• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak já jsem v práci a večer se chystáme za zábavou
30. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Ali kam se chystáte? My jdeme na Rampu na koncert, tak jsem si teď zdřímla, abych vydržela :slight_smile: Jen nevim, jak dlouho tam vydržim, jestli nebude moc zahuleno.. ale budu tam mít auto, tak můžu kdykoliv odjet..
30. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
teda na rampu jsem chodila za svých mladých let :slight_smile: :slight_smile: no mz půjdem někam posedět s kamarádem z prahy, si s sebou přiveze novou přítelkyni tak nám ji chce představit :grinning:
30. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak si to užijte :slight_smile: Já to za mladých let měla trochu z ruky :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
no já tam chodila na rockotéky :slight_smile: a vlastně tam bylo první setkání s matějem :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Semy: oooooooobr gratulace, mám z Tebe šílenou radost a přeji, ať je vše v pohodě, určitě to bude :slight_smile:
Já jdu ve st na kontrolu, to už budu v 17tt, tak se moc těším, že už by třeba mohlo být vidět, co v tom bříšku vlastně nosím, stejně si myslím, že to bude kluk jako buk, no uvidíme :grinning:
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

jani moc díky :slight_smile:))

holky už jsem nafotila testíky :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3476712&vReferer=
31. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se mate pri sobotě ??tady je pekna zima..byli jsme na prochajde a ted delam obed :slight_smile:
holky ja se večer šla koupat a nevim byla jsem ospala ale mela jsem pocit jako kdyby mi odtekla plodovka ale nevim šla jsem se akurád myt tam dole jsem asi už magor :frowning2: snad to nebylo ono :frowning2: malej se dnes nejak nehybe je nejakej linej tak snad začne
31. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
semy krásna dálnice :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky, já vstávala před hodinou, přišla jsem v 6 domů :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
teda ali kde jsi pařila ?? :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
kousek od baráku jsem byli, jsem si krásně povídala celý večer
31. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
tady je taky pěkná zima...potřebovala jsem už na vzduch, tak jsme se šli projít na hřbitov a pak do intersparu na jídlo....tak ten vzdoušek byl příjemný :slight_smile:

ali teda tomu říkám pařba :grinning:
31. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Pěknou sobotu holky
Jéééé semy,nádherný čárečky, o těch sním už tak dlouho :wink: ,super :slight_smile:
31. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
děkuju sluni a ahojky :slight_smile:

no mám na zítra poslední testík..a asi už pak nebudu testovat..v pondělí jdu na tu krev tak doufám že už se to jen potvrdí :slight_smile: a nezmizí někam pryč :zipper_mouth: :wink:
31. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahojik holky tak mi cely den neco provadime...manžel mi ted do koupelny pridelal prebalovak tak sem rada :slight_smile:
31. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
ahojyk medi...my jsme uklízeli a já teď dělala manželovi k narozeninám nepečený dortík :slight_smile:))
31. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
jee ten se tedy ale ma :slight_smile: ja chci take :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
hihi tak přijď na návštěvu a taky dostaneš :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
:slight_smile: to bys byla hodnaaa :slight_smile: ja jdu do vany zase sem se tady trápila čtenim o latkovkach :frowning2: jde mi z toho hlava kolem :-ú
31. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
a v týdnu bych chtěla udělat bábovku v pekárně :slight_smile: hele klidně kdyby jsi měla chuť tak můžeš přijít na návštěvu...:slight_smile: třeba v týdnu, budu minimálně do konce týdne doma :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Semy, to jsou nádherný čárky, ty prostě zmizet nemůžou :slight_smile:
Já dneska snad poprvé v životě měla velký žehlení, většinou všechno jen podkládám a žehlim až když si to betu na sebe a nejde to jen natáhnout :grinning: A teď jsem žehlila asi 4 pračky a zase se vrátim ke starýmu způsobu.. taková ztráta času a záda mě bolej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak včera jsme nakonec nešli na koncert, ale do kina na ty Bobule, docela sranda.. Tak já jdu do pelechu, zítra jsme celý den v Harrachově, pa
31. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jak se mate v neděli??
1. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
hezké nedělní popoledne :slight_smile:
my jsme dneska ještě trochu uklízeli a přesouvali pár věcí...taky jsme konečně králíkům ostříhali drápky :slight_smile:
teď vymýšlíme co budeme obědvat, protože už mě přepadl hlad jako blázen...
jo a dneska jsem měla poprvé pocit na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám že to zůstane u tohodle :grinning:
1. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
semy ahojik tak to ja dnes nevařila byli jsme na obědě u babičky :slight_smile:
jinak pocit na zvraceni sice znam ale přeji ti aby to jen u toho pocitu zustalo a pak i ten vymizel :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky, já jsem dneska v práci je to ted taková rozkouskovaný ty směny, ale je hodně práce takže dobrý :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
ali ahoj tak at ti to utika i nadale :slight_smile:
1. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak ju jsem zas tady...tak jsme oslavili manželovi narozky a my dva spolu zatím tajně i miminko :slight_smile:

medi tak dort už je skoro celý snědený :D
1. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
semy tak jste meli pekny den že??ja žehlila a mam skoto vše vyýehlene pro prcka ted si řikam že jsem začala brzy že nebudu mit co delat :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
jojo pěkný :slight_smile:))
tak to jseš šikulka že už máš vše vyžehlené :slight_smile:
no já se teď vykoupala a už se půjdeme natáhnout do postele, jsem nějaká rozlámaná....unavená...tak pro dnešek papa :slight_smile:
ráno jdu na tu krev tak mě držte pěstí :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.