• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobrý večer :slight_smile: Já dneska nějak nestíhám, pozítří se vrací Honzy rodiče z lázní, tak jsem uklízela, žehlila a tak, aby se neřeklo, že nic nedělám :slight_smile: A dělala jsem knedlo, vepřo, špenáto, tak se Honza oblizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teď mam ještě plno energie, že bych něco dělala, ale nějak už není co.. Vždycky jsem tak do čtyř mrtvá, nic se mi nechce, jen válet a pak se najednou proberu a do noci bych mohla makat.. nějak se mi to nedaří otočit na normální režim :unamused:
Medi, držím palce, ať je to s mamkou ok, určitě bude..
Semy, krásných 6tt :slight_smile: Uvidíš, jak to bude rychle naskakovat, mně to přijde jak včera, když jsem měla 6tt..
5. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
ardi diky snad to vše bude ok a malej se narodi take zdravy a av pořádku
5. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ali, tak zítra?
Medi, jasně, že jo :slight_smile:
Mně se dneska ten prcek v břiše pěkně mele :grinning:
5. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
hezký večer :slight_smile:

tak už to babička a dědeček vědí :slight_smile:)) mámě vyhrkli slzy a táta na to musel chvíli koukat než mu to došlo :grinning: :dizzy_face:
a oba měli stejnou rakci "A to jako fakt???" :grinning:
tak paráda..hned to zapili :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
ali tak držím pěsti aby ten nablblej test byl dvoučárkový :wink:
5. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Krásné dobré ranko :slight_smile:))

holky tak to máme potvrzené z krve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsme objednaný na 23.11. na knížku a utz, a jelikož to už budu v 8tt tak by už mělo být vidět srdíčko..já se tak těším :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
dobré ránko holky, tak u mě se žádné zázraky nekonají, teplota 37,2 a na testu krásná jedna čárka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
ahojky ali..tak to mě mrzí že je jen jedna..potvora jedna osamocená...tak hlavně abys to už teda dostala at máš teda to vyšetření už za sebou viď
6. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
njn doufám že se to nebude natahovat donekonečna
6. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
no snad ne....
6. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj
Ali, zase si asi koupila blbej test :unamused: Škoda.. ale jednou to prostě přijít musí :slight_smile:
Semy, moc gratuluju k potvrzení těhu a držím pěsti, ať miminko pěkně roste..
Já byla ráno na endokrinologii, tak ok, jen se teda ty hodnoty trochu hnuly, tak mi trochu zvýšila dávku..
No a v práci nějak padají akce, co měli být, tešila jsem se, jak toho do konce roku bude hodně a nakonec skoro nic.. Tak se budu asi nudit :unamused: Ale je malá pravděpodobnost, že Honza pojede přespříští týden autem na 4 dny do Paříže, tak kdyby to klaplo, tak si udělám výlet :slight_smile: Ale jemu se to nehodí, protože mu mát přijet nějaký důležitý klient, tak se obávám, že z toho nic nebude.. ale jela bych hned :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojik holky tak semy gratulace k potvrzeni :slight_smile: a k radosti rodicu :slight_smile:
ali mrzi me to ale neboj tAKE to dopadne :slight_smile:
jinak mam mamku už dima je po tom vyšetřeni a holky je tam nejaky zanet jen!!!ani ji nedali zadne leky jen dietu a setřit se tak sem moc ráda !!!!!!
diky za podporu a hlavne za drženi pesti
jen doufam že i ten naš malej bude ok a narodi se zdravej ale veřim v to!!a doufam že sem nechytla tu nemoc od te netere a že malemu neuškodi ardi řikala jsi že by se mu nic stat nemelo vid ???
6. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
ardi a kdyby ses nudila tak mužes přijet a mužem dat kafi nebo vyrazit na prichajdu s psikama :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Medi, tak vidíš, to je paráda, že mamka bude v pořádku :slight_smile: S tou nemocí to prý řekla dr. jedné holčině, myslím, že to bude ok.. Ale určitě to nemáš :slight_smile: Mně už štve ta prasečí chřipka, jak se o to všude mele a lidi plašej, ale já se vystresovat nenechám, nene :grinning:
Na prochajdu nebo kafe se určitě někdy domluvíme.. příští týden toho teda mam dost, ale pak už asi ne :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
ja doufam že to nemam a že i malej je ok :slight_smile: a věřim v to!!!!
jinak jak bys chtela a mela naladu tak se stav :slight_smile:
ta praseči chřipka me take štve ale co jen se musime chránit abude to take v pořádku
6. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
hmmm tak při vyhazování toho testu na něm byl duch :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to prostě nemůžu mít normální co? :grinning:

