• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Sluni :slight_smile: :slight_smile: Koukám do albíčka a podle mě to není duch, ale pěkná čárka.. Držim moc pěsti, ať sílí :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Ahoj ardi,děkuji,už jsem se začínala také těšit,jenže dnes mi bohužel dorazila i mrcha a nevím co si mám myslet,zda to zase mimi nevzdalo :frowning2: ,mám už takovej divnej pocit.Od minulého čtvrtka mi je hrozně,pocity na zvracení a tak.No určitě ještě zkusim další test a uvidí se u Dr.příští úterý,jsem k ní objednaná.Teď byla Dr.nemocná,tak snad už bude fit.
Semy,ali,medvide,lerak zdravím všechny :slight_smile:
16. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Sluni, to mě moc mrzí :frowning2: U dr. jsem byla včera a byla ok..
17. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
no tak to opravdu vypadá,že to zase nevyšlo,i když díky testu jsem byla v naději :frowning2:,ale co,snad se jednoho krásnýho dne dočkám i já.
Ardi,tak to je dobře,že je Dr.už o.k.,já byla objednaná na minulé úterý a sestřička mi volala,ať nechodim,že je Dr.marod a že mám přijít až za 14dní.Tak mi to akorát vyjde na folikulometrii,tak aspoň něco.
17. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se mate??Mi byli nakupovat nejake dárky na vanoce a ted jsme se nabastili a odpocivame :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky kde jste???nikde nikdo :frowning2: dala sem nejake fotečky tak jestli chcete juknete aby jste mi nenedavaly že jsem je jeste nedala
17. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj medi, moc pěkný fotky :slight_smile: Jen já teda měla ve 20tt tak dvojnásobný břicho než ty :slight_smile:
My byli v Lbc koupit dárek, tchýně má dneska narozeniny, tak jsme byli u nich.. A teď jde Honza spát,ve 2 vstává a jede na letiště, letí do Paříže..
17. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
ardi dekuju :slight_smile: ale urco nemela jen se ti to zda :slight_smile:
17. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jakapak se mate??Ja sem ted vstala a pujdu se nasnidat :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky, já dneska vstávala až v deset, jsem zas malovala hedvábí do noci tak jsem se potřebovala vyspat
18. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Ali tak to je dobře že jsi si odpočinula ja jdu na obidek a pak se pujdu projit s hafanem :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj, to jsem teda měla dopoledne, byla jsem fakt vytočená.. Napřed jedu na poštu, dorazim v 10:35, mají od 10:30 do 13:30 polední pauzu, je to normální?? Tak jsem vyrazila aspoň do banky do Tanvaldu, protože mi stále nepřišla výplata :angry: :angry: tak aspoň vložit na účet peníze, co mi půjčil Honza, aby mi odešli trvaláky.. Cestou jsou semafory, vždycky když blikla zelená, tak najednou začli jezdit auta u druhé strany, než projeli, tak zas červená.. Projela jsem to až na pátou zelenou.. teda já už na červenou..přijedu do banky a co myslíte, polední pauza :angry: Jsem zvědavá, kdy mi ty peníze přijdou, za celý dva roky nepřišly později než 15tého, spíš dřív, jsem bez koruny, mam neprovedené trvaláky a jsem nasr.... :frowning2:
Ali, dneska se stavím nějak mezi 5tou až 7mou, budeš v práci, že?
Já usnula snad ve 3, Honza ve 2 vstával, letěl do Paříže, tak jsem nějak nemohla usnout, jak jsem věděla, že se stejně vzbudim, ale taky jsem si včera dala po dlouhý době kafe, tak to možná bylo tim..
18. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
teda ardi,řeknu ti,někdy je opravdu den D,to znám :wink:,co si na té poště vlastně myslej?to by mě taky vytočilo a s těma penězma to jsem měla taky,když jsem čekala ale na nemocenskou,to jsou pak nervy ohledně zaplacení trvalých příkazů,ale sociálce to je jedno. :angry:
18. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ardi tomu říkám den blbec....tak snad už se to zlepší :slight_smile:
já si teď dala obýdek, květáček, co jsem včera dělala....tak teď odfoukávám :grinning:

