• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
aha tak to te lituju :frowning2:
tedaaa :slight_smile: takových penez hm??tak budu držet pěsti aby se prodalo :slight_smile: to budou pekne vanoce co?
13. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojik tak jak to jde holčiny??co patek 13,teho??Nejaky karambol nebo na to neverite??Ja na to neverim :slight_smile:
Mam docelai dnes dobry den krom kontroly s mamcou v nemocnici :frowning2: blbci nevim jak se to stalo ale jak ji minuly patek pustili tak tam dr asi dodoatečne dopsal nevim kdy že chce jeste nejaka vysetreni a aby brala tabletky a tak ji to objednali až ted :frowning2:
13. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
ahojky, tak už jsem doma, sice uplně mrtvá ale dneska si doma odpočinu, i od hedvábí, dneska nic dělat nebudu až zas v neděli se na to vrhnu
13. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj žienky,
tak sa musím pochváliť, boli sme dnes v magnete na prvej lekcii plávania... malinká to znášala báječne, cvičila a plávala... bude mať asi najkrajšie bruško z našej rodiny, pretože mne sa nepodarí tak skoro dostať do kondície a manžel je stratená kapitola....
A zajtra ideme na týždeň na Slovensko, už sa strašne moc teším, akosi mi to moje mesto chýba a i to, že je tam predsa len viacej možností kam vyraziť... resp. tam to poznám :wink: Akurát ma štve, že tam nestihneme vianočné trhy, začínajú až 28. listopadu a to tam už nebudeme... ja tu vianočnú atmosféru mám moc rada a i tie mlsotky, vínečko, lokše a sladké,...ach jo..... našťastie ale budú trvať mesiac, tak sa tam musíme dovtedy vrátiť a pochutnať si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
akinom a odkud si? Matěj má příbuzné v Banské Bystrici, mám to tam taky moc ráda a vúbec ta slovenská pohostinost to je mazec :slight_smile: já mám vždy pocit když tam jedem že tam furt jen jíme a pijem :slight_smile:))
a malá je šikulka :wink: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
No ja som priamo z Bratislavy a taktiež sa tam hodne je a pije :wink: ...akosi mi tu trocha všetko chýba, predsa len som tam žila strašne dlho... ale som spokojná, človek si zvykne všade a hlavne tu mám drobčeka a manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj, jdu vás jen pozdravit, ani nedočítám, nějak nestíhám..
Dneska jsem se přihlásila na těhu kurzy do berušky, první jsem teda prošvihla, ale jdu ve čtvrtek, tam se bude probírat porod, no a další čtvrtek bude o partnerovi o porodu, nacvičovaní nějakých poloh nebo co a to je jediná hodina, kde by bylo vhodný tatínek a Honza tenhle jediný čtvrtek nemůže :frowning2:
Ali, jsi nějak v pondělí v práci? Snad se stihnu pro tu knihu stavit..
13. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj ardi, v pondělí budu v práci až na odpoledne, asi od čtyř
13. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
hmmm tak v prosinci budou cimrmani v liberci
13. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
ardi ahojik a to jsou už jao predporosni kurzy??mas nejaky odkaz na to??
13. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

akinom to úplně chápu že se ti stýská....jak tu bydlíš už dlouho?...nevím jestli jsem se už neptala :slight_smile:
a jak ti trvá dlouho cesta dom?...

my pojedeme možná na slovensko někdy v unoru když se na to budu cítit...přeci jen je to min. 9 hodin cesty, takže nic moc...