medi...to je prima že je mamka v pořádku a není to nic vážného, tak hlavně at hodně odpočívá a ty se nenervuj nějakou nemocí, je to v pořádku uvidíš :wink:
6. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
ali :slight_smile: že by????no třeba se duch zmeni v pořádnou tlustici!!!! :_)
diky moc sem ráda že je to ok a malej je take ok a už nebudu plašit těčka :slight_smile:
ty jsi dnes v práci??
6. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
jdu na odpolední až, ted se chystám uvařit čínu a pak si potřebuju ještě rozmalovat polštář co mám na objednávku
6. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Ali, jestli jindy duchy nemíváš, tak že by třeba?? Držim pěsti dál a budu se těšit na další testování :slight_smile: Já měla taky poprvé ducha po dost dlouhé době a vůbec jsem tomu nevěřia, za dva dny slabounkou čárku a pořád jsem nevěřila.. Teď jak mi roste to břicho, tak už trochu věřim :grinning:
6. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
já měla ducha jen po pregnylu, teda to byla spíš slabá čárka :wink: nebudu si dělat plané naděje, však ono to nějak dopadne :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak si počkáme, jak to dopadne :slight_smile:
Medi, dobrej přístup, hlavně klííííd :grinning:
6. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Dneska mě Jedlovská objednala na pondělí 4.ledna.. tak jsem se jen tak mimochodem zeptala, jestli mi někde prvního ledna vezmou krev, no to samozřejmě ne :grinning: Aspoň že mi to došlo, šla bych tam zbytečně..
6. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak čínu už mám hotovou :slight_smile: no teda dusí se mi to, no a do hedvábí se už pouštět nebudu
6. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Mňam, čína :slight_smile: Já mam knedlo, vepřo, špenáto od včera, ale cpu se cornettem :grinning:
6. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
ted do ní ještě loupu arašídy .-) teda ty seš labužník koukám :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jj, arašídů tam musí bejt hodně :slight_smile: Čínu v restauraci moc nemusim, ale tu domácí joo :slight_smile: Možná udělám zítra..
6. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
No asi si půjdu lehnout, dneska jsem vstávala brzo..
6. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
ali třeba to bude dobrá zpráva a bude silit :slight_smile:
ardi jj musim se trochu uklidnit ja jdu k jedlovsky na krev v pondeli a domluvim se na kontrolu na utery pže jdu v utery na gyndu taK Se tešim že snad maleho zase uvidim a rovnou bych to spojila to bude mit už vysledky krve tak bych to vzala najednou...ale neuvedomila sem si že budu muset v pondeli dvakrát do jbc :frowning2: hned ráno na krev a pak odpol na cvičeni a v utery na gyndu a ak jedlovsky a pak tam čekat do čtyr na plavani ale asi zajdu do mesta a neco okouknu dlouho jsem tam nebyla :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak já už sem na pracovišti, těším se na víkend tak doufám že to uteče dneska
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Medi, tak když mi do toho nic nevzleze, třeba bysme se mohly v úterý v Jbc potkat a zajít na kafe.. Budu předtím v Liberci, tak před Jablonec pojedu..
6. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.