• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky tak to je venku zase počásko co?? ali jdu mrknout na ty kravatky :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
ali ty jsou nadherne :slight_smile: jsi prostě šikulka .-)
3. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
tak já ven ještě nevylezla tak zatim dobrý, ted piju čajík
3. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
a jinak děkuju za pochvalu
3. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
ja akurád snidam :slight_smile: a čajik si take uvařim
3. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
no já si šla taky udělat musli
3. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
ja mam jogurtik...a jak ho zbastim tak asi pujdu zatopit
ja mela zase hroznou noc a ted bych spala :frowning2:
3. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
tak si běž lehnout
3. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
to bych zase prochodila dalši noc a malej by to mel totalne přehozene :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
no jak chceš no, jenže pokud přetáhneš tu únavu tak neusněš ani večer
3. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
ja ted unavena nejsem jen že to mam přehozene :slight_smile: ted jsem spiše tak že kdybch si šla lehnout tak se už nezvednu a budu jak praštěna :frowning2:
3. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Medi tak odpočívaj keď si telo pýta... neboj, na konci to bude ešte horšie :sunglasses: 5 - 6 za noc na záchod, a o spánku sa nedá ani hovoriť... kým sa pretočíš z jednej strany na druhý, zobudíš nielen seba :grinning:
A čo sa týka mimi tak oni zo začiatku vôbec nerozlišujú deň a noc... pokiaľ ho nebude niečo trápiť prespí ti aj 20 hodín denne, takže teraz mysli hlavne na seba, miminko tým rozhodne nerozhodíš :grinning:

Ja som chodila spávať niekedy až o 2 v noci, zato cez deň som si zdriemla niekoľkokrát....je to skutočne jediná etapa v živote, keď môžeš spať kedy sa ti chce, tak to využi... potom to už pôjde ťažko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
akinom:ahoj asi maš pravdu ale ja se už ted budim v noci tak jak pišeš to je hruza a jak se převaluji tak se mi malej asi tlači na močak tak me boli i břicho jak na nej lehnu a musim hned na wc :slight_smile: ted sem žehlila a pujdu si sednout přijde mi sousedka na kafe tak si odpočinu a pak nevim asi budu lenošit odpol jdu na plavani tak se tam zase proberu :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Dobré ranko no není to krásné přát v 11 hodin dobré ráno :grinning:
jsem nemohla večer spát a ráno se vzbudila když manžel odcházel, tak jsem chvíli koukala na telku a zase usnula a vylezla až teď.... :slight_smile:
medi já mám zas problém s tím večerním usínáním....na wc naštěstí ještě tolik nelítám tak třeba dneska jsem byla v noci jednou.....ale večer ležím třeba 2 hodiny..a když už to nevydržím tak si čtu....
3. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Semy neboj, ono to lietanie na záchod príde, tomu sa žiadna tehulka nevyhne :grinning: Ja som mala dni, keď som chodila i každých 15 minút :stuck_out_tongue_closed_eyes: A skutočne odporúčam spať koľko sa vám žiada a kedy sa žiada, verte že príde čas, keď už nebudete môcť....ono to telo vie prečo si pýta spánok, pomôže to nielen vám, ale hlavne miminku, lebo pre neho nie je nič lepšie, ako odpočinutá a spokojná maminka....
3. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj aki....no mě je to jasný že to přijde.....a jinak já si normálně přes den lehnu a spím..akorát včera mě po 20 minutách vzbudil pošťák :angry:
3. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ali, nádhera, ty kravaty jsou super, budu muset na ty trhy vzít i Honzu..
Semy, jj, čůrání přijde, já jednu dobu chodila tak 10krát za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsem pak dobré ráno přála až odpoledne :grinning: A jak s tou prací? Už si se rozhodla? Já bych na tvém místě zůstala doma.. když si vzpomenu na práci, co jsem dělala před tím, která mě hrozně štvala a už jsem se nemohla dočkat až vypadnu, denně jsem dojížděla do Lbc atd., tak bych neváhala ani minutu.. Teď je to něco jinýho, teď mam práci, která mě baví a hodně věcí udělám z domova, tak jsme ráda, že pracuju, ale v tvém případě bych měla jasno..
Jdu si udělat oběd, pak se zas ukážu..
3. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj ardi....

ano už jsem se rozhodla že na práci kašlu :slight_smile:))) takže už zůstanu doma....už jen kvůli těm chřipkám co řádí...no a všechno ostatní :slight_smile:
akorát nevím kdy jim to mám říct..jestli už teď po krvi nebo až po utz...ale to nřeknu už teď....

jinak ali ty kravaty jsou opravdu nádherný :slight_smile:))
3. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj semy sem rada že jsi se tak rozhodla budeš mit klidek :slight_smile:
a kdy jdes na 'UZ???
3. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
No já bych se dohodla s dr. Mně říkali, že PN dávají hned po potvrzení, takže asi po krvi..
Já uvidim, jak to bude se sněhem, když bude rozumně, tak chci aspoň do konce toho ledna vydržet, ale kdyby to vypadalo na silnicích fakt blbě, tak se na to vykašlu dřív.. Včera mě v práci tak vytočili, že jsem měla chuť to zabalit hned :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
ardi ahojik no jestli ě vytačí tak to take neni dobre :frowning2: je lepši byt v klidku!!!!sice to řika ta prava ale co :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
na utz se budu objednávat zítra až zavolám na výsledek tý krve....
no jsem si říkala že se domluvím ve středu až půjdu na kontrolu s doktorme praktickým aby mě to ještě prodloužil že se s doktrokou domluvím až půjdu na ten ultrazvuk....a kdyby nechtěl tak se s doktrokou domluvím hned...ale myslím si že to doktor v pohodě prodlouží......
3. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
ale dr na gyndě se mě ptala už v pondělí jestli chci napsat pn..takže to bude určitě v pohodě :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak to je dobry semy hlavne že jsou vstřicny :slight_smile: ja mam kamošku ktera delala na jip interní ožralove atd fetaci a nechali ji chodit do práce do 6 měsice :frowning2:
3. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak to je dobře semy, budeš mít konečně klídek :slight_smile:
Medi, kdyby mě vytáčeli pořád, tak na to kašlu, ale to bylo jen jednou :slight_smile: Jinak se mě dr. ptá od začátku na každé kontrole, jestli nechci PN a diví se, že ne.. asi je zvyklá, že všichni hned chtějí být doma..
3. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
ardi no jo ono vetsina ženskejch třeba nema pohodovou práci ale dej si na to fakt bacha a kdyb neco zustan doma :slight_smile:
jinak ja si ted udelala baštu tak se tu dlabim malej mel už hlad :slight_smile: kopal jak o život :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
kuk holky, tak jsem v práci, no dneska zase frmol fakt, no a prodalo se mi polovina věcí z té první várky tak jsem dostala korunky a ještě dostanu a taky 5 objednávek na další kousky :wink:
3. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Ali, tak to je super, že se prodává :slight_smile: Aby ne, když je to tak pěkné :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
jj no docečla si začínám myslet že by se ty trhy fakt mohly povést :wink:

jinak ani dnes ms nedorazila, sice na to nemám ani trochu myšlenky ale furt se toulá :grinning:
3. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Tak jen ať zůstane zatoulaná :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.