• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj, tak jsem doma ze školení, vstávala jsem v půl 7 a skoro jsem nespala, tak toho mam dost, ale jdeme od 8mi do kina, tak musim vydržet..
Lerak, díky a držím palce na triply, určitě budou ok.. Tyjo, koukám na těch 17tt, to snad není možný, že už tolik? :slight_smile:
Ali, přečetla jsem si na fcb o nevolnosti, tak letim sem, jestli není něco nového a ty jsi tak trpělivá..to bych nevydržela :slight_smile: Mooooc držim pěsti!!
10. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Jo a ještě se vám musim "pochlubit", jak blbnu.. asi těhu demence nebo nevim.. Teda doufám, že to není nic trvalýho :grinning:
Dneska na tom školení jsem zaparkovala u hotelu, pak jsem si všimla, že je tam zákaz, tak mi kolegyně řekla, že je tam podzemní parkoviště, tak já tam jedu, v peněžence ani korunu, protože jsem si zapomněla vybrat, sjedu dolu tou úzkou uličkou k vjezdu, tam cedule hodina 50 Kč apod. a já zpanikařila, že nemam prachy a nedošlo mi, že když se vjíždí, tak si jen vezmu lístek a platim potom, ale myslela jsem, že se tam vůbec nedostanu, tak jsem to celé vycouvala :grinning: i Všichni na mě zírali jak na debila.. jak jsem vyjela, tak mi to došlo, takže jsem udělala kolečko kolem hotelu a na druhý pokus před očima stejných lidí úspěšně vjela.. Pak po školení jdu platit parkovné na recepci, naštěstí brali karty, tak dám kartu, on to zkusí a nic, tak znova a pak se mi omlouvá, ale že to kartu nechce vzít.. tak jsme poprosila hostesku, ať to zaplatí.. až mnohem později jsem si uvědomila, že jsem mu dala jinou (propadlou) kartu, kterou jsem už dávno měla vyhodit.. A ještě jsem v tom parkovišti měla celou dobu otevřený celý přední okýnko, jak jsem si brala ten lístek.. a autě navigaci, pracovní věci za dost peněz.. No debil, fakt mi hrabe, tohle se mi nikdy nestávalo :frowning2:
10. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojik holky tak ja se vrátila ze cviča ardi teda tys mela den :frowning2:
neboj to bude jen tehu demence :slight_smile:
ali nenapinej nas!!!!
10. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
medi...zítra se to dovíme, včera večer jsem si dělala těhu test a byl negativní, ms ale stále nikde a stále mám zvýšenou bazální teplotu, dnes 37,1 takže fakt nevim co z toho bude. ono to nějak dopadne :wink: :grinning:
10. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Holky, neslyšela jste některá o fotografce Ivaně Koutové z LBC? Docela se mi líbí její fotky, ale co jsem se ptala, tak jí nikdo nezná.. Pořád nevím, kam jít.. Ze svatebních fotek Pikouse nejsem zas tak nadšená, možná by ateliérový byly lepší, ale nevim..
10. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
ali tak budu držet pesti at to dopadne dobře :slight_smile:
ardi neznam ji bohužel :frowning2: ja take nevim kam pujdeme chceme zkusit toho co jsme meli na svatbe :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Holky, tak Zoufalce moc doporučuju :slight_smile:
10. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz
Dobré ranko tak jakpak se dnes mate??
ali jak jsi dopadla u dr??
11. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj, brali mi krev, na utz nic vidět ještě není, zvětšila se mi sliznice od minule ale řekla mi že to může bejt i mimoděložní tak se toho docela bojím :frowning2: prej s mojí diagnozou se to nedá vyloučit :frowning2:
11. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Ali to mě mrzi ale neboj určo to bude dobré a prcek se objevi v děloze třeba je jeste brzy :wink:
11. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
jo to říkala taky no, chjo, já prostě nemůžu mít klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
neboj bude to v poho a kdy budou vědit vysledky??
11. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
ali,moc držím pěstičky,ať se ti potvrdí těhu,neboj se,určitě je to v pohodě,jen je to zřejmě hodně malinkatý a proto to není na utz vidět.
