• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no začínám nad tím skoro fakt uvažovat :grinning: :grinning: anebo mám anovulák no, to je taky možnost
3. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
To ne, to je špatná možnosti :slight_smile: A kdy se chystáš na tu gyndu?
3. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
asi ve čtvrtek, nebo teda spíš určitě, zejtra nemůžu to mám ranní a stejně bych na gyndu musela kvůli krvi na to vyšetření takže to aspon spojim
3. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Tak budu držet pěsti.. Já jdu ve čtvrtek k zubaři, bleee
3. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
no uvidíme, aspon si ověřím jestli mě klamou vlastní instinkty :wink: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak vás jdu také pozdravit :wink:
Hodila jsem do alba fotečku miminka-Kubíčka kamarádky,který se narodil 29.10.09,holky je tak úžasnej :slight_smile:
Ali,tak to budu na čtvrtek držet taky pěstičky,aby ses dozvěděla příjemnou zprávičku :wink:
Ardi,fuuuj zubař,mě tedy nikdy nevadil,ale poslední dobou chodím k jednomu a nejsem nmoc spokojená.
Tak se i ty drž.
A co semy a medi,kdepak jste???
3. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
já jsem tu...:slight_smile: mám už doma manžela..dávali jsme si kafíčko a tak :slight_smile:
ali tak taky držím pěsti :slight_smile:

sluni a ke komu to chodíš..my jsme všichni začali vloni chodit k dr. Aadamovi..a je to ten nejúžasnější zubař jakýho jsem poznala....chodím k němu já, manžel a už i naši...a všichni jsme s ním moc spokojený :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Sluni, to já mam skvělou zubařku, ale to nic nemění na tom, že nemam ráda, když mi něco vrtá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já se celej den chystám, že si lehnu a ještě jsem se k tomu nějak nedostala, tak jdu teď.. Přišla mi ta něžná náruč rodičů, tak jdu číst..
3. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
ardi...jsem zvědavá jestli se ti to bude líbit, mě to přijde jako moc pěkná knížka :wink:
jojo pěstičky držte, já jsem na to taky zvědavá jak dopadnu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky ja sem tu ted sem přijela byla sem na plavani a pak jsem volala manželovi a ten mi oznamil že mi odvezl mamku do nemocnice že krváci a zvraci...
mela to cely den a blbka mi nic neřekla :frowning2: už tam mohla byt ráno nebo dopoledne :frowning2: krváci z konečniku bojim se aby to nebylo neco špatneho zatim ji poslali domu mam tam volat na vysldeky krve ale mam hrozny strach aby mi třeba neumřela :frowning2: jsem zoufala a kdyby mi to řekla mohlauž mit po vyšetřenich pry me nechtela strresovat ale takhle jsem bystresla jeste vice a boli me pekne břicho a bulim tady :frowning2:
3. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
medi....ježiš to mě mrzí, neboj a nemysli hned na nejhorší, kdyby to bylo hodně blbý tak si jí v nemocnici nechají
3. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
ali nenechaji mam tam znamy a ten ji pustil asi jen kvuli ,me :frowning2: ja bych ´ji tam nechala kdyby se ted neco stalo tak ji stejnak neppomuzu :frowning2:
mam strach a ona se take nervuje a kdyby nebyla pitoma tak tam zustala a mohla mit zitra po vyšetřeni ale takto jestli je budou delat ambulantne tak budou třeba až přisti tyden :frowning2:
3. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
aha chjo, to mě mrzí, ale určitě to bude dobrý, nic vážnýho, ono občas to vypadá strašně ale je to třeba jen maličkost, máma třeba měla takový problémy když měla žaludeční vředy
bude to dobrý, neboj :dizzy_face: :wink:
3. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
ali doufam v to a věřim že to nebude nic hrozneho a modlim se za to děkuju za podporu :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
určitě to bude dobrý, prostě musí a všechno ostatní si zakaž myslet ju? :wink:
3. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
mědi to mě moc mrzí, ale neboj, jak říká ali určitě to bude v pořádku....
musíš myslet i na mimčo a snažit se být trošku v klidu ale věřím že je to teď těžké......ale taky si mylsím že kdyb to bylo tak hodně vážné tak si jí tam nechají ať tě znají nebo ne.....
bude to dobré neboj..myslím na tebe :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky děkuju vam jste zlaty no snad to bude dobre a nebude to nic vážneho modlim se :slight_smile: zitra jde rano na kontrolu tak se uvidi co nam řeknou
3. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Medi, co to čtu? To mě moc mrzí.. ale myslím, že tohle můžou být příznaky spousty věcí a určitě bych nemyslela hned na to nejhorší, určitě bude v pořádku.. Moje kamarádka měla nedávno stejné problémy, hodně se bála, nevím přesně co to nakonec bylo, ale nic hrozného, měla snad něco ve střevě, šla na jeden malý zákrok a za 2 týdny už byla uplně v pořádku.. Neboj a zbytečně se nestresuj..
3. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky diky tak jsme nakonec mamku odvezli do nemocnice byla za se na wc a šlo te krve vice a sraženiny tak na pozorovani a zitra na vyšetřeni jsem radši že tam je alespom je hlidana!!!ale strach je snad to bude jen neco maleho nezavažneho :slight_smile: a oujde brzy domu
3. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Medi,teď čtu o tvojí mamince,neboj se,všechno bude v pořádku,doktoři určitě ví co a jak.Je dobře,že jste jí radši do té nemocnice odvezli.Ty se hlavně tolik nestresuj a mysli na to,že vše bude o.k.Tvůj malej potřebuje klídek a ty taky.Držím palečky,aby to nebylo nic hroznýho a určitě nebude.
Semy,k Adamovi?a kde sídlí?to je ten v 28.říjnu?Já chodím k Polákovi do Podhorský,ale je to hustý.... :zipper_mouth:
3. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ze mě je dnes ranni ptáče sice sem spala ale už nemužu dala sem pect buchtu a pojedu pak za mamkou :slight_smile: snad to bude ok :slight_smile: diky všem za podporu
4. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj medi, tak aspon že je mamka v nemocnici jak píšeš bude aspon pod kontrolou :wink:
4. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky..medi tak snad bude maka v pořádku :slight_smile:
sluni ano je to v 28.říjnu...trhnul se od tý druhý doktorky, alenveím jestli ještě bere..ale opravdu je úžasný

