• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jé medi, to bych docela šla.. v úterý bych nemusela ani mít dopoledne práci.. tak se pak dohodnem, jo? Já myslim, že vyberu na branakdetem.cz
15. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
ardi tak to by bylo super kdyby jsi sla...ja se na to take koukala na tu stránku ale myslim si že neni na skodu neco o tom slyset a videt a zeptat se a nechat si poradit myslim ze tam nic prodavat nebude ale na posled a pokuk dobry :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jak je po vikendu??nebo ho mate nektera prodlouženy a jste doma??mi jsme meli jet na prodlouženy vikend na Moravu ale je tam švagrova s tou malou a ma jeste zvetšene uzliny po to nemoci tak sme nejeli ale mrzi me to rada bych se tam podivala a jak to vypada bude hezky a atam by bylo jeste krásneji :frowning2:
16. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ránko holky, přeju pěkné pondělí
16. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj ali v práci?
16. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj, ne doma, až odpoledne jdu do práce
16. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
tak to mas dobre koukam že tam bude pěkne dneska :slight_smile: me se nechce nijak nic delat :frowning2:
16. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
tak nic nedělej
:wink:
16. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
no jo to se řekne musim alespon dat prát prádlo a vyluxovat a to počasi me laka jit odpol na procházku tak uvidim :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
no to jo, počasí je pěknoučký :slight_smile:
no tak jsem si volala do nemocnice a příští pondělí pujdu na to vyšetření
16. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky holky, manža ještě spí a odpoledne jde na oběd k rodičům, takže mám chvilku teď a pak kolem oběda. Já chodím cvičit tady v Liberci na bazén na tu těhotenskou jógu a jsem spokojená. Pěkně zaposilujem, protáhneme, dokonce v pátek byly i jiné cviky než ve středu, takže postré. Paní nás nenutí, když nás něco bolí, nebo nemáme takový svalový rozsah, tak nás nenutí.
O té besedě o látkovkách hodně popřemýšlím, ale je to na mě dost brzo ráno, musela bych vstávat o dost dřív než teď abych se do Jablonce dostala včas :slight_smile: Ale jednou bych to zvládla :slight_smile: Já koukala na webovky pisisvor.cz s těma plenama, ale mají tam jen jednu značku a právě tu a ještě jednu českou, jsem včera u té kamarádky viděla. Akorát mě mrzí, že holčičce jsou necelé tři měsíce a už i velikost 68 je jí díky plenám malá. A ja nakoupila tolik 62, s tím, že to bude mít do foroty :frowning2: Takže holky, která nakupujete úplně pidi oblečky, tak to je snad úplně zbytečný :frowning2: Ještě bych ale ráda prozkoumala jinou značku těch plen, protože ty co jsem viděla včera, tak nemají žádný úchyt, prostě se drží a druhou rukou se přes to přebalí ty vnější, které je zpevní (ty už mají sucháč). Vy máte od nějakých mamin látkovek tipy na konkr.pleny?
Btw: nám bylo řečeno že lepší koupit sušičku zvlášť, že pojme víc kg a ta s tepelným čerpadlem žere výrazně méně energie. Je teprv na cestě k nám, tak jsem na to zvědavá. Tady v tom bytě prádlo vůbec neschne.
16. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
ali na to jak si psala že maš jit jo??Tak držim pesti at dibře dopadne a ty jsi MS dostala nebo ne??
lerak:ahojik tak to je dobře že te cvičo bavi jak řikam každeho bavi neco jinaho ja bych na tu jogu asi nebyla :frowning2:
jinak co se tyče latkovek jak pišeš že nedrzi sami ty plenky ale až tou svrchni tak mužeš je uchytit snapkou a pak jeste těma svrchnima je to takova pomucka proti rozbaleni :slight_smile:
a co se tyce oblečku take zjistuju že jich mam hromady a docela dost malejch a už se vidim jak mi bude lito že to malej neutaha :frowning2:
a k sušičce take sem nazoru že je lepsi zvlašt od pračky ale ja ji bohužel nemam kam v byte dat :frowning2: i když mame barak jak s prominutim krávu ale proste neni kam dat :frowning2: a docela me to mrzi :frowning2:
16. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
jo dneska jsem to dostala takže v pondělí se tam půjdu objednat a asi ve čtvrtek mi udělají to vyšetření
16. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
tak to je dobře alespon budete vědit vic co??no budud držet pesti :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak triply dobry, jen moc spatna, tak musim donest zas.
A jinak kdybyste chtely listky na Cimrmany, tak jsou v prdeli. Pokladnu oteviraji v 10hod, ja tam byla v 10 a mavala poslednim. Tak kdyz jich Syrovatko shrabnul 200, to je pak tezky.
16. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Jo a tak sponka snap na plinky, to bych prisla asi o nervy!!!
16. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
lerak, 200 lístků k prodeji ani nebylo, naivní divadlo má kapacitu 192míst a osoba si mohla koupit 4lístky
16. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
lerak tak gratulace k triplum je dobře že jsou ok :slight_smile: a moc to mohlo byt jen třeba jednorazove :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
16. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
ali moooc pekne :slight_smile: jsifakt šikulka
16. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ali, mrzí mě to, ale já už se teď do Lb nedostanu :frowning2: Musim čekat na závoz, nevim, kdy přijede, pak si to všechno přebrat a ještě něco rozvést, takže mam práce víc než dost.. Ve středu i ve čtvrtek ale v Lb určitě budu, jak budeš v práci? Nebo jestli pracuješ i ve svátek, tak tam můžu sjet zítra.. Dík a nezlob se, že mi to tak trvá, nějak se ta práce nahrnula..
16. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Ali tak oprava, Syrovatko jich shrabnul JEN 170 a do prodeje dali celych 22 listku :slight_smile:
16. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
ardi v pohodě, to nespěchá, čtvrtek a středu mám taky odpolední od čtyř
16. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

ali krásný povlaky :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
semy...zítra ti dodělám ty šálky ju?
16. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Ali, tak ok, já ve středu jdu od tří na kafe, tak se stavim potom.. díky
16. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky, info k mateřské, ještě je naděje.. kéž by to klaplo, kdyby jo, tak už po novém roce budu doma..
http://zpravy.idnes.cz/nesnizujme-materskou-navrhli-lidovci-navrh-ma-na-stole-vlada-pt1-/domaci.asp?c=A091116_073231_domaci_kop
16. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Semy, dlouho si tu nebyla, jak je? Už si byla na utz? Nebo kdy jdeš?
16. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
jé ali to je rychlovka :slight_smile:))

a ty máš asi zítra volno viď?...možná totiž pojedu odpoledne do liberce, máme mít ten sraz..ale skoro to vypadá že se to zruší protože to potvrdilo málo lidí..tak ještě nevím.....
tak se pak nějak domluvíme na předání :slight_smile:

ardi kž by se jim to povedlo viď..to by bylo super....taky by nám to bodlo kdyby se to nesnižovalo :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
ardu jdu až za týden..to čekání je naprosto šílený :unamused: tím že to bude takový hlvní potvrzení tak se nemůžu dočkat.....přepadaj mě takový blbý pocity jestli se všecko vyvíjí dobře....ale asi jsou ty pocity normální...

jinak je tak střídavě, dneska mám třeba ceý den pocit jako bych měla v břiše kamení, včera bse mě zase hrozně motala hlava...takže ak nastřídačku no :grinning:
16. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.