovat, pa..
29. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
jéje..no za hrubku se omlouvám..občas mě to ujede :slight_smile:
neboj on se někdo najde kdo to koupí :slight_smile:
a až budu v práci tak se určitě domluvíme na dvou šálkách..a kdybych chtěla tak ti je klidně zaplatím dopředu :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
a nebo aukro..tam se taky prodá všecko :wink:

medi já byhc jednou chtěla látkový pleny používat :slight_smile: je to určitě leší pro mimčo, protože mu může pokožka dýchat a nědělají se opruzeniny..určitě ne v takové míře jako u jednorázových plen...
používáje je kamarádka z diskuz svatební a je s nima moc spokojená :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
ardi....na mimiaukci chodit nechci, zkoušela jsem tam dávat jeden šátek a neprodal se, ono když to ty lidi vidí osobně a můžou si na to šáhnout tak se to prodá spíš, no já strach nemám že to neprodám, minimálně se mi zaplatí to co jsem do toho vrazila
medi...a já jsem pro látkovky, přečetla jsem o tom hodně diskuzí a článků a mám jasno že až budu mít potomka tak bych šla do látkovek
29. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ok Ali, to byl jen nápad :slight_smile: Taky jsem pro látkovky, teda na doma, mimo domov jednorázovky.. Prý se i děti dřív naučí být bez plen s látkovkama..
29. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.