• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj ardi..a na jakou předváděčku to je, že potřebuješ aby měla krásný štíhlý nohy?..
já teda o nikom nevím...:slight_smile:
7. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Dámské holící strojky :slight_smile: Už jsem sehnala..
7. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
no dělám další deštník co mám na objednávku a šály a šátky a no a povlak na polštář, vše na objednávku takže za to pak dostanu rovnou korunky :wink:
7. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
krásné nedělní ránko holky
8. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Ali, koukám, že obchody se daří, to je paráda :slight_smile: A co testík?
8. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
ardi...já druhej test ještě nekoupila, furt čekám na tu mrchu červenou a zatím ještě nedorazila tak uvidíme :wink:
jj obchody zatím jdou tak snad to tak půjde i dál :sunglasses: :sunglasses:
8. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojik holky tak ja byla na sobotu a nedeli v Praze u segry :slight_smile: bylo to docela fajn ted jsme dorazili dom jsem nejaka ztahana tak si jdu uvařit čajik a odpocivat :slight_smile:
ali drzim pesti at mrcha nedorazi :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
ahoj medi...tak to si měla určo pěknej víkend co? já skoro celej víkend maluju :slight_smile: no mám toho už docela dost ale už je tma tak jsem pro dnešek skončila a budu taky odpočívat
8. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja sem dnes ranni ptáče musela sem na krev kvuli štitné žláze ale už jsem doma :slight_smile:
ali ty jsi teda jak včelička pořád jen maluješ a jdou z toho alespon penizky??
9. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
dobré ráno holky,...jj už jsem to psala, už jsem prodala za trojku a během tohodle týdne dostanu 4tis. za objednávky co jsem dělala tedka no a jestli se mi prodali nějaký kravatky tak i za kravatky :sunglasses:
9. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
teda tak to je slušne ne??nebo nevim na kolik te prijde material ale asi to vydela dobře ne?
9. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
no pokud prodám všechno tak bude výdělek pěknej, pokud ne tak materiál by to mělo yaplatit určitě
9. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak jsem konečně vylezla z pelechu :grinning:
jinak včera jsem měla totálně válecí den...ráno při prvním zakousnutí do snídaně jsem letěla na wc a popovídala jsem si s mísou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a nějak mě to zmohlo že jsem si zase lehla a usnula a vzbudila se až ve dvě odpoledne :grinning:
9. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ali tak tó je dobře :slight_smile:
semy ahoj teda ty si po ránu povidáš s mísou jo??snad bude lepe :slight_smile: ale alespon jsise hezky prospala
9. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj,
Ali, tak coo? Něco nového?
Semy, tak už ti to začíná, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc ti přeju, ať to nemáš jak já, mně bylo zle skoro nepřetržitě od 6tt do 13tt, hnus..
Já mam už docela dost práce a vypadá to, že to vydrží do prosince.. tak nevim, kdy si vyberu 10 dní dovolené, co ještě mam..
9. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj ardi....nového nic, stav nezměněn, ještě nic, a test jsem nedělala páč nemám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ty nás teda napínáš :grinning:
Fuj, to je dneska hnusně, aspoň, že nikam nemusim, psy jsme vylítali pořádně včera, tak dneska jim bude snad stačit proběhnout se kolem baráku..
A jeden kulturné tip :slight_smile: Zítra je od 20 hod. v Radnici předpremiéra Zoufalců s účastí režisérky a herců (v LB v Cinestaru od 17hod.), je to film natáčený z Jablonce, hrajou tam i jablonečáci (i naši kamarádi :slight_smile: ) , mohlo by to být dobrý..
9. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky tak nám zase začala vánoční fotosoutěž....mohla bych vás zase poprosit o obodování?.....moooc díky :slight_smile:

mám tam zatím dvě fotky

1. http://fotosoutez.chytrazena.cz/vareni/pernikova-chaloupka-z-jablonce-172.html

2. http://fotosoutez.chytrazena.cz/priroda/zasnezena-krajinka-219.html

může se hodnotit jednou za týden :slight_smile: a v hodnocení je nejlepší 10 bodů :wink: předem moc díky :slight_smile:))
9. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ohodnoceno :slight_smile: Ta chaloupka je parádní :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
ahoj semy tak ohosnoceno take oboje moooc krásne :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
jinak sem byla na cviču a docela dobry :slight_smile:
ardi jeste ti nevolali?
9. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Medi, nevolali :angry: Ve středu po tom utz tak zajdu nebo zavolám..
9. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
dobře a co jinak vše ok??
9. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
děkuju holky za bodíky :slight_smile:))

bylo mě zas celý den divně, pořád takový pocit na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem polehávala....nemám nějak ani sílu ani chuť něco dělat...doufám že to časem přejde....
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Semy, mně dneska taky nebylo moc dobře, třeba byl jen blbej den a bude líp.. No a v nejhorším to přejde koncem prvního trimestru :slight_smile:
Medi, jj, vše dobrý :slight_smile: Sice jsem měla v sobotu nějakej blbej den, že jsem pořád měla pocit, že je něco špatně.. ale už mě to naštěstí přešlo :slight_smile: No a těšim se na středu, snad nám řeknou na 100%, jestli bude Šimonek :slight_smile:
Koukám teď to focení, možná pojedem k jedné fotografce do Prahy, ale tam už to chce se objednat teď a já pořád nevím..
9. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
ardi tak to me byva take divne a nebo jsem nejista ale bude lepe az bude na svete ale zase se budemstrachovat jinak :slight_smile:
semy teda koukam že zacinas valcit s tim tehulkovanim drzim pesti aby nebylo hure !!!
9. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jakpak se mate??Ja sem ted vstala a budu muset uklizet dnes jdu odpol na kontrolu tak držte pesti at dopadne dobře diky moc :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj medi...tak budu držet palce na odpo
mě dneska není moc dobře, no a jsem v práci, zejtra budu asi muset jet na tu gyndu, a do pátku musim namalovat co nejvíc věcí páč budu mít možnost toho dost prodat
takže se opravdu nenudím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj ali ja akurád uklizim a dekuju za drženi pesti :slight_smile:
jakto že ti neni dobře??
a co testik nedelala jsi??
mě boli pekne zada ze včerejšiho cviča sotva tu lezu :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky holky, hodne opozdene gratuluju ardile k dobrým výsledkům triple testů a Semy k těhotenství. Já dnes na kontrole, brali me krev na triple, tak tam budu za tyden volat. Mejte se bajo a opatrujte se.
10. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.