• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi tak to se držiš že jsi jeste nepřibrala co ja bych za to dala :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky a to chodite na jogu? Ali taky jsem napnuta, drzim pesti.
Ehm, ja pohlavi vedet nechci, ale porad nakupuju bud neutral, nebo modrou :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
lerak:proč nechceš vedit pohlavi??¨
ja chodim na normal cvičo :slight_smile: a ty jsi z jbc??
11. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky holky....:slight_smile:

ali taky jsem napnjtá, doufám že to dopadne dobře :wink:
11. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahojky Semy.
Ne, jsem z Lbc. Ja nechci vedet pohlavi protoze me to nepripada dulezity. A taky me se.ou okolni dotazy "jeeee, a co to bude, a jaxe bude jmenovat". Tak dycky reknem s manzelem "Reinhardt, Shawn, Drake, Detlef nebo Dezider nebo Kevin" a holka "Gertruda" a je klid :slight_smile:
Ja hledala naky cviceni tady v Liberci, ale je to bida.
11. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
aha ja myslela jsetli bys nechtela chodit do jbc na plavani vis??je to docela dobre :slight_smile:
ahoj semy :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
semy jak je??
11. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tady v Lbc je to plavani taky, nejak budu muset poresit plavky a taky budu pozdeji chodit :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
medi no tak nějak asi nastejno....mám hodně často pocit na zvracení, ale naštěstí je to jen pocit..jen ráno už to vypadalo že poletím na wc..ale ustála jsem to....
no jinak to jde...nic nedělám a hodně čtu :grinning:
zítra se chystám zajet do práce..teda podle toho jak mě bude...moc tu jízdu autem teď nesnáším dobře...ale snad když budu řídit tak se mě neudělá špatně....
11. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
lerak tak to je dobře že začnes ono je ti i potom cvičeni lepe nebo me alespon je :slight_smile:
semy tak snad se to bude jen zlepsovat .-)
11. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
a teď zkouším udělat dušenou mrkev v mikrovlnce, tak jsem zvědavá jak to dopadne, jestli to bude jedlý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska chce přijít manžel dřív z práce aby trošku hnul s tou kuchyní, je to bez ní fakt šílený když si nemůžu uvařit..jediný maso jaký jsem teď měla bylo v polívce od mámy co mě v neděli poslala když tak manžel byl pro nářadí...
11. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Medi, já myslim, že Honza je trochu zklamanej, on chtěl holčičku.. ale co, tak holčička bude snad druhá :slight_smile: Já jsem spokojená, já kluka chtěla :slight_smile:
No medi, já zas měla zásobu kil z před těhu, takže kdybych ještě přibírala, tak se budu jen kutálet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ono už to teď půjde nahoru..
Lerak, chtěla jsem i na jógu, ale letos už v Jbc není a do Lbc se mi jezdit nechce, tak zatím budu chodit jen na to cvičení do nemocnice a pak později jako medi do toho bazénu..
11. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
11. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
ardi a proč nejdes na to plavani už ted???
11. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
a že je zklamanej ja myslim že ho to přejde :slight_smile: až maleho uvidi až se narodi a je lepsi mit podle me nepred kluka a pak kdyby byla holcina tak by to byl dobrej ochanitel!!!
11. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Me to hrozne chybi, vsak jsem taky chodila cvicit 3x tydne. Na jumping a kick-box. Na zacatku jsem mela to spineni, tak jsem se bala a pak jsem omarodila. Ted jsem ok, tak vyrazim. Doufam, ze tam budou samy brichaty a ja prd :slight_smile: To vam pak povim :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
no ono to tak vetsinou byva oni ty maminy nevim proč zacinaji chodit cvičit skor před porodem a ja si take pripadala jak blbka že jsem nemela skorem žadny břuch a oni takove meruny :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
tak to my by jsme oba chtěli holčičku jako první :slight_smile: no uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Medi, teď mam hodně práce, tak budu ráda, když budu stíhat to jedno cvičení.. a ještě nejsem uplně rozhodnutá, já nějak bazény nemusim.. Myslim, že Honzu to přejde dřív, jen měl pořád naději, ale teď když ví, že je to kluk, tak se začne těšit na kluka :slight_smile:
Semy, díky za odkaz, to možná bude lepší než bazén :slight_smile:
Tak co ta Ali??
Jdu venčit..
11. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
semy ono je to jedno co to bude a hlavne aby to bylo zdrave :slight_smile: chtit človek muže ale je to fakt jen o tom aby mu nic nebylo!!!!!!a oba jste byli v pořádku!!!!
11. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
medi já vím že je hlavní aby to bylo zdravé, jen říkám co by jsme si oba přáli :slight_smile:

ardi nemáš zač...já bych tam taky pak chtěla chodit, jsou v magnetu moc příjemný, jsem tam byla párkrát na aerobiku....
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
No prave. Hlavne at je vse ok. A "hladkej" porod :slight_smile: Medi Ty se pujdes brzo prihlasit k porodu vid? V zari rodila v Jablonci manzelka naseho svedka. A naprosto ok. Ja si rikam, ze na blbej personal se da narazit tady v Lbc i v Jbc a 3-4dny nekde prekousnu :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
ardi jj v poho :slight_smile: semy jasan chapu ale jen řikam že je to pak v podatate jedno :slight_smile:
holky budete chovit na jogu jo??ja vam nevim ale me nijak nepřirostla k srdci :slight_smile: ale tim vam to nevyvracim ja jen na to nejsem takove s prominutim keci a relaxovani me neba mam problem i v tom bazenu na konci jen ležime na vode a musime relaxovat a to ja neumim ale tim neřikam nic proti vam :slight_smile: hlavně že si to užijete :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
lerak:nooo ted 26.11 jdu sepsat porodopis tak se mi to bliži :slight_smile:
ano maš pravdu da se narazim v obou nemocnicich na blebj personal ale mam fakt vetsi zkušenost blbou z Lbc ale to je jedno jak pišeš tech par dnu se přetrpi :slight_smile:
ono je to težke ona ta sestra či doktor nemusi byt protivni ale holt maji třeba hodne práce a je to hned :frowning2:
11. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
No jo no, tak to ale nemaj delat. Tudle na me byla hnusna naka prodavacka, ja chapu ze ma malo penez, ale ja ji rekla, at to teda nedela, kdyz ji to nebavi. Tak cumela. Ale todle me vytaci. Proc teda delaj servirky servirku, kdyz jsou neprijemny. A hlavne jsou tam pro nas. To me dokaze proste vytocit. No me joga taky nebavi. Ale na bazene pilates neni a v Lokomotive taky ne.
11. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak holky negativní, takže se nekoná ani normální těhu ani mimoděložní :wink:
11. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
ali tak to me mrzi ale hlavne že neni mimoděložni :slight_smile: neboj povede se přiste!!
lerak : no jo to je těžke nekddy jsou holt dny kdy to nesedne nikomu a pak jsme nepřijemni všichni :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
ali tak škoda že to není těhu..ale hlavně že to není mimoděložní...
11. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
v pohodě, náhodou se mi docela ulevilo a jsem ráda že to není to mimo
11. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
jj myslim si že takto je to lepsí :slight_smile: to mimo by bylo na prd tak at neni radsi nic ale ono se zadaři :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.