jinak holky jsem dneska tááák naštvaná :frowning2:(((
jsem byla jak na trní kvůli těm výsledkům z krve, jestli se to potvrdí, jestli nebude hcg nízké.....ráno jsem nespala od půl šestý a měla jsem strach co bude..no a v devět tam volám a sestřička mě říká jo máte to v pořádku..a já říkám co v pořádku, jako že se to potvrdilo nebo jak..a ona no ale ona vám sestřička (druhá) nebrala na hcg, ona vám dělala první těhotenské odběry !! no já myslela že mě klepne...tak se hned omlouvala že neví proč mě nevzala hlavně hcg a že mám teda přijít zítra ráno a že mě pak výsledek vytelefonuje :frowning2:((
no chápete to....tak jsem byla ještě nervoznější.....a ani jsem neměla doma test, od nděle jsem si nedělala, tak jsem si pro jistotu teď skočila do lékárny a hned jsem si udělala a naštěstí je čárka pořád krásně silná, tak doufám že je všecko v pořádku.....ale na tu sestru jsem fakt naštvaná :frowning2:
navíc jdu za chvíli k obvoďákovi a vůbec nevím jak se s ním mám domluvit když ještě nevím kdy půjdu k doktorce na gyndu..no snad to nějak pochopí a neschopenku mě prodlouží....
4. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko prajem aj u vás sneží ? :grinning: :grinning: :grinning:
Medi maminky mi je ľúto, ale nemysli na nič zlé a už vôbec na to najhoršie... poznám 2 ľudí, ktorí mali niečo podobné a obaja žijú a sú v poriadku... i moja mamina to mala, viem, že to je strašný strach ale treba myslieť pozitívne, to je základ... pokiaľ bude mamina z teba cítiť pozitvíne naladenie i jej bude ľahšie, než aby videla utrápenú tehotnú dcéru... tak bude mať strach o vás oboch a nebude myslieť na seba a i uzdravovanie sa spomalí....Ona je teraz skutočne pod kontrolou, urobia zopár testov, nasadia medikamenty a keby bolo treba tak lekári zasiahnu...
4. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj akinom :slight_smile:
sněí sněží....to je zvláštní co na druhé straně města :grinning:

no já jdu za necelu hodinu k tomu doktorovi na kontrolu tak asi přijdu jak sněhulák :grinning:
a volala jsem teď ještě na gyndu kvůli tý neschopence radši a sestřička hned říkala ať to domluvím s doktorem aby to převedl k nim..tak bude aspoň tohle vyřešené :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky
Semy, teda to je smůla, ale když je to na testu, tak to bude ok.. A aspoň už máš za sebou první odběry :slight_smile:
U nás na Smržovce taky sněží :slight_smile: Konečně přijeli tesaři dělat nám na zahradě dřevník, tak to jsem zvědavá, co v tomhle postaví..
Dneska mam uplně volný den, nikam nemusim, žádnou práci nemam, jůů :slight_smile: Asi budu jen zalezlá v pelechu a číst si a odpočívat.. Napřed si teda zatopim, ať je tu příjemně teplíčko.. No ale zítra ráno na krev, pak ten zubař, pak se hádat do Generali a k tomu docela kupa práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím návrat z těhu poradny. Vše je tak, jak má být. A Filip bude mít brášku, to se nedalo nevidět :grinning: Juchů, já jsem to stejně tušila. Tak holčička asi za 5 let :grinning:
4. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Janí, moc gratuluju k chlapečkovi :slight_smile: Chtěla si kluka jo? :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ardi: moc díky, mně bylo jasné, že to bude kluk, ale přiznám se, že holka by byla ideální páreček. Na druhou stranu zase vím, jak na něj, nebudu muset nic nového kupovat atp.
Neptala jsi se na těhu focení v ateliéru? Já mám skvělé zkušenosti s Lacerem tady v Jablonci. Fotili jsme se tam všichni když byl Filipovi rok a fotky super. Fotí taková mladá slečna, která se nám neskutečně věnovala, chrlila jeden nápad za druhým. Nafotila asi 100 fotek a potom si na počítači vybereš, kolik si jich chceš nechat udělat jestli 12 nebo 24 nebo tak nějak a další Ti přidá na CD. Když tak mi pošli email a já Ti pošlu pár ateliérových fotek.
4. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jani, tak holčička bude do třetice, no :slight_smile: Jj, na to focení se ptala já, mail posílám do IP, díky moc
4. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.