• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojik holky tak sem cely den byla u mamky je ji lepe davaji ji leky na zastaveni krváceni a čeka až bude moci na to dakši vyšetřeni no zatim byla na UZ a tam nic neni :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
No vidíš medi, prvá pozitívna správička a budú i ďalšie a nakoniec sa mamina úplne uzdraví...
Ja som dnes bola na prechádzke s malou okolo priehrady, no natieklo mi do čižiem, skoro som sa prizabila ako sa mi šmýkalo a ten kočiar ma ťahal, takže som sa rozhodla, že kašlem na módu a vyťahujem turistickú výbavu - pohorky a návleky :sunglasses: No ale Kája je maximálne spokojná, 2 hodiny na vzduchu ju asi totálne uťahali, pretože mi až doteraz spí v kočíku a to sme už hodinu doma :grinning:
4. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
ahoj aki jj snad to je na dobre ceste :slight_smile: jeste co ukaže to vysetreni v pátek to je nejdulezitejsi :slight_smile:
mala jje tedy mooc hodna co?
4. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak budeme držať palce na piatok :wink:
Hodná je, len sa desím aká bude noc, keď mi takto celé popoludnie prespí :wink: Ale o chvíľu príde manžel a ten ju zobudí, on jej rád robí zle :wink: myslím v dobrom zmysle slova, on sa s ňou hrá a vždy jej niečo vyvedie....
4. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
dekuju mockrát :slight_smile:
no jo chlapy jsou takove zlobivky na ty detska ale :grinning: zase s nima delaji neco jineho nez my zensky
4. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky ja mam fakt smulu ted mi psala švagrova že holka ma šestou dětskou nemoc :frowning2: no a byli tu asi zrovna jak ji mela v sobe a ted se ji projevila :frowning2: soufam že sem ji nechytla take a neposkodi naseho maleho v brisku :frowning2:
u dospelych se pry projevuje rymou a tu je mela ale jestli sem ji nemela treba z toho pocasi nevim a mam ucany nos ale spise po noci mame tu docela teplo tak to nemusi byt jako nachalzeni ze??muže ta ryma a ucpany nos byt z vedra v pokoji?
4. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
medi....přechody z tepla do zimy je nejčastější důvod proč se člověk nachladí, takže hlavně klid ju? :wink:
4. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Ahoooj holky,no teda,tady nikdo.Kde jste kdo?Že by všechny ještě spaly? :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky sluni :slight_smile:

já to jsem jen trošku..jsem se konečně dokopala a žehlila jsem povlečení a povlíkla postele....:slight_smile:

a ráno jsem byla na t krvi tak ýsledek bude ráno...nějak se mě ztratili žíly a krev, musela mě dvakrát napíchnout, z první nic neteklo..tak mám bolavý obě ruce...
5. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky, já už jsem tady taky
5. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
ahojky ali :slight_smile: tak jak jsi dopadla u doktora?
5. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
no tak v podstatě nijak, mám narostlou sliznici, takže bud to dostanu anebo ne
5. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky tak jak se mate?ja sem ted dorazila dom mamka jde zitra na to vys
5. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj, jsem zpátky od zubaře, naštěstí vše ok, jen mi trochu čistila zubní kámen..
Medi, syn jedné těhule z koníka měl taky 6tou nemoc a tak se bála, ale dr. jí uklidnila, že miminku nic nehrozí.. Ale určitě si to nechytla, rýmu má v tomhle počasí snad každej..
Semy, tak snad už teď budou ty správné výsledky :slight_smile:
Ali a krev ti nebrali? Moc bych ti přála, abys to už nedostala, držim moc všechno co mam :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
ardi...ee nebrala, teda ne na hcg, udělal mi jen tu sedimentaci kterou potřebuju na to vyšetření průchodnosti a pak uvidíme
no a pak sestřičky mi říkali at si zkusím ještě udělat test třeba za dva dny jestli to nedostanu
5. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Semy,tak držím hrozně moc palečky,ať to máš zítra konečně potvrzené :wink: Já mám taky s napícháváním žil taky docela problém :wink: ale naštěstí mi to nijak nevadí.
ardi,no tak to je dobře,že ti ani nevrtala,to se máš.
ali,teda být v tvé kůži,tak ten test už udělám,nevydržela bych....Ty nás pěkně napínáš co? :wink: .Moc přeji,ať jsi těhu.
5. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
ardi opravdu????takže memui male,u take nic nehrozi???asi maš pravdu rymu ted ma každy a ja sem jeste unavena a nevyspala tak se to asi zase nakupilo a nervy do toho tak jsem jak prastena
5. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
ali teda už otestuj, já jsem taky napnutá :wink:

jinak holky my jedeme za chvíli k nšim a už jim to oznámíme :slight_smile: tak jsem zvědavá jaks e budou tvářit :grinning:
5. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
a už jsem si sem dala žejsem těhu tak je to krásný to vidět takhle napsané :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
semy tak to se musite tesit co??vypada tech 6tt krásne :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
holky ta moje švagrova to snad jeste svede na nas že mala tu šestou nemoc chytla nekde u nas že oni nikde nebyli než k nam jeli apod :slight_smile: a jeste se ptala jestli to nemela holka od moji segry a ta tu vubec mnebyla :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
medi,vykasli se na svagrovou a nenervuj se,nestojí to za to :wink:
semy,těch 6tt vypadá krásně :slight_smile: :wink:
5. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
sluni ja vim ale človeka to zamrzi vis?
5. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
ahojky, tak já jsem v práci od čtyř, jsem teda nějaká mrtvá uplně :frowning2:
medi...teda švagrová pěkně perlí teda, a jak říká sluni, vybodni se na ní, ale já mám s tímhle taky problém když mě někdo z něčeho obvinuje a je to nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

semy a těch 6tt je fakt parádních :wink: :wink:
5. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
medi já ti rozumim,není to od ní moc hezké,ale zkus být nad věcí :wink:

ali,to se nediv,že jsi unavená,to jsou totiž počáteční těhu-příznaky,jo jo ,s tím nic nenaděláš :wink:
5. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
jj holky ja vim :slight_smile: musim se to naučit hazet nektere veci za hlavu :slight_smile:
prosim vam držte zitra pesti moji mamce dopoledne jde na to vyšetřeni at se tam neneajde nic važneho a at ji pusti dom a at se nam uzdravi dekuju vam :slight_smile: doufam že i ten nas prcek bude v pořádku když ho trápim stresama :frowning2:
5. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
ja sem dnes doma sama :frowning2: manžel je v práci dnes dele delaji inventuru :frowning2:
5. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
sluni...no já myslím že to je tím agolutinem :grinning:
medi tak si pust nějaký pěkný film a relaxuj ju?
5. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
jj budu neboj :slight_smile: za chvilu bude ordinace tak mam zabavu
5. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
tak sem si došla koupit ten nablblej test :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.