ali to bude ta nová hra viď?..my jsme na nich byli když byli tady u nás v jabloneckém divadle, bylo to oc pěkný :slight_smile:) doporučuju :slight_smile:)
13. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Medi, to je trochu něco jiného než ty předporodní v nemocnici, myslím, že to bude podrobnější.. Cena je 1100 Kč, ale tím, že jsem prošvihla první lekci budu to mít za 850 Kč s tím, že většina pojišťoven přispívá 1000 Kč, tak bych to zkusila využít.. Je to každý čtvrtek 18-20:00 od 12.11. do 3.12. http://www.studioberuska.cz/index.php?limitstart=15
Ali, Cimrmani? Kdy, kde? Chci :slight_smile: V pondělí budu v Lbc spíš dopoledne, ale zkusim to nějak vymyslet..
13. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
my už na nich taky byli v Turnově loni :slight_smile: je to fakt bomba vidět je naživo tak uvidím jestli mi to v pondělí vyjde a pokusím se ukořistit vstupenky, má to bejt v Naivním divadle
14. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
ardi aha no ja si myslim že to bude podobne ale podrobnejši :slight_smile:
ali tak co dnes doma nebo v práci??
14. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ali, jsou i v Jablonci 30.11., to už je asi pozdě na shánění lístků, ale za zkoušku nic nedám :slight_smile:
Medi, asi jo, uvidím.. a je tam ve čtvrtek od 17ti i cvičení, tak budu asi chodit taky..
14. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
ardi...do jablonce už je to vyprodaný :slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
ardi jj koukala sem :slight_smile: no na cvičo neni nikdy pozde a je to fakt dobry :slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ali, škoda.. my ten víkend v Lbc nemůžem :frowning2: No tak snad někdy jindy..
Medi, chceš poslat na mail nějaké info k látkovkám? Něco mi poslaly dubnovky a je to docela přehledný, proč je používat, jaký jsou druhy a tak, já se v tom vůbec neorinetovala.. No já ti to pošlu, třeba se ti to bude hodit..
14. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
ardi určo pošli ja v tom stale take litam ale nejake mam už doma ale stejnak :slight_smile: chci jeste nejake dokoupit ale nevim jake mam z toho velkou hlavu
14. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
ardi diky za ten mejlik je to tam hezky popsane :slight_smile: ale jeste si vybrat od tech firem když to objednavaš tak to je sranda jaky typ apod :slight_smile: ty uý to mas nejak vybrane cp budeš použivat?
14. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Medi, zrovna to procházim.. asi bych to viděla hlavně na klasický čtvrcovky a přes to ty svrchní, snad se najdou ještě starý čtvercovky po mně.. Pak koupim pár těch kalhotkovejch a asi i několik AIO, když někam půjdem.. No prostě asi koupim od všeho něco, ale od ničeho moc a pak budu dokupovat, až zjistim, co mi vyhovuje..
14. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
jj take sem tak myslela od každeho trochu :slight_smile:
no jestli najdes čtvercovky po tobe tak to mas mooc dobre ja je videla jeste když jsem bydlela s nasima ale nekam se ztratili a nemam je :frowning2: a ty dnesni jsou hrozne nejsou tak pekne :slight_smile: ale co da se to take :slight_smile: a budes je skaladat na ten novoskald jo??
14. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Medi, tak jsem zjišťovala od tety, jestli ty plíny po mě ještě v Harrachově jsou a samozřejmě nejsou :frowning2: Ale docela doporučují kikko lux eco, tak nakoupím ty a pak nějaké kikko bambusové.. A jak budu skládat ještě netuším :slight_smile:
Nacpala jsem se kuřetem, tak asi brzo usnu :slight_smile: Přijela nám teda švagrová s rodinou, ale nemusim bejt u všeho..
14. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
hm??tak to je skoda co se da delat ale je to skoda pze ty po nas byli fakt dobre :slight_smile:
kouknu na ty kiko a uvidim mam nejake obyc ty by take asi sli :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak za chvíli padla holky a zejtra budu spát nejmín do desíti, jsem uplně mrtvolná :stuck_out_tongue_closed_eyes: no frmol, lidi už začínaj magořit fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsme se tady neukazla..doufam ze si na me jeste pamatujete :wink: Jak se dari v Jablonci
14. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojik tak kdepak se dnes toulate??určo uživate krásnny vikend mi byli ted nakoupit a asi se pujdem projit :slight_smile:
15. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj, tak ted jsem se vratila od kamosky z Jablonce. Ma skoro 3 mesicni holcicku. Pouzivaji latkovky, tak jsem byla na cumendu. Docela nas to s manzou zaujalo. A jelikoz jsme koupili i susicku, tak by to byla o dalsi starost se susenim min :slight_smile: Jinak jsem se v patek rano vykopala jit cvicit, takze bych rada frekvenci 2x tydne dodrzovala. Cejtim se mnohem lip. I kdyz prcek rano kopal jak vzteklej :slight_smile:
15. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj, my byli dneska na výletě s pejsanama, když bylo tak pěkně.. a taky jsem musela trochu pracovat.
Lerak, ta sušička je výhoda, ta moje pračka jí má taky, ale nevim, jak se používá.. dostala jsem jí už používanou od mámy, návod zmizel a máma sušičku nikdy nepoužila, tak snad to nějak vykoumám.. Ale v létě budu sušit pěkně na sluníčku jako za starých časů :slight_smile: A na jaké cvičení chodíš? Já jdu až 24ho v úterý, tak se těšim.. ale uvažuju, že ještě budu chodit do berušky ve čtvrtek, tak možná půjdu už teď..
15. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojik holky tak koukam latkovky se rozmahaji,... :slight_smile: to je dobře jen je take dobre vybrat :slight_smile: a když mate sušičky tak to je parada co ja bych za ni dala ale ona je dobra i na normalni prádlo meli jsme ji doma když sem bydlela s nasimá a to prádlo se nemuselo ani pak žehlit :slight_smile:
joo jinak sem koukala 1.12. je od 9.30 v jbc v MC Jablicko povidani o latkovkach nechcete nektera jit se mnou??
15. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.