• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
sem\ dobrou noc a pěsti držim :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj
Semy, taky moc držim pěsti, ale s těma čárama se není čeho bát :slight_smile:
Medi, půjdete se někam fotit s bříškem? Máš tip na nějakého fotografa? Uvažuju o Pikousovi, fotil nám i svatbu.. To by mohla poradit Ali, jestli by ho na ty ateliérový doporučila? :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ahojky,jdu jen na skok.
Semy,držím též všechny palce,aby krev dopadla pozitivně a mimi se potvrdilo :wink:
1. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
ardi...pikous je dobrej, ale drahej :frowning2:
semy...moc držím palečky a hned dej vědět ju?
1. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
dobré ránko holky, tak já už jsem pro dnešek vzhůru :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak už jsem zpět z krve....děkuju za držení všem :slight_smile: a ještě držte, jelikož výsledek bude až ve středu po deváté mám volat..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to ještě musím vydržet..paní doktroka měla ze mě velkou radosta hned se ptala jestli chci neschopenku..tak jsem říkala že zatím mám od doktora tak říkala že at se zatím domluvím s doktorem a kdyžtak se může převést..no ještě uvidím..ještě jsem se úplně nerozhodla jestli ještě jít do práce nebo ne....trošku mě děsí jak strašějí s tou pandemií chřipky normální i prasečí..si říkám jestli by nebylo kvůli tomu lepší už zůstat doma....no zeptám se doktora ve středu jak to tady u nás vypadá....
jinak sestřička říkala že když bude krev v pořádku potvrzená tak mě pak objedná na průkazku a na utz...a udělala mě véééélikou radost protože paní doktorka si pořídila utz, takže kvůli tomu nebudu muset do nemocnice, tak jsem moc ráda :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojik holky tak ja ted vstavala :slight_smile:
ardi jj chceme se jit fotit s břískem ted jsem si chtela udelat par fotek doma s manžou ale ma blbej objektiv tak pořidi novej a udelame doma a pak kolem asi 35 tt chcu jit k fotografovi nevim kam nam fotil svatbu stránsky z jablonce tak zkusim zavolat jemu :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj semy...tak to je super že už má i ten utz co? no palečky držím ale myslím že to bude v pohodě :wink: :dizzy_face:
já ted přišla z pošty a přinesla si spoustu kravat hedvábných takže mám dnes o program postaráno :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj ali..jojo je to super..jsem fakt moc ráda že už ho má :slight_smile:
tak to je dobře že máš co dělat...:slight_smile:
2. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
jojo se na to těším, ted sem narvala myčku, pračku a posnídám a můžu se na to vrhnout :slight_smile: :wink: :sunglasses:
2. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
semy a jak to že budou vysledky až ve středu??jinak s tim uz je to parada :slight_smile:
ali tak dnes soma jo??ty se maš budeš uživat malovani :slight_smile: me je už dva dny nejak divne :frowning2:mam rymu a jak psala semy mam strach z te chřipky ja bejt tebou semy do práce u nejdu
2. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
jojo doma, a zítra mám odpolední tak je to taky prima, no a ve čtvrtek si asi sjedu na gyndu pokud to nedostanu
2. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
jee tak to se maš to je paradni pracovni doba ne??
tak budu držet pesti at to nedostanes a at je tam mimis :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
jojo no však si to po tom minulým tejdnu zasloužím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
jj to určite :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
teda mám z tý klimošky v práci uplně vysušený ruce a pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ono je to i tou zimou už
2. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
ja mela ze zimy take vysušene ruce...a ke všemu ted mam nejakou rymu blee a cejtim se jak praštěna :frowning2:
2. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
udělej si čajík s medem a odpočívej a ono to bude dobrý :wink:
2. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
medi no oni tu krev posílají do laboratoře a vypadá že jim výsldky vozí až ob den...tak to budu muset už vydržet..ale věřím že to bude v pohodě :slight_smile:
no dost o tom uvažuju že už do pr nepůjdu..jen vymýšlím jak to udělat, potřebuju tak tak jako tak zajet a hlavně vyčistit pc...tak uvažuju jetsli tam nezajet a neoznámit to a rovnou to tak poklidit po sobě a tak...ale asi ne dřív jak po tom prvním utz...asi se domluvím s doktorem ať mě do té doby nechá on doma a pak by se převedla neschopenka na gyndu a bylo by no....jako finančně nás už ten měsíc co bych zas byla v práci nezachrání a zase bych pak začínala nemocenskou znova, takhle když budu pokračovat atk už budu mít aspoň něco málo navíc.....
2. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
jinak je dneska fakt pořádná kosa...jsem byla ráda jak jsem se nabalila když jsem šla k tý doktorce...
to jsem si i včera říkala v týhle zimě jezdit autem..sesat do toho vymrzlího auta by mě rčitě tak neprospělo.....
2. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
ali jj už ho mam :slight_smile:
semy :aha ale jen nechapu tvoji dr muže si ty vysledky vytelefonovat no nic asi to tak maji a nedelaji to jinak :slight_smile: ale určo to bude v poho a hcg vysoke :slight_smile:
jinak s praci si myslim že bys top tak jak jsi to napsala mela udelat nechcu te strašit ale od 15 teho ma začit zase padat a nema to už slezt :frowning2: a jestli mas dr v jbc tak tam vždy mužes dojit pěšky prospeje to tobe i prckovi :slight_smile:
a penize??ted si myslim že je přednějsi zdrave mimi a ne penize nerikam že nejsou duležite ale nejak se to určo zvladne :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
jojo medi je to tak jak říkáš...já to mám právě na gyndu asi 7 minut pěšky, takže jsem moc ráda že to mám vždycky jen jako procházku a nemusím autem nebo jiným prostředkem :slight_smile:
to tak jestli má začít pdata sníh tak je to jasný....to už je asi rozhodnuto.....
a určitě jak říkáš je mimi teď důležitější než peníze......:slight_smile:
ale jsem docela zvědavá jestli dostanu 13tý plat....dostáváme ho většinou v únorové výplatě a podle toho jak dopadne inventura..ale jelikož budu dělat skoro celý rok tak si myslím že minimálně na část bych nárok měla...no uvidíme....hlavně aby mimi bylo v pořádku a zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
no semy tak to je na tvem zaměstnavateli jesti ti ho da nebo ne :slight_smile:
no uvidiš hlavne aby špuntik byl ok a ty take a myslim si že doma budes v klidu a pohode...ja si to take myslela alle muj otec mi zařidil behem tehu pekny zcenerie takže jsem pernamente ve stresu ale doufam že malej to ustoji a bude ok a v pohode :slight_smile:
dnes je venku nejak divne tak na spani :frowning2: a to mam jit na cvičeni
2. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
tak to je mě líto že máš s tím tátou takový starosti....snad se to zlepší :slight_smile: třeba vánoce pomůžou :slight_smile: a když ne to tak určitě až se mrňousek narodí :slight_smile:))
máš pravdu, je tam divně...já jsem zas nějaká zmrzlá dneska....asi si trošku přitopím....
2. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
semy vanoce nepomužou to vim jiste a prcek tak to mmožna ale jen tak že se na neho bude chodit divat a vozit ho ale s manželem se neudobři :frowning2:
2. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
tak to mě fakt mrzí....musí to být těžké....
2. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
no jo těžke to je ale pomalu se s tim smiřuju neda se nic dělat musim přestat bejt tak na vše upjata a musim myslet na maleho aby byl ok :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
jojo přesně tak..malý je nejdůležitější :slight_smile: aby byl v pořádku a měl veselou maminku :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,
ak by vám to nevadilo rada by som sa k vám pridala...snažilka už nie som, ale nenašla som inú tému z oblasti Jablonca. Prisťahovala som sa sem za manželom, ktorý je z Liberca ale žijeme v Jablonci. Ja som zo Slovenska - Bratislava. Moc ľudí nepoznám, teda takme nikoho, tak by som rada s vami prehodila občas aspoň pár slov. Máme doma takmer dvojmesačnú Karolínku, rodili sme tuto v Jablonci a je neskutočné ako ten čas letí, ešte mi to príde ako včera keď sme išli do pôrodnice a predvčerom keď som zistila, že som tehotná...
2. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky akinom :slight_smile: vítej mezi náma :slight_smile:)) určitě nevadí a přidej se :slight_smile:

kde přesně bydlíš v Jablonci?.....já jsem taky z jbc ze Mšena...a můj manžel je Slovák z Košic :wink:
Jinak Karolínka je nádherné miminko a krásně se směje :slight_smile:)
2. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.