• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jj já vím že jo :dizzy_face: :wink: mám ještě dost času :wink:
11. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ali tak to prcek ceka az na Stedrovecerni nadilku :slight_smile: Si to nacasuje :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
no já bzch chtěla počít až v prosinci, abych měla zářijové miminko, aby bylo tak úžasné jako jsem já :wink: :grinning:
11. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj žienky,
ali to mi je ľúto ale vydrž a možno sa zadarí, ako si praješ.... jeejda, vôbec mi to nepríde ale v prosinci to bude rok čo som si robila testík a zistila, že som tehu... neskutočne to letí....
Inak tie čo sa chystáte rodiť v Jbc, žiadne strachy, všetci sú tam veľmi príjemný, fakt som za 4 dni nenarazila na nikoho nepríjemného...... len jednu závažnú výčitku mám a to, že vám nikto nič nepovie sám od seba (žiadne poradenstvo), takže sa radšej pýtajte na všetko čo vás zaujíma... ohĺadom kojenia, i starostlivosti o mimi... pýtať sa pýtať a pýtať.... sestričky sú tam milé a poradia keď sa opýtate, ale človeka keď nemá problém tak otázky nenapadnú, takže sa odporúčam pripraviť.... hold ako sa hovorí l "lína huba holé neštestí"...
11. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahojky, tak jsem z cviceni tu, bylo tam dost zenskych s podobne malym brichem, jen dve s obrim. Takze to bylo dobry. Docela drsny posilovani a joga kecy omezila na minimum.
11. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se dnes mate??
12. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Nazdárek,
ta u nás je to báječné...vstávali sme až o 9,30 takže som sa s malými prestávkami na kojenie báječne vyspala...včera sme boli na kontrole u ortopéda a máme kĺby v poriadku, takže už nemusíme baliť naširoko... odvtedy, čo jej už nedávame 2 plienky navyše, tak malinká kopká nohami ako profík futbalista, vlastne prestala iba počas spánku...Inak máme doma strašný neporiadok, akosi to vôbec nestíham upratovať....
12. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj akinom :slight_smile: tak to je dobře že nemusite balit už do široka :slight_smile: a s tim nepořádkem si nic nedelej to je pochopitelny :slight_smile: tak mala je hosna to je dobře ja sem zvedava jak bude ten naš malej tvoreječ zlobit :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Teda kde jste dneska všechny??Tady je ale mrtvo :frowning2: ja byla se psem na procházce je tam krásně a psik se mi odvděčil vyvalenim se v čemsi smradlavem :(
12. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak se mě dneska udělalo lépe, tak jsem to využila a zajela do práce, tak jsm si tam pobalila věci, vyčistila počítač, pokecala s holkama...dali si hned inzerát na pracák na moje místo a prý tam bylo snad už 100 zájemkyň :grinning:

taky jsem se stavila v Nise a udělala jsem Tereze kšeftík :slight_smile: , koupila jsem si těhotenský deníček, mámě jednu knížku k vánocům a pak ještě ve velkým krámě manželovi jeden dárek k vánocům a udělala malý nákup :slight_smile:
jo a taky jsem si koupila těhtenské zázvorové lízátka proti nevolnosti, tak jsem zvědavá jak zaberou až to zas přijde :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj semy :slight_smile: jsem rada že je ti lepe :slight_smile:
teda tak to jsi dnes mela plno práce co??a co jak to vzaly v práci??
radsi abys ty lizatka nemusela použit :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
ahoj medi..no oni to už věděli v práci, takže pohoda....a ještě když maj tolimk zájemců na moje místo tak mě to vůbec netrápí :slight_smile:))

