• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jeee tak ahojky akinom :slight_smile: určitě se přidej budeme jen rády a doufám že mluvím za všechny :wink: :wink:

jo a jinak holky pro dnešek jsem zvolila modrou barvu, modrá je dobrá a modrá je všude :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
ali jojo modrá je dobrá :grinning: já mám modrou moc ráda :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
akinom...karolínka je opravdu kouzelná :wink: :wink: no aa spon tadzy máme nějaká miminko holčičku, páč těhulky zatím čekají kluky :wink: :wink:
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak doufám že já to doplním a budeme mít holčičku :wink:
2. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahoji akinom vitej budeme radi když se přidaš :slight_smile: mala je užasna :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky
Vítám akinom :slight_smile:
Já mam dneska den, od rána řešim průsery v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď mi přivezl pošťák 7 balíků s věcma z MMB a MMA, tak mam radost. A musim teď zajet do Jbc pro doporučení na ten velkej utz ve 20tt, tak snad nějak později bude klid..
Semy, držím moc pěsti.. já měla vždycky výsledky druhý den odpoledne, tak třeba jestli tam odpoledne nejsou, tak je mají až ráno ne? Jinak to asi posílají do stejné laborky..
Tak já jedu do toho Jablonce a pak se zas ukážu, pa..
2. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj ardi...no teď jsem si vzpoměla že oni tam zítra nejsou vůbec...tak to bude proto :slight_smile: ona ta doktrka ordinuje ještě v liberci totiž....

to věřím že máš radost :slight_smile:) tak jeď opatrně..papa
2. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
ardi ahoj jeee tolik baličku jo??to e prcek bude mit:slight_smile:
ja lenošim nejak se mi nic nechce dělat :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
no já mám rozmalovanejch milion věcí tak musim počkat až mi něco uschne a budu moci pokračovat, no a aspon něco spapkám :grinning:
2. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
No tak my bývame pri tom gymnáziu Dr. Randy, ako je ten Lidl... výhodou je, že to je blízko centra a priehrady, ale zase sú to 2 miesta kam chodím dookola na prechádzky, tak už ma to trochu nudí....no a malá je fakt úžasná, je to pokladík :sunglasses: strašne sa nám podarila, je dobručká, plače iba minimálne i keď zlostiť sa vie zo dňa na deň viacej...dnes ideme do rodinného centra Magnet na kurz masáží miminiek, tak som zvedavá ako to bude prebiehať... dúfam, že budem masírovať v plienkach, lebo inak si to neviem predstaviť... máme totiž talent sa pocikať keď jej dám dole plienku....

Inak tehulkám odporúčam čo najviac odpočívať a vyprdnúť sa na všetky stresy hlavne v práci (tá bola a bude, nebojte sa, žeby sa vám do konca života podarilo nepracovať :sunglasses: )... ja som bola celé tehotenstvo doma, zo začiatku sme mali problém s krvácaním, navyše som do toho predtým podala výpoveď v práci, lebo som si našla novú a keďže nemalo význam nastupovať tam na pár mesiacov, zostala som doma až do konca....dosť som odpočívala a smiala som sa i keď nebolo načom :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a preto je malá taká pohodárka ...
2. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
akinom:je dobře že jsi byla v těhu doma a myslim si že když človek ma naprd práci je to lepší :slight_smile:
fakt se vam povedla je krásna ja se tesim na toho našeho cvrka jak bude vypadat :slight_smile:
teda dneska je nejaky spaci den bleee je mi divne ale na to cvičo pujdu třeba me to da do kupy :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
akinom tak ti to dobře vyšlo a je fajn že jsi tak byla v pohodě :slight_smile:
no asi to u dopadne stejně,. že se už do práce nevrátím :slight_smile:

