• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ali o víkendu máš volno?
Já mam dneska jet na velkou Student Agency akci do Lb, ale nevim, jestli se mi chce :frowning2:
6. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
jojo mám volno, no ale asi budu celj víkend tvořit hedvábí :grinning:
6. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Jen tvoř a prodávej :slight_smile: Hele, máte knížku Hovory s porodní bábou? Někdo mi to doporučoval, tak bych jí chtěla..
6. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Holky, když budete chtít, mrkněte do volné diskuze na téma žádám o finanční pomoc, já jsem jí něco málo poslala..
6. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
ardi...já už na to taky koukala a poslal jsem :wink:
hovory nemáme ale zkusim juknout jestli se to dá objednat
6. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
tak objednáno :wink:
6. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
ali tak snad práce bude a vikend mas volno?
6. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
je mrtvo, lidi maj před vejplatou tak je tady mrtvo, ale docela to utíka, ted sem si byla koupit něco k véče a pár věcí co maj ve výprodeji :grinning:
jojo víkend volný
6. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
jee a co sis hezkeho koupila??
6. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
ale jen samou drogerii co maj zlevněný
6. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
kuk :slight_smile:
tak je mě trošku blivno :grinning: jsem teď byla zamést a vytřít jednu místnost a jak jsme se ohýbala tak mě to nějak neudělalo dobře :grinning:
6. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
semy...no vidiš to :wink: :wink:
já zas chodim furt čůrat jestli se teda jako ms dostaví nebo ne :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
ali tak to jo hele tak to tak nesleduj a ms se nedostavi :slight_smile:
semy takse tolik neohybej a nepredri se :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
no a to jako nemám chodit čůrat kdzž potřebuju?? to nevim jestli je dobrá rada :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
medi to se nepředru, jinak jem celý den polehávala, tak jsem si myslela že se aspoň trošku rozhýbu.....
6. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Jé Ali, ty jsi hodná :slight_smile: A to jsi jako objednala pro mě a budu jí mít někde bokem nebo normálně, že jí tam budete mít? Jde mi o to, kdy si mám přijít, aby mi jí někdo nevyfouknul :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
až přijde tak ti napíšu, zažádám si o slevu a dám ti jí stranou ju?
6. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
ali nemyslela sem to že bys nemela vubec chodit čurat :slight_smile:
semy tak to je dobre
6. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
no tak vidíš, já se nepozoruju ale prostě furt mám pocit že mám plnej močák tak prostě na ten záchod furt lítám
6. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
no to je treba i tehu priznak :wink:
6. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Přidala jsem do alba dnešní pupek.. zdá se mi to nebo je nějakej velikej?? :grinning:
6. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
ardi krásnej pupicek :slight_smile: je vetsi nez minule to je pravda :slight_smile: ale fotka muže zkreslovat zalezi jak ty se citis :wink:
6. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
pěkný bříško ardi :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
No ve skutečnosti se mi zdá menší, uplně jsem na tu fotku čuměla :grinning: Já se jdu oblíct, jdeme na promítání fotek kamarádů z cesty po Asii.. Tak pa a hezký víkend, kdyby jsme se tu neviděli..
6. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
tak si to hezky užijte papa
6. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
ardi máš krásný pupík :slight_smile:))
užijte si to :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky,
tak medi vidíš, s mamkou to dopadlo dobre...netreba hneď plašiť, lepšie je byť v tehu taká splachovacia a niektoré veci hádzať za hlavu... ako napr. so švagrovou, to úplne ignoruj :sunglasses:

Semy, gratulujem k potvrdeniu, jej 6 tt to už si ani pomaly nepametám aké to bolo... vlastne áno, bola som totálne unavená a každý deň zaspávala už počas televíznych novín... :confused: takže buď rada, že sa ti tá únava vyhla...

Včera som bola na návšteve u kamarátky v liberci, tá cesta s kočíkom MHD je fakt záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vlastne som tou návštevou zabila celý deň :grinning:

Ja idem s malinkou na budúci týždeň na kontrolu k ortopédovi, tak mi držte palce nech máme kyčle v poriadku a nemusíme už baliť na široko.... prvý utz bol v poriadku, ale preventívne dávame 2 plienky navyše, tak sa mi chúďa poriadne nezmestí do vecí a keď jej dám väčšiu veľkosť tak jej to padá z ramienok :cry: vyzerá ako hastroš ....

Prasaciu chrípku ani iné si nepripúšťam, neovplyvním to takže sa radšej tým netrápim... v izolácii žiť nemôžem a tak len dúfam, že nato nenatrafím...Skôr ma trápi, že chcú manžela naočkovať tou vakcínou a neverím, že je poriadne pretestovaná tak mám nervy, že do neho ten sajrajt napustia....
7. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, tak já už od rána maluju na hedvábí, ted jsem si dala něco k jídlu a piju čajík
7. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
aki děkuju :slight_smile: no unava se mě nevyhýbá...ale tím že jsem doma a zatím hodně polehávám tak je to celkem v pohodě a prostě když se mě chce tak spím :slight_smile:

manžel má dneska školení tak přijde asi za hodinu až dom....tak jsem teď myla nádobí a vyčistila jsem klec králíkům....a odpoledne jedeme do liberce koupit lino do kuchyně a udělat nákup....tak jsem ráda že se zas podívám ven mezi lidi :slight_smile: a ještě se stavíme na oběd tak se zas konečně normálně najím...je to srašný bez tý kuchyně a mám trošku výčitky že nejím všechno co bych měla.....no snad už śe to brzo dodělá abych si mohla uvařit....
ali a co dneska maluješ?
7. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Sháním hostesku s krásnýma štíhlíma nohama z Jbc nebo Lbc, nevíte o někom?? :slight_smile:
7. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.