• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
děkuju medi...nemusíš se omlouvat :dizzy_face:

jojo, povedlo se ještě před operací......a přirozeně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
tak to je super :slight_smile: vidiš že jste se dočkali a přirozene a to je duležite budu pržet pěstičky aby bylo vše ok a byli jste v pořádku a ty bud hlavně v klidku a bude dobře :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
:wink: teeeeda já sem nakouknu a co nevidím :slight_smile: semy to je naprosto ÚŽASNÝ!!!!!!! no a pak že se zázraky nedějí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
no vidíš si se smířila s tím že to nepůjde a ono BUM a je to tam :slight_smile: jeee to mám fakt strašnou radost :wink: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
ali to jsou novinky co?? :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
ali taky moc děkuju :slight_smile:))

jojo zázraky se dějí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no asi to bylo tím jsem s tím teď vůbec nepočítala...když měl manžel před opercaí..navíc ty starosti s ježděním....tak mě to asi nakonec pomohlo :grinning: a určitě manželovi ty vitamínky co baští :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
no parádní novinky :slight_smile:)) takové zprávy mám ráda :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
semy ja si to myslela že to bylo asi takovým tim jiným stresem víš :slight_smile: měla jsi strach o manžu co bude a nebude a to ježdeni ti nepřidalo a byly hned jine starosti tak jak jsem ti to řikala víš??to je ono zaměřit se na něco jineho a jen si uživat myslim jako s manželem a hups a je z toho krásny poklad :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
jojo..asi to bylo tím :slight_smile:)) hlavně že se to povedlo :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
ted jen aby to bylo vše v pořádku i dál a máš vyřešenej problém s prací :slight_smile: no to je paráda fakt :grinning: :wink: tak na sebe hlavně dávej pozor, a v pondělí teda půjdeš na gyndu? a máš nějaký příznaky nebo jen zpoždění? :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
jojo, přesně tak..mám vyřešený problém s prací :slight_smile: říkala jsem si že půjdu ještě tak max na měsíc do práce..uvidím taky podle počasí..ale určitě před vánocema už chci být doma :slight_smile:

jojo v pondělí jdu na krev :slight_smile: příznaky ani nemám....teda možná si myslím ta nemoc že to částečně může být příznak..protože mám takový zvláštní průběh a jsem unavená. a akorát mě trošku pobolí podbřišek..jinak žádné příznaky :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
semy ty ses na tom přesně jako ja myslim s těma přiznakam ja take když jsem otehotnela tak mi bylo blbe jako na nemoc a ležela jsem bolest v podbřisku ale řikala sem si to bude nejaka unava apod a je z toho malej :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
no vidíš :slight_smile: no já jak zjiš´tuju tak je to docela častý příznak :slight_smile:
hele a kdy jsi byla na prvním utz že bylo vidět i srdíčko? 6tt?
30. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
nene ja byla už ve 4tt jelikož jsem musela mit jistotu že je v děloze a musela sem kvapem na edokrinologii ale ty jsetli jsi v pořádku tak tam nespěchej a jdi třeba až 8 tt vim že se mi to řekne ale je to lepší a v tom 6 tt muže a nemusi byt srdičko videt je lepší jit 8 tt a hlavne stejnak by te hnal pak v 8 kdyby jsi šla v 6 a pořád aby do tebe strkal sondu neni dobry a me se pak stalo ze sem začala z tech častych vyšetreni krvácet tak byt tebou bych vyčkala
30. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
aha, tak jo...no uvidím co mě řeknou v pondělí na gyndě....stejně musí poslat na utz nejspíš do nemocnice prožoe moje gynekoložka ho nemá....ale zas je výhoda že jí mám asi 5 minut pěšky od baráku....:slight_smile:
30. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
no takže nemoc je v podstatě těhu příznak, no tak to je dobrý teda :slight_smile:) :grinning:
30. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
ali no v podstatě to tak je :grinning:
30. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
hmm tak to jsem zvědavá jak to dopadne se mnou :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
30. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
ali třeba jseš taky :slight_smile: jsi říkala jak jsi unavená a jako by na tebe něco lezlo..... :wink:
30. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
ale zase jsi říkala že jsi asi neměla ovulku co....
no já měla ovulku úplně zřetelnou, takže přesně vím kdy :slight_smile:))
30. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
já nevim jestli byla, možná jo možná ne :sweat_smile:
30. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
hihi..no tak vidíš..taky byc ti to přála aby jsi se dočkala :slight_smile: a nemusela na to vyšetření :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
jestli byla tak byla v den kdy sem odjížděla do paříže, to sem měla i ovu test dalo by se říct že pozitivní, ale vyznej se v tom :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
no stejně budu muset na gyndu na krev ještě kvůli tomu vyšetření tak tam příští tejden stejně budu muset jet
30. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
aha....no tak oni mršky umějí čekat :slight_smile: tak uvidíš no....jak se budeš cítit....
30. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
tak jo, tak aspoň budeš vědět na čem jseš :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
no tak já si říkám že u mě do toho 35DC to nemá smysl vůbec řešit, takže tam pojedu až pak, ono to neuteče :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
jo to jo....ono s to nějak ukáže buď tak nebo tak :grinning:
30. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
:slight_smile: tak tak
no stejně je to prima že se to povedlo vám, a co manžel? má radost? a řekla si mu to hned?
30. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
no nevydržela jsem to dala jsem mu to přečasně k narozeninám hned v pondělí jak jsem našla první testík :slight_smile: narozeniny bude mít v pondělí :slight_smile: měl strašnou radost :slight_smile:)))))))
30. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.