jinak v Magnetu je to super..jsou tam moc milý :slight_smile: já bych tam pak chtěla chodit na těhu cvičení :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
semy co ti jeste mužu doporučit je tehu cvičo i v nemocnici na rehabilitaci a pak u jorgovy jak ma gyndu tak tam se da hopsat na mičich a nebo je fakt super to plavani u bazenu!!!
akinom a to plati i pro tebe to plavani a pro malou tedy spiše!!!je tam pro male mimča vaničkovani a pak jak jsou větší tak i plavani hodim ti sem odkaz jestli bys nemela zajem :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
2. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
medi díky :slight_smile: na nemocnici jsem už deska koukala a že v březnu má být ta pravidelné školení co dělají 2x do roka :slight_smile:
a o víkendu jsem říkala manželovi že musíme vytáhniut míč abych už teď na něm trochu cvičila nebo minimálně občas seděla :slight_smile:
to plavání nevím nevím..trošku z toho mám strach...abych z toho nedostala nějaký zánět nebo tak...trošku na to trpím....tak to ještě uvidím :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
no podle stránek vypadají fajn :slight_smile:)) a to plavání je v normálním velkým bazénu?
2. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
jake pravidelna školeni 2x do roka ani nevim co to je??mužes mi to napisat??no s tim cvičenim jeste ted moc neblazni ju??jen ten mic na nem sed atd ale nevyvadej na nem počkej až po tom 12 tt radsi ju?
2. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Medi ja som si istá, že malý bude nádherný... vraj sa chlapci viacej podobajú na maminky, tak aspoň vieš, načo sa tešiť...inak si myslím, že každá tá fáza má niečo do seba, ja osobne som si užívala i "snaženie" sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Semy, mala som to presne ako ty, chcela som z práce buď odísť alebo otehotnieť... mne sa teda podarilo oboje naraz, takže trochu mi je niekedy ľúto, že tú novú prácu som nemala šancu vyskúšať, lebo som sa na ňu moc tešila... ale neľutujem, malo to takto byť a mám tu teraz Káju, ktorú si strašne užívam :grinning:
2. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
aki diky moc :slight_smile: no co mame fotky z 4D tak hodne lidi řika že mi je podobny pry vršek budu ja a spodek tatinek :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
medi tohle školení:
http://www.nemjbc.cz/cs/zajimavosti/akce-nemocnice/tesime-se-na-miminko.html

neboj nebudu to přehánět..myslela jsem hlavně sedět na něm abych si srovnala záa...to já na sebe teď budu dávat pozor :slight_smile:

akinom no tak snad se ti po mateřské podaří najít takovou aby jsi se do ní těšila :slight_smile: v jakém oboru pracuješ?..
2. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
semy...co se týče cvičení tak nějaký protahovací a na posílení zad by to asi chtělo, na to je dobrá ta mojžíška, ono je to i lepší páč potom nebolí záda jak roste bříško
2. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
jooo semy to je dobre na tom jsem byla :slight_smile: takove zajimave povidani na to bežte :slight_smile:
a jinak sedet a pohupovat se na miči určo...a s tim plavanim uvidis co ti třeba řejne dr ale ja byt tebou určo od toho 12 tt bych začala chodit na nejake cvičeni nebo od toho 20 tt ja chodila od toho 20tt a myslim si že to je dobré
2. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
jojo na normální cvičení pak chci určitě chodit a už se na to i moc těším :slight_smile:)) s tím plaváním jak říkáš se pak domluvím s doktrokou a uvidí se :slight_smile:
ali to každopádně chtělo...už tď cítím jak jsem třetí týden doma apolehávám že mě pobolívají....takže dneska ho vytáhneme, manžel nafoukne a bude :slight_smile:

ali jinak míč mám modrý :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
:slight_smile: modrá je dobrá :grinning:
2. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
no ono to cvičeni když nekam pujdes je stejnak takove na protaženi jak piše ali neni to nic náročneho ale ja se třeba po tom citim fakt dobře.. :slight_smile:
a jinak hodne chodit na procházky :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo jóó
2. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
jojo vím, na procházky se taky těším .-)
2. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
no ony ty cviky jsou nenáročné a jednoduché, ale pokud se cvičí často tak to má efekt protože se posílí ty svaly které se sice moc nepoužívají ale pokud jsou ochablé tak pak bolí ty záda :unamused: a jelikož těhotenství je pro ženu velký změna a hlavně obrovská zátěž hlavně na záda, tak určitě začít co nejdřív :wink:
2. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Semy ja by som práve teraz to hospanie na balóne radšej vynechala... to natriasanie nie je podľa mňa moc vhodné, rovnako ako aerobic, squash a podobne...do toho 12 tt to v pohode vydržíš i bez cvičenia, bruško ako prvorodičke ti začne poriadne rásť až v tom 5 mesiaci takže to ešte bude času na spevnenie chrbáta dosť....ak teda nie si profík v tom cvičení...
2. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
aki já nemyslela že na něm budu skákat, to určitě nééé..jen na něm sedět aby se záda narovnala a max pohupovat sem tam, to nemůže ublížit...ale skákat ne :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.