• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
Ahoj semy. A kdy vám slíbili,že se můžete nastěhovat? Jinak můžu se tě semy zeptat,ty máš nějaký prográmek na počítačové sestavení bytu?nebo si to děláš sama? Víš,sháním ten program,ale jen jako pro soukromé účely a vím jinak,že je dost drahej.
5. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
sluni ta kuchyně je dělaná v programu který s edá stáhnout na stránkách Ikei...tam si to takhle poskládáš a vidíš hne di cenu...

jinak manžel má ve svým služebním pc program na modelování (ta koupelna je tam dělaná) ale ten je drahý normálně...

jinak stěhování zatím předně nevíme, ve smlouvě máme předání nejpozději do konce června, ale když to dobře půjde a z jejich strany se to hne rychleji, tak to třeba bude trošku dříve....my by jsme byli rádi, protože by jsme třeba stihli tu koupelnu předělat ještě před nastěhováním, což by bylo super....takže uvidíme no...
5. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
pěkně na léto do nového hnízdečka :slight_smile: to je pěkné
5. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
jojo, akorát na léto to vyšlo...akorát zas díky tomu nepojedem na normální dovču, akorát nějakou víkendu si uděláme..ale to neva, hlavně že budeme mít svoje vlastní krásný bydleníčko :slight_smile:))
5. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj sluni, na slunecnice.cz se dají zadarmo stahnout nějaké takové prográmky, já si dělala koupelnu.. ikea má myslím jen kuchyně..
5. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
jojo přesně tak, no já jsem zvědavá jestli my někdy půjdeme do vlastního :slight_smile: mě se totiž odsud nebude chtít, takže to vidím jedině do baráčku nebo bytu se zahradou jinak mě odsud nikdo nedostane :slight_smile: ale ještě je možnost že nám majitel prodá to kde bydlíme teď
5. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
my jsme původně chtěli taky do baráčku, mohla bych si vzít k sobě psi a celkově to je takový volnost a příroda okolo....ale finančně pak při mateřský by to bylo šílený a to jsme nechtěli, tak bude velký byteček a pak jednou třeba za 10 let zkusíme koupit baráček no..to s epak uvidí co ajak bude...:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
a jak to máte veliké? no my jsem se taky dohodli že zatím to necháme tak jak to je a třeba za tři roky to třeba budeme řešit
5. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
byt má 88m i s lodžií...je to 5+1..respektive 4+1 s jídelnou...:slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=333241&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
5. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak to je pěkný, vypadá to moc hezky :slight_smile: my máme 98m
5. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
díky ali..:slight_smile:...qaž se na to vrhneme tak to bude ještě hezčí :grinning:

tak to máte pořádný teda :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
jo to jo, právě že jsme v jednom z těch starých baráků, ale nové okna, radiatory a snížené stropy ze 4m na 3m jen ložnice má 22m :slight_smile: no mazec, hlavně když uklízím
5. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
no tak to věřím...to je nevýhoda ...ale stejně by jsme šli hned do baráčku :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
no to je jediný kam jsem ochotná se stěhovat :slight_smile: do paneláku už mě nikdo nedostane
5. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
no to já taky původně říkala...ale stejně nám nic jinýho nezbylo....už jsme měli i baráček vybraný..jen ty peníze no... :frowning2:
5. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
jo prachy, to je dneska největší problém :angry:
5. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
no právě...a zase jsme nechtělí žít nadoraz....aby jsme mohli dětem něco koupit..a i sami nějak normálně žít..to radši chvíli vydrýíme v tom paneláku...zas je velký ten byt tak mačkat se tam nebudeme...:slight_smile:.takže aspoň něco...:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Aha semy a ardi,tak díky za info,se tam mrknu...teda semy,to máte opravdu pěkný byt,takový má tady vedle mě i kámoška ve Mšenský 14,jenže ona ho bude prodávat,neboť se rozvedla a bydlí tam jen se synem,je to na ní velké.Ale jsou to moc pěkné bytečky,ale ty ceny,hrůza.
5. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Nám nevyšla hypoška o 900,-Kč,neschválili nám to,takže jsme zatím v podnájmu tady ve Mšeně,ale bydlíme ve Mšeně celý život,jen sme již 3 bytečky vystřídali.Snad nám příště ta hypoška vyjde... :pensive:
5. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
teda to je blbý že vám to nevyšlo
5. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
sluni tady ta paní co nám ho prodává se taky rozvedla..a přesně, je pro ní velký...
my ho naštěstí máme za dobrou cenu :slight_smile:

to je teda smůla s tou hypotékou..já nám by hypo na barák dali....s těma platama co máme teď....ale pak to splácení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já ve Mšeně vyrostla... S.K.Neumanna 12
bydleli jsme tam do mích 12ti....pak naši koupili barák kousek od Pasek.....
5. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
No my jsme teda ve svým, máme velikej barák s velikou zahradou, ale byla jsem snad spokojenější ve svém malém bytě v Liberci.. Tady jen vidim, kolik peněz to sežere, prostě celý život nebudeme dělat nic jinýho než vydělávat na rekonstrukci asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby bylo na mě, barák bych časem prodala a koupila menší, nový a bylo by.. Ale to asi neprojde a asi bych měla být spokojená, tu část kde bydlíme máme skoro celou zrekonstruovanou, zbývá jen koupelna, tak na tu snad bude přístí rok nebo si vezmem úvěr ze stavebka.. Ale je potřeba vyměnit okna ve zbytku baráku (cca půl milionu), udělat plot, novou střechu, docela nové podlahy, novou izolaci skoro v celém baráku, vytápění v půlce baráku, nová garážová vrata, dlažba před garáží, dole komplet rekonstrukce celého bytu, nové dveře a futra v celém baráku, podlahy, zdi.. prostě skoro všechno kromě těch pár věcí, co už jsou.. a náš barák je opravdu obrovskej, takže to sežere několik milionů a za to už by byl nějaký měnší baráček.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
ardi: tak to máte taky pěkný :slight_smile: no mě nevadí nebýt ve svým, máme ted smlouvu na tři roky a pak se uvidí
5. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
my jsme chtěli koupit tenhle:

http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/kokonin-1976770642

určitě jsme nechtěli nic velkýho....a chtěli jsme aby byl buď skoro nový nebo zrekonstruovaný.....
5. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak papá, hezký zbytek dne...:slight_smile:))
5. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za info k nástupu MS po vysazení HA. Také jsem si říkala, že to bude hned, ale dnes jsem mluvila s doktorkou, že ta moje HA zabraňovala narůstání sliznice a k tomu ještě vyplavování prolaktinu z kojení tomu také nepřidá. Tak to vidím tak, že dokud budu kojit, asi MS mít nebudu. Leda že bych byla těhotná, to by byl šok :slight_smile: K bydlení, také bydlíme v paneláku v 3+1, ale já jsem až do VŠ bydlela s rodičema v baráčku v Zásadě se zahradou a na ten panelák si nějak nemůžu zvyknout. Vadí mi, že nemůžu otevřít za barák a být na zahradě. Ale třeba časem budeme mít také nějaký menší domeček s tou zahradou.
5. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
hali halo je tu někdo?
5. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Jsme tu.. dneska jsem se zasekla na mimibazaru a utrácim :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
ajejej to je mor :grinning: to znám, a hlavně kámoška na tom ujíždí jako blázen
5. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Já tam kupuju minimálně, jen dneska trochu víc no :slight_smile: Jako na oslavu, že přišla MS třeba :grinning: Třeba nový balerínky crocs za 500 Kč a hned mi je paní dneska poslala, tak tu budou zítra, to je super :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.