holky a víte co???..já teď slyšela asi srdíčko mrňouska :slight_smile: já jsem si totiž koupila nedávno stetoskop....měla jsem to v plánu že hned jak otěhotním si ho koupím..a jelikož jsem četla že v tuhle dobu už srdíčko je, přesto že na utz ještě nebývá vidět tak jsem to teď zkoušela afakt jsem slyšela úplně krásný pravidelný ťukání :dizzy_face:
12. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
semy tak to jo :slight_smile:
nechci ti nic vyvracet je to možne že jsi to mohla slyšet a gratuluji jestli ji to slyšela ale je to hodne malo pravdepodobne!!!ono se rika že by se to vubec nemelo takto posouchat a hodne často se to plete s tlukotem srdce matky""!tak na to pozor pže ted v těhu maš vetsi prutok krve a budes kolikrát citit i svuj tlukot srdce vice
12. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
no to jsem se tě jako zdravotnice chtěla zeptat, jestli není možné že by to bylo moje :slight_smile: přeci jen se v tom víc vyznáš :slight_smile:
je pravda že to nebylo tak rychlé a vím že miminko má ten tlukot dost rychlý že....takještě počkáme teda no :p
12. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
no práve si myslim že to je te hodne brzy a myslim si že je celkove blbost to zkouset i pozdeji :frowning2: nemusis ho najit tam kde to srdičko ma a zbytečne budes plašit :-/ nebo muže spat a ty nic neuslyšis a bude maler :frowning2: ale to je muj nazor a hlavne vždy spiše budes slyšet svoje srdce a pak až budes mit vyšši tt tak budeš v podbřisku citi i takovy tlukot ale stale to bude tvoje srdičko maleho těžko uslyšiš pže tam kde mame prcky v břichu tak tam vede aorta a to je největši žila v našem těle a produkuje nejvice krve!!!
12. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
tak mě je jasnýže ne vždy může být slyšet..já to prostě chtěla pro ten pocit si ho očas jen poslechnout když to půjde...
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
no jasne ja ti to neodepiram zkusit mužes ale i sem o tom četla že to neni na sto pro :slight_smile:
a ja jak se znam tak bych se nervovala kdyby nebyllo slyšet :frowning2:
12. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
vím že to není na sto pro, já o tom taky něco četla a opravdu to chci hlavně pro ten hezký pocit že si ho občas poslechnu doma v klidu, takový spojení s bříškem....:slight_smile:

aliiiii nejsi tu??....potřebuju poradit, jestli nevíš kde je v Liberci restaurace Desperado..podle mapy má být někde na místě nového tesca ale vůbec netuším kde.....tak jestli víš tak dík za radu..nebo jestli někdo jiný tuší :slight_smile: tak dík
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
semy desperado je pod nadzemkama hnedka u vjezdu zespod do nadzemek!!
12. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
jé mědi děkuju..a odkud se tam teda leze?
12. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
no mas bud vjezd zezhora do nadzemek a nebo kdyby jsi je chtela jakoby objet tak musis dolu a tam je take vjezd tak hned tam je i vchod do Desperada :slight_smile: a nebo normalne zaparkovat v nadzemkach a sejit po schodech až ven a mas to hned po leve ruce :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
aha, tak super :slight_smile: moc díky :slight_smile:))
máme tam v úterý sraz z učňáku, náš první...po 13 letech..ty jo to letí.....sice nás asi moc nebude, ale aspoň pár no...tak bych tam ráda aspoň na chvíli zajela, jestli mě bude dobře....:slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
jj tam je to moc dobre a basta vyborna :_)
12. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo tak to je dobře..hlavně doufám že tam nebude moc zakouřeno.....
12. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky, asi tu už nejste, tak já právě předala krabicic hedvábí na zítřejší prodej, uff no mám toho plný kecky, fakt náročný tyhle dva dny
12. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj, před chvíli jsem přijela z Ústí po celém dni práce a teď ještě čekám závoz na Pampersky, má přijet kolem půlnoci, tak snad to nebude později, to už usnu :unamused: Jinak mam pocit, že na mě zas něco leze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Semy, pokud vím, tak srdíčko miminka je možné slyšet až nějak od 15-17tt a to jedině nějakým tím přístrojem co má dr., dopler se to myslím jmenuje, stetoskopem až o dost později.. To zatím bušíš jen ty, jen teď víc.. V 7tt je to srdíčko tak malinkatý, že to ani nemůže být slyšet..
Do Desperada jsme chodili, výborně vaří, obrovský porce, ale vždycky tam byla hrozná obsluha, nepřijemná, na všechno se hrozně čekalo.. ale už jsem tam pár let nebyla, tak snad to je lepší..
No já jdu ještě naskládat věci na ráno do auta a snad brzo dorazí, ráno zas jedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ranko holky tak je tu nekdo nebo tu bude zase dnes nuda :frowning2:
ja sem ted vstala jdu si dat koupel a pak tu trochu poklidim a odpol jedu s mamkou na kontrolu
ardi neudři se nam :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj, já jsem opět zaneprázdněná takže tady nebudu asi celý den
13. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
ali tak to je skoda pracujes doma jo?
13. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ne v práci, máme hodně zboží, už holt začíná vanoční frmol no, a včera a předevčírem sem dělala hedvábí na dnešní prodej tak snad se mi toho co nejvíc prodá, mám hotový hedvabí v hodnotě 25tis. :wink: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.