• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi přesně...látkovky na doma a mimo jednorázovky :wink:
29. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
koukám že máme skoro všechny stejný názor :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
to jo..:slight_smile: jsme se hezky shodly :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
no podle mě člověk kterej si sežene dostatek informací dojde ke stejnému závěru :wink:
29. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
no já znám pár holek který i když informace mají tak je používat nechtějí..takže ono je dost individuální....
29. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
jo tak to je taky pravda, záleží na povaze a tak, to máš jako ten menstruační kalíšek
29. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
jo jo přesně...jak říkáš :slight_smile: a co už ho máš?
29. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
ee ještě ne, nějak jsem si ho ještě neobjednala :grinning:
29. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
jsem si místo něj koupila hedvábí no :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
holky diky za nazory ali tebe se zeptam když jsi toho tolik načetla dovedla bys mi s nima poradit??jake bys ty vzala je jich tolik že je to nejak nad moje sily!! :slight_smile: me se libi na tomto odkaze ale nevim zda jsou dobre
29. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
to ti neporadím, já nestudovala konkrétní typy a druhy, spíš si najdi na koníkovi diskuzi o látkovkách a tam ti určo poradí ty které to už používají :wink: :wink:
29. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
medi koukni na tohle album

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=357175&vReferer=%2Fphotos%2Fangetha

o je ta kamarádka z beremka...má tam všecky které používá :slight_smile: tak snad tit o pomůže :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
semy diky :slight_smile: sice obrázky hezke ale budu se muset jeste nekde podivat :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
no jsou tam i popisy....určitě u některých..a klidně jí napiš, ona poradí ráda :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
ja to zatim jen prolitla musim to zkouknout podrobněji :slight_smile: a diky :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: dneska tam krásně svítí sluníčko :slight_smile: ale auta omrzlý, tak lepší na to koukat takhle zevnitř :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ránko, já už taky vstala, jedu na nákup za chvíli
30. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile: tak dobře nakup :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ranko take už jsem vstala a jdu se nasnidat a převlect a pak odpol pujdu k tatoj na pokec a dnes budud žehlit :frowning2:
30. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
ahojky Medi..já jsem dneska raní ptáče, po tom co odešel manžel do práce jsem už neusnula, takže jsem si chvíli četl, pak nasnídala omyla a eď si hovím v obýváku pod dekou a užívám si toho sluníčka :slight_smile:
ale žehlit už bych taky konečně měla....-)
30. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
semy no vidiš ale určo to bude pekny den i když jsi vstavala brzy :slight_smile:
No žehlit ja budu ale me se nechce nejradš bych take jen takse valela :slight_smile:
jooo jinak diky za ten kontakt na tu holčinu kvuli tem latkovkam :slight_smile: napsala mi toho hodne moc ale stejnak asi budu muset vybrat sama :frowning2: nejak je to asi tak že od každeho neco a co bude vyhovovat :slight_smile: ale stale mam jestli nebudu použivat jen jednorázovky no nevim :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
jojo bude hezký :slight_smile:

no nemáš zač :slight_smile: tak uvidíš no, myslím že na doma jsou super.....:slight_smile:
30. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
jj vypada to tak :slight_smile: no uvidime nejak se tim pročtu a pak asi nejake pořidim a pak kdyžtak dokoupim :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
tak ju....tak nastuduj :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky a já mám pro vás jedno véééliké překvapení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Čekáme MIMINKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
semy cože???????????????????????????????????????
fakt????????????????????????????????????
velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
jak dlouho to víš??
30. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
medi moc díky :slight_smile:)))

o mám testíky dvoučárkové od pondělka :slight_smile: je to úplně čerstvé :slight_smile: v pondělí jdu na krev na potvrzení...ale čárka byla už od pondělka hodně silná a o dnešku snad ani silnější být nemůže :dizzy_face: takže doufáme že je všecko v pořádku :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
semy to je nádhera jestě jednou gratuluji vyhrkly mi slzy do oči jsem štastna jak blecha i za tebe promin :slight_smile: jak se to povedlo to muselo byt jeste před tou manžovou operaci ne??nebo se pletu?
30. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.