jinak manžel o víkendu zas trošku stavěl kuchyň :slight_smile:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#5405154273322108882

ty vrchní skříňky jsou hotové a spodní zatím jen tak postavené, ještě je potřeba upravit tu nalevo pro dřez, přidělat je ke stěně, zapojit myčku...a přidělat ůchytky na dvířka..no a pak musí přijít truhlář a udělat desku, spodní sokl, vrchní rampu....
a ještě elektriku je potřeba dodělat, nové jističe a v chodbě to šechno zapojit....ale už to vypadá krásně :dizzy_face: pořád se chodíme kochat :slight_smile: )))
18. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
sluni mrzí mě že to zas nedopadlo....:frowning2: asi by to chtělo to genetické vyšetření, třeba by tam něco zjistili....:slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Ahoj semy,téda koukám,že už se kuchyňka pěkně rýsuje,to se to bude vařit co? :slight_smile: Bude to vypadat moc hezky.Jinak máš pravdu,to genetické vyšetření chci s Dr.probrat,ráda bych se hla z místa a zjistila v čem je problém.Divné ale je,že se mi MS dostavila nyní už po 26DC,vždy mívám tak kolem 31-33DC a trvala jen den a hrozě slabě,jestli je to po tom utrogestanu či co?nevíte holky?
18. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojik teda ardi to je den :frowning2: ale snad bude už lepe ja byla ted na prochajde se psem pak jsem uklidila ostatnim psum venku a čekam až Honza přijde z práce :slight_smile:
18. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
kuk holky :slight_smile:
sluni...no může to bejt klidně tím utrogestanem, anebo ještě klidně těhu být můžeš pokud si krvácela jen jeden den
18. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
kuk ali :slight_smile: jsi v práci??
18. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
jojo už jo, no ode dvou ale doted jsem neměla čas
18. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
aha koukam že je fakt znat že je před vanocema co??asi plno lidi že?
18. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Kuk, tak už mám knihu od Ali, ještě jednou moc děkuji :slight_smile:
Sluni, dělala sis ještě test??
Nakonec ten den nebyl tak hroznej, odpoledne jsem všechno vyřídila, pak jsem byla posedět s bývalýma kolegyněma, tak to bylo moc fajn.
Musíme naplánovat zas nějakej srazík, co? Je mi jasný, že takhle koncem roku to bude náročnější, ale můžem se pokusit :slight_smile:
Zítra jdu poprvé na ten kurz pro těhule, teda snad, jestli přijdou ty peníze, jinak půjdu max. do pr... :grinning:
18. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
nemáš za co
no a já jsem pro sraz taky a jelikož jsem asi nejvytíženější já páč vy se flákáte doma :grinning: :grinning: :grinning: ne dělám si srandu, tak navrhnu nějaký termín já asi co?
18. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Jj, navrhni.. Já se ale teď moc neflákám, sama víš, jak jsem si chodila pro knížku :slight_smile: Ale většinou mam čas spíš začátkem týdne pondělí až středa a pak moc ne..
18. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
ja sem take pro sraz :slight_smile: nejak navrhnete :slight_smile: akurád po a ut a str chodim odpol cvičit :frowning2:
18. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
no tak 25.11. to je středa a dopoledne? to bych asi mohla
18. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Oukej, to by šlo :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
hezký večer :slight_smile:
tak jsem si udělala hezkou procházku, šla jsem pomalu za manželem do práce, počkala tam na něj a pak jsem si zašli na pizzu :slight_smile: tak jsem si udělali hezký podvečer :slight_smile:

pro sraz jsem taky :slight_smile:

výhledově mám akorát v pondělí doktora, jiank nic, takže můžu kdykoliv..teda pokud mě zas nepřepadne nevolnost nějaká větší..jsem kvůli tomu ani nejela na ten sraz z učňáku včera, bych do toho lbc asi ani nedojela....
a kde se sejdeme?
18. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Místo nechám na vás, přijedu kamkoliv :slight_smile: V pondělí máme v Praze sraz s dubnovkama, to bude srazový týden :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
tak mě by samozřejmě nejvíc vyhovoval liberec ale můžu přijet i do jbc to už mě nezabije
18. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.