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
no a ještě mi řekla že mám projasněnou dělohu, to je jedna z mála srozumitelných věcí co mi řekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpoledne si mám zavolat
11. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
a co to znamena??projasnena děloha??
11. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
no vim já? :sweat_smile: vždyt říkám že říkala strašně moc divnejch věcí, a udělala si i fotku a zjištovala jestli sem to měla i minule a neměla :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
hm??to je zvlastni no uvidiš odpol ale neboj třeba se jeste nechce ukazat :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma z toho 20tt utz, byla to paráda :slight_smile: U mojí dr. se vždycky musim zvednout a blbě na tu obrazovku vidim, protože jí to nejde natočil uplně asi.. tady mi to krásně natočila, tak jsem se poprvé pořádně pokochala.. A Honza se kochal uplně poprvé :slight_smile: No je to kluk, to jsme viděli oba, tak už tomu i Honza věří :slight_smile: Jinak všechno v pořádku, dokonce i placenta už je na přední straně, takže jupííí :grinning: No jen jsem si jelito zapomněla říct o fotku :frowning2:
11. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ali, teda koukám, že tě napínaj dál.. Při mimoděložním by si ale měla bolesti, ne? Držím pěsti, ať je to ok a ať je z toho miminko na správném místě.. V kolik odpoledne?
11. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
uvidím podle lidí v práci a jak se dovolám, po jedný hodině by to tam měli mít
11. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ali taky drzim palce aby to dopadlo dobre. Taky se tesim na ten velky utz ve 20tt. Rikala jsem si, ze kdyz dopadnou testy dobre tak objednam povleceni do postylky :slight_smile: Na kocarek razime asi v prosinci. Dnes jsem koukala na tehu cviceni tady v Liberci, tak se vykopu na bazen na jogu. To bude nuda, oproti jumpingu :slight_smile: Ja chodila do Lokomotivy, ale uz tam pro me neni ani pilates, coz me mrzi, na ten bych sla.
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo a dnes jsem zas mela rodici sen, tentokrat rodila nase kocicka. Mela 12 kotat, 8 jich ale umrelo. 1)je vykastrovana, 2)tolik kotat sphynxove nemivaji. Asi uz taky blaznim :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Lerak :grinning: Mně se zase zdálo, že jsem šla Pražskou a najednou mi nějaký kluk začal kopat do břicha, tak jsem ho chytila, strčila do pytle a najednou z něj byla malá roztomilá opička :grinning:
Medi, tak jsem volala na to cvičení a v pondělí jste prý už čtyři a pět by bylo moc, takže budu chodit v úterý.. Nevíš, jak to je když je svátek? To se asi necvičí, co?
11. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
A jsme objednaný na předvánoční 4D utz :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
To mas taky dobry sny Ardi. Jo, Ty me neco rikej, ze uz 17tt, kdyz kouknu na fotky Tvyho briska, tak kam se na Tebe hrabu!!! Ted jsem byla u nasich, o vikendu, a byla jsem za kamoskou, jedna snazilka a druha 2leta holcicka. Tak ta snazilka prej, ze to na me neni ani videt (mela sem bundu), ji rikam, esi me to na konci 4.mesice jako ma rvat bundu nebo co si predstavuje. No a pak jsme dosly k tej druhej kamosce a ta taky, ze uz mela buben a +6kg. Tak me obe udelaly radost. Pak jeste kdyz jsem jim rekla, o jakych jmenech uvazujem, tak se tloukly do hlavy.
11. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
No já mam trochu nadměrnej buben :grinning: Ale nemam ještě ani kg navíc, roste jen břicho, zbytek se naopak trochu zmenšil, tak aspoň, že tak..
11. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
vcera byla prede mnou u doktorky slecna, stejne tehotna, +15kg, sestra na ni tak pokukovala....... Ale ono to pak ke konci pujde rychle....
11. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ali, tak ještě jsi nevolala? Jsem napnutá..
11. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
maj obsazeno
11. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ardi tak to je skoda s tim cvičenim :frowning2:
ve svátek to nebyva nebo mi jsme alespon nešli takže to asi nebude :slight_smile:
jinak geratuluji k vysledkum a ke klučikovi jste určo radi že??
ali tak co???